Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
21. 03. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Tento rok nespoznáme majstra sveta v hokeji

Medzinárodná hokejová liga v sobotu oznámila to, čo sa aj očakávalo – pre šírenie koronavírusu COVID-19 zrušila tohtoročné majstrovstvá sveta. Rozhodnutie schválila Rada IIHF.

„Pre medzinárodnú hokejovú rodinu je to tvrdá realita, ktorú však musíme akceptovať. Koronavírus je globálny problém a vyžaduje si veľké úsilie vládnych orgánov na boj proti jeho šíreniu. IIHF musí urobiť všetko, čo je v jej silách, aby podporila tento boj,“ vyhlásil prezident IIHF René Fasel.

Svetový šampionát sa mal konať 8. až 24. mája vo švajčiarskych mestách Zürich a Lausanne. V závere turnaja sa mal konať aj Kongres IIHF, na ktorom mala prebehnúť voľba nového prezidenta organizácie. Konkgres bol odložený na neurčito.

Momentálne nie je známe, kedy Švajčiarsko dostane šancu hostiť turnaj znova. Až do roku 2025 sú už majstrovstvá sveta rozdelené. Očakáva sa však, že by sa všetky turnaje mohli posunúť o rok a tým pádom by Zürich a Lausanne hostili šampionát v budúcom roku.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist