Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
03. 05. 2021 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Canucks sa nedočkajú navrátilca z KHL. Podpísal zmluvu s Jekaterinburgom

Nikita Triamkin vyjadril túžbu po návrate do NHL a tím Vancouver Canucks mal záujem priviesť ho späť. Návrat sa nakoniec nekoná a ruský obranca podpísal novú dvojročnú zmluvu s Jekaterinburgom z KHL.

Canucks draftovali dvadsaťšesťročného Rusa v roku 2014 z celkového 66. miesta. Záujem o jeho návrat mali aj vlani, no nakoniec sa dohodol na ročnej zmluve s Avtomobolistom, v ktorom strávil celú svoju kariéru v rámci Kontinentálnej hokejovej ligy.

V marci Elliotte Friedman zo Sportsnet informoval, že Canucks by radi priviedli Triamkina do tímu, keď sa skončí jeho púť v play-off v KHL. Aj generálny manažér Jim Benning hovoril, že tímu sa stále páči a mohol by byť súčasťou prvých troch obranných párov.

Na návrat Triamkina do Vancouveru to však už nevyzerá, pretože ako informuje Rick Dhaliwal, Canucks prídu o jeho práva, keď mu vyprší nová zmluva s Jekaterinburgom. Ak by sa chcel v budúcnosti vrátiť do zámoria, mohlo by to byť v drese iného tímu.

Triamkin pred návratom do rodného Jekaterinburgu v roku 2017 odohral v NHL 79 zápasov v dvoch sezónach. Pripísal si v nich tri góly, 11 bodov a 74 trestných minút.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist