Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
20. 10. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Mladý nádejný brankár bol ocenený za skvelý týždeň

Špeciálna komisia Kontinentálnej hokejovej ligy vybrala najlepších hráčov siedmeho týždňa základnej časti v štyroch kategóriách.

Najlepším brankárom sa stal Joni Ortio z Barysu, ktorý mal bilanciu 3-0 s 94,74% úspešnosťou zákrokov a priemerom 1,32 inkasovaného gólu na zápas. Ťahal aj sériu bez inkasovaného gólu, ktorá trvala 96 minút a 15 sekúnd.

Za najlepšieho obrancu vybrali odborníci Lawrencea Piluta z Čeľabinska, ktorý nazbieral dve asistencie a tri plusové body v troch víťazných stretnutiach, pričom na bránu vyslal 7 striel, 9 zblokoval a odohral v priemere viac ako 22 minút.

Andrej Čibisov z Magnitogorska sa stal najlepším útočníkom, keď v troch zápasoch zaznamenal päť bodov za dva góly a tri asistencie. Jeho tím vyhral dva zápasy.

Najlepším nováčikom bol dvadsaťročný brankár Amir Miftachov z Kazane, ktorý v dvoch zápasoch kryl 97,72 % striel a vo svojom prvom zápase v sezóne dokonca vychytal svoje prvé čisté konto v KHL. Gól neinkasoval 121 minút a 97 sekúnd, kým nekapituloval v predĺžení druhého zápasu.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist