24. 11. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Bondrov tím neprerušil sériu prehier proti najslabšiemu tímu ligy

V pondelok sa v Kontinentálnej hokejovej lige odohrali tri zápasy. V jednom z nich si zahral aj slovenský reprezentant.

Kunlun privítal na domácom ľade Rigu a proti najslabšiemu tímu KHL mal šancu ukončiť svoju sériu prehier. A hoci sa mu podarilo vynútiť predĺženie, Dinami vyhralo 5:4 a „Červená hviezda“ prehrala ôsmy duel po sebe. Dávid Bondra odohral 9 minút a 37 sekúnd so ziskom mínusového bodu a troch striel.

Výsledky - 23.11.2020:

Omsk - Kaza? 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Góly: 11. Kaski (Zernov, Stas), 14. Knight (Jemelin, Šaripzjanov), 47. Knight (Kaski, Boucher)

CSKA - Novosibirsk 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Góly: 11. Mamin (Okulov, Ibragimov) – 5. O. Li (Romancev), 14. Sajustov (Česalin, Šaškov), 23. Ruohomaa (Puustinen, Romancev), 34. Romancev (Jormakka, Puustinen), 49. Jermakov (Gurkin, Milovzorov)

Kunlun - Riga 4:5 PP (1:2, 0:1, 3:1, 0:1)
Góly: 17. Chelios (Wellman, Shinkaruk), 42. Shinkaruk (Wong, T. Murphy), 47. Shinkaruk (T. Murphy), 56. Wong (Wellman, Werek) – 9. Vitásek (Indrašis), 19. Indrašis (Z. Mitchell, Murray), 29. P. Černov (Paršin, Sund), 55. Indrašis (Darzinš), 65. Sund (Paršin)