Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      

Štatistiky brankárov

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Tím Z MIN AVG PER SO G A TM
1.Vadim OrekhovSibir Novosibirsk110.001.000000
2.Emil GaripovAk Bars Kazaň2112201.430.9524000
3.Vitaly KolesnikLokomotiv Jaroslavľ188621.320.9512000
4.Ján LacoDonbass Doneck148061.490.9421000
5.Igor SaprykinViťaz Podoľsk21041.730.9421000
6.Mikko KoskinenSibir Novosibirsk4123611.700.9394002
7.Vasily KoshechkinMetallurg Magnitogorsk5130031.900.9399028
8.Yan ShelepnyovDinamo Minsk51452.070.939000
9.Curtis SanfordLokomotiv Jaroslavľ4022181.810.9386000
10.Georgy GelashviliTorpedo Nižný Novgorod2011031.690.9374004
11.Mark DekanichMedveščak Záhreb2716312.130.9363002
12.Alexander YeryomenkoDynamo Moskva3118091.720.9344002
13.Mike LeightonDonbass Doneck4224471.740.9339002
14.Alexander LazushinDynamo Moskva148071.930.9331020
15.Fyodor KukinJugra Chanty-Mansijsk2252.400.933000
16.Stanislav GalimovAtlant Moskovská oblasť4023301.960.9324004
17.Jakub KovarAvtomobilist Jekaterinburg4826831.990.9325002
18.Yevgeny IvannikovHC Admiral Vladivostok3217692.000.9323000
19.Jakub StepanekSeverstaľ Čerepovec4625302.110.9325000
20.Ivan LisutinViťaz Podoľsk3621312.220.9328002
21.Alexander PechurskyMetallurg Magnitogorsk72732.410.932012
22.Ilya ProskuryakovCSKA Moskva2412702.030.9313012
23.Petri VehanenLev Praha4123691.620.9309002
24.Ilya YezhovSKA Petrohrad1810701.910.9302000
25.Konstantin BarulinAk Bars Kazaň3420062.120.9306002
26.Nikita BespalovSibir Novosibirsk84221.710.9291000
27.Alexander SalakSKA Petrohrad3419891.960.92940120
28.Sergei DenisovViťaz Podoľsk31462.050.9291002
29.Mikael TellqvistDinamo Riga3922691.880.9284002
30.Barry BrustMedveščak Záhreb2815982.140.92730114
31.Andrei StelmakhHC Admiral Vladivostok1582.070.926000
32.Sergei BorisovAtlant Moskovská oblasť168852.440.9231000
33.Andrei VasilevskySalavat Julajev Ufa2714812.230.9224012
34.Yury KlyuchnikovLokomotiv Jaroslavľ2602.000.920000
35.Alexander SudnitsynNeftechimik Nižnekamsk3921822.580.9194000
36.Jeff GlassCSKA Moskva4324652.290.9187004
37.Henrik KarlssonAvangard Omsk63582.180.917002
38.Michael GarnettTraktor Čeľabinsk4929312.540.9158000
39.Joakim LundströmHC Admiral Vladivostok1810372.720.9152000
40.Ari AhonenBarys Astana3620842.530.9143010
41.Alexander SharychenkovDynamo Moskva105792.380.9131012
42.Alexei MuryginAmur Chabarovsk3117503.020.9132010
43.Jan LukášLev Praha2396.150.913000
44.Miroslav KopřivaSlovan Bratislava178092.300.9110012
45.Vitaly KovalTorpedo Nižný Novgorod2413702.320.9115004
46.Vladimir SokhatskySalavat Julajev Ufa63052.560.911000
47.Alexei VolkovSalavat Julajev Ufa2011252.560.911000
48.Ilya SorokinMetallurg Novokuzneck2712812.900.911004
49.Lars HaugenDinamo Minsk2613682.630.91020020
50.Alexei KuznetsovJugra Chanty-Mansijsk2915062.630.9103014
51.Jakub SedlacekDinamo Riga179552.700.9102002
52.Vladislav FokinTraktor Čeľabinsk52662.710.910000
53.Dmitri MilchakovDinamo Minsk84052.810.9101000
54.Matt DaltonNeftechimik Nižnekamsk189262.920.9101000
55.Alexei IvanovSpartak Moskva167163.020.910000
56.Rastislav StaňaCSKA Moskva2514312.310.909010
57.Evgeny LobanovAvtomobilist Jekaterinburg94882.830.909000
58.Nikita LozhkinMetallurg Novokuzneck2611832.890.9092006
59.Niko HovinenHC Admiral Vladivostok2411923.180.909002
60.Mika JärvinenAmur Chabarovsk2515543.050.90810012
61.Iiro TarkkiSalavat Julajev Ufa42503.120.906000
62.Kevin LalandeDinamo Minsk2513503.160.905000
63.Igor ShesterkinSpartak Moskva94292.800.9032000
64.Atte EngrenLev Praha157572.300.9011000
65.Vitaly YeremeyevBarys Astana2011323.070.901110
66.Dmitry ShikinSKA Petrohrad2892.020.9001000
67.Mathieu GaronAvangard Omsk189722.410.900002
68.Mikhail DemidovTorpedo Nižný Novgorod31603.000.899000
69.Andrei MezinAvangard Omsk179162.620.8962010
70.Jaroslav JanusSlovan Bratislava4123573.030.8955004
71.Mikhail BiryukovCSKA Moskva3518633.400.8953004
72.Johan BacklundViťaz Podoľsk169213.260.8932010
73.Ivan KasutinTorpedo Nižný Novgorod209663.330.8873010
74.Sergei GaiduchenkoSibir Novosibirsk84383.420.885000
75.Alexander TrushkovSpartak Moskva1333.640.867000
76.Teemu LassilaAvangard Omsk104634.400.8580004
77.Vasily DemchenkoTraktor Čeľabinsk1284.290.857000
78.Denis KostinAvangard Omsk93732.730.850002
79.Alexander TryanichevSeverstaľ Čerepovec1593.050.850000
80.Július HudáčekSibir Novosibirsk1583.100.824000
81.Eduard ReizvikhAvangard Omsk2716.760.814000
82.Artyom ArtemyevSeverstaľ Čerepovec3209.000.812000
83.Dmitri MalginBarys Astana1173.530.800000
84.Pavel PoluektovBarys Astana2254.800.800000
85.Timur MamedovNeftechimik Nižnekamsk2296.210.750000
86.Sergei MashkovtsevTorpedo Nižný Novgorod41810.000.727000
87.Leonid FominAvtomobilist Jekaterinburg000.000000
88.Oleg DyatlovDonbass Doneck000.000000
89.Andrej VasiljevicMedveščak Záhreb210.000000
90.Yevgeny IvanchikViťaz Podoľsk100.000000
91.Ivan NalimovSKA Petrohrad100.000000
92.Ivan FarafonovAvtomobilist Jekaterinburg300.000000
93.Timur BilyalovAk Bars Kazaň000.000000
94.Rihards CimermanisDinamo Riga100.000000
95.Kirill GrigorievSeverstaľ Čerepovec180.000000
96.Dmitri BerezinDonbass Doneck000.000000
97.Dmitry RyazhinovSibir Novosibirsk000.000000
98.Alexander DanilishinTraktor Čeľabinsk000.000000
99.Andrei FilonenkoCSKA Moskva000.000000
100.Ivan BocharovDynamo Moskva100.000000
119 items total12Next
Show all
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist