Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
17. 03. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

KHL prerušuje kalendár, pracuje na novom formáte play-off

Kontinentálna hokejová liga na týždeň prerušila svoju sezónu. Aj napriek šíreniu koronavírusu COVID-19 však zatiaľ stále plánuje boje o Gagarinov pohár dohrať.

Vedenie súťaže sa rozhodlo pre pauzu preto, aby pracovalo na vytvorení nového formátu pre play-off, ktoré si vyžiadal výpadok dvoch z ôsmich účastníkov druhého kola – Jokeritu a Barysu, ktoré spôsobili, že Petrohrad a Novosibirsk by postúpili do tretieho kola automaticky.

KHL, ktorá je v súčasnosti v Európe jednou z mála aktívnych športových líg, chce vytvoriť nový formát a rozpis, aby sa zabezpečilo spravodlivejšie druhé kolo play-off pre zostávajúce tímy CSKA Moskva, Kazaň, Petrohrad, Dynamo Moskva, Novosibirsk a Ufu.

Všetky zostávajúce tímy pochádzajú z Ruska a liga o pokračovaní sezóny, resp. prijatí bezpečnostných opatrení, bude hovoriť aj s ruskými autoritami. Minulý týždeň sa jej jeden zápas odohral aj pred prázdnym hľadiskom.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist