24. 10. 2011 ⋅ Marek Kantorík Sumáre 0 komentárov

Baranka strelil gól, Hossa a Cibák asistovali

V pondelok sa v Kontinentálnej hokejovej lige odohrali tri stretnutia. Zo slovenských hráčov bodovali Baranka, Hossa a Cibák.

Immonen a Shachkov strelili góly v úvodných minútach prvej tretiny, aby Kaza? vyhrávala nad Spartakom Moskva 2:0. Moskovčania však dokázali približne v polovici duelu vyrovnať. V 26. minúte Ivan Baranka znížil na 1:2, o dve minúty neskôr asistoval Zavaruhinovi na druhý gól. Rozuzlenie zápasu priniesla 59. minúta, kedy Petrov strelil víťazný gól. Zo slovenských hráčov bodoval aj Marcel Hossa, ktorý získal jednu asistenciu.

Anisin zaznamenal v 37. minúte gól, ktorým rozhodol o víťazstve Čechova nad Nižnekamskom v pomere 4:3. Dvurechenskij, Troshchinsky a Posnov sa tiež strelecky presadili, zatiaľ čo Alistratov chytil 31 striel. Martin Cibák ho ohrozil dvakrát. Na ľade strávil 22 minút a nazbieral jednu asistenciu. V ďalšom pondelkovom zápase vyhral Čerepovec nad Ufou 4:2. Richard Stehlík z Ufy nebodoval.