Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
28. 08. 2010 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Schváli NHL kontrakt alebo skončí Kovaľčuk v KHL?

Vyzerá to tak, že koniec nejasností okolo situácie hviezdneho útočníka Iľju Kovaľčuka môže byť bližšie ako mnohí očakávali. Jeho agent Jurij Nikolajev totiž dal NHL 48 hodín na vyriešenie situácie, inak jeho klient hrať v lige nebude.

Ak NHL nestihne vyriešil problémy s Kovaľčukovým kontraktom v priebehu dvoch dní, Kovaľčuk bude hrať v budúcej sezóne niekde inde, najpravdepodobnejšie v Kontinentálnej hokejovej lige.

Devils a Kovaľčuk v pondelok prezentovali návrh novej zmluvy po tom, čo pôvodný 17-ročný kontrakt na 102 miliónov amerických dolár bol ligou odmietnutý. Ani v druhom prípade však neuspeli, čo viedlo k zvýšeniu frustrácie na hráčovej strane.

Vedenie tímu sa s Iľjom Kovaľčukom dohodlo aj na ďalšej verzii novej zmluvy, ktorú už má v rukách NHL, ktorá ju musí schváliť. Zástupca komisára NHL Bill Daly potvrdil, že Devils poslali návrh nového kontraktu a že NHL má teraz päť dní na to, aby ho preskúmala.

Podmienky zmluvy neboli oficiálne zverejnené, no očakáva sa, že ide o 15–ročný kontrakt, ktorý ruskému útočníkovi vynesie približne 100 miliónov amerických dolárov.

Nikolajev povedal, že bol v kontakte s klubom KHL SKA Petrohrad, ale nešpecifikoval žiadne dôvody diskusií. Skôr počas leta sa objavili informácie, že ruský klub za hráča ponúkol trojročnú zmluvu na 42 miliónov amerických dolárov.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist