13. 09. 2021 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Liška si rozšíril bodové konto a tešil sa z výhry, Hudáček nebodoval

V dvoch pondelkových zápasov KHL sa v akcii predstavili aj dvaja slovenskí útočníci.

Čerepovec si pripísal druhú výhru z posledných troch zápasov, keď zdolal Novosibirsk 4:2. Asistenciu pri otváracom góle zápasu si pritom pripísal aj Adam Liška, ktorý odohral 18 a pol minúty. Prezentoval sa aj jednou strelou, jedným blokom a vyhral tri vhadzovania z piatich.

V druhom zápase vynuloval Magnitogorsk s Jussim Olkinuoraom v bráne Nižnekamsk pomerom 4:0. Libor Hudáček odohral rovných 13 minút, počas ktorých ohrozil bránu troma strelami. Na vhadzovaniach mal len 9 % úspešnosť.

Výsledky - 13.09.2021:

Magnitogorsk - Nižnekamsk 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Góly: 2. Košelev (Currie), 8. Maillet (Leipsic), 18. Maillet (Minulin, Leipsic), 41. Nikoncev (Maillet, Leipsic)

Novosibirsk - Čerepovec 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
Góly: 10. Dubakin (O. Li, Pjanov), 21. Pjanov – 4. J. Morozov (Liška), 9. Timašov (Vovčenko), 53. A. Alexejev (Vovčenko, D. Dumbadze), 60. Press