Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
23. 10. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Soči má najhoršiu formu v KHL. Nevyhralo od 7. októbra

Medzi tímy s najlepšou formou v súčasnej KHL patria najmä Lokomotiv či Jekaterinburg. Kto však nemôže byť pri pohľade na svoju nedávnu bilanciu hrdý?

Najhoršiu formu v posledných piatich zápasoch ukázalo Soči, ktoré z možných desiatich bodov získalo len jeden a momentálne ťahá sériu šiestich prehier. Päť zápasov po sebe prehrala Riga, ktorá však dokázala bod za remízu v normálnom hracom čase získať v dvoch dueloch.

Dva body z posledných piatich stretnutí si odniesol aj Novosibirsk, ktorý má najhoršiu formu na východe. V stredajšom zápase proti Čeľabinsku si však aspoň ukončil sériu šiestich prehier. Ostatné tímy už získali minimálne 40 % bodov.

Menované Soči a Riga patria medzi najhoršie tímy súťaže a oba okupujú posledné dve pozície v Západnej konferencii. Horšie ako Soči a lepšie ako Riga na tom je vo Východnej konferencii Kunlun, ktorý však momentálne ťahá trojzápasovú sériu výhier.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist