Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      

Rozpis sezóny 2014/15 - október

September Október November December Január Február Iba Slovan



1. október 2014 (streda)
Atlant Moskovská oblasť - Jokerit Helsinki
Slovan Bratislava - Dinamo Riga
Medveščak Záhreb - SKA Petrohrad

2. október 2014 (štvrtok)
Amur Chabarovsk - Torpedo Nižný Novgorod
Admiral Vladivostok - Severstaľ Čerepovec
Metallurg Novokuzneck - CSKA Moskva
Avtomobilist Jekaterinburg - Ak Bars Kazaň
Traktor Čeľabinsk - Barys Astana
Jugra Chanty-Mansijsk - Avangard Omská oblasť
Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Moskva
Neftechimik Nižnekamsk - Salavat Julajev Ufa

3. október 2014 (piatok)
Atlant Moskovská oblasť - SKA Petrohrad
Dinamo Minsk - Jokerit Helsinki
Medveščak Záhreb - Dinamo Riga

4. október 2014 (sobota)
Admiral Vladivostok - CSKA Moskva
Metallurg Novokuzneck - Torpedo Nižný Novgorod
Sibir Novosibirská oblasť - Severstaľ Čerepovec
Traktor Čeľabinsk - Salavat Julajev Ufa
Jugra Chanty-Mansijsk - Metallurg Magnitogorsk
Lada Togliatti - Barys Astana
Neftechimik Nižnekamsk - Avangard Omská oblasť

5. október 2014 (nedeľa)
Ak Bars Kazaň - Avtomobilist Jekaterinburg
Viťaz Moskovská oblasť - Lokomotiv Jaroslavľ
Dinamo Moskva - HC Soči

6. október 2014 (pondelok)
Amur Chabarovsk - CSKA Moskva
Sibir Novosibirská oblasť - Torpedo Nižný Novgorod
Metallurg Novokuzneck - Severstaľ Čerepovec
Jugra Chanty-Mansijsk - Salavat Julajev Ufa
Lada Togliatti - Avangard Omská oblasť
Neftechimik Nižnekamsk - Barys Astana
SKA Petrohrad - Slovan Bratislava
Jokerit Helsinki - Medveščak Záhreb
Dinamo Riga - Dinamo Minsk

7. október 2014 (utorok)
Viťaz Moskovská oblasť - HC Soči
Dinamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ

8. október 2014 (streda)
Atlant Moskovská oblasť - Jokerit Helsinki
SKA Petrohrad - Medveščak Záhreb
Dinamo Riga - Slovan Bratislava

9. október 2014 (štvrtok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Traktor Čeľabinsk
Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
Severstaľ Čerepovec - Viťaz Moskovská oblasť
Torpedo Nižný Novgorod - Dinamo Moskva
CSKA Moskva - HC Soči
Lada Togliatti - Ak Bars Kazaň

10. október 2014 (piatok)
Avangard Omská oblasť - Metallurg Novokuzneck
Barys Astana - Sibir Novosibirská oblasť
Salavat Julajev Ufa - Amur Chabarovsk
SKA Petrohrad - Jokerit Helsinki
Dinamo Minsk - Slovan Bratislava
Dinamo Riga - Medveščak Záhreb

11. október 2014 (sobota)
Avtomobilist Jekaterinburg - Admiral Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk - Jugra Chanty-Mansijsk
Ak Bars Kazaň - Traktor Čeľabinsk
Neftechimik Nižnekamsk - Lada Togliatti
CSKA Moskva - Viťaz Moskovská oblasť

12. október 2014 (nedeľa)
Avangard Omská oblasť - Amur Chabarovsk
Barys Astana - Metallurg Novokuzneck
Salavat Julajev Ufa - Sibir Novosibirská oblasť
Atlant Moskovská oblasť - Medveščak Záhreb
Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec
Lokomotiv Jaroslavľ - Torpedo Nižný Novgorod
Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki

13. október 2014 (pondelok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Jugra Chanty-Mansijsk
Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeľabinsk
Ak Bars Kazaň - Admiral Vladivostok
SKA Petrohrad - Dinamo Riga

14. október 2014 (utorok)
Avangard Omská oblasť - Sibir Novosibirská oblasť
Barys Astana - Amur Chabarovsk
Salavat Julajev Ufa - Metallurg Novokuzneck
Viťaz Moskovská oblasť - Torpedo Nižný Novgorod
Lokomotiv Jaroslavľ - Severstaľ Čerepovec
HC Soči - CSKA Moskva
Dinamo Minsk - Atlant Moskovská oblasť
Medveščak Záhreb - Slovan Bratislava

15. október 2014 (streda)
Lada Togliatti - Traktor Čeľabinsk
Neftechimik Nižnekamsk - Jugra Chanty-Mansijsk
Jokerit Helsinki - Dinamo Riga

16. október 2014 (štvrtok)
Torpedo Nižný Novgorod - Severstaľ Čerepovec
SKA Petrohrad - CSKA Moskva

17. október 2014 (piatok)
Amur Chabarovsk - HC Soči
Admiral Vladivostok - Dinamo Moskva
Metallurg Novokuzneck - Viťaz Moskovská oblasť
Sibir Novosibirská oblasť - Lokomotiv Jaroslavľ
Salavat Julajev Ufa - Avangard Omská oblasť
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazaň
Jokerit Helsinki - Barys Astana

18. október 2014 (sobota)
Traktor Čeľabinsk - Slovan Bratislava
Jugra Chanty-Mansijsk - Medveščak Záhreb
Lada Togliatti - Atlant Moskovská oblasť
Neftechimik Nižnekamsk - Dinamo Minsk

19. október 2014 (nedeľa)
Admiral Vladivostok - HC Soči
Amur Chabarovsk - Dinamo Moskva
Metallurg Novokuzneck - Lokomotiv Jaroslavľ
Sibir Novosibirská oblasť - Viťaz Moskovská oblasť
Severstaľ Čerepovec - Avtomobilist Jekaterinburg
SKA Petrohrad - Avangard Omská oblasť
Torpedo Nižný Novgorod - Ak Bars Kazaň
Dinamo Riga - Barys Astana
Jokerit Helsinki - Salavat Julajev Ufa

20. október 2014 (pondelok)
Traktor Čeľabinsk - Medveščak Záhreb
Jugra Chanty-Mansijsk - Slovan Bratislava
Lada Togliatti - Dinamo Minsk
Neftechimik Nižnekamsk - Atlant Moskovská oblasť

21. október 2014 (utorok)
Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavľ
Admiral Vladivostok - Viťaz Moskovská oblasť
Metallurg Novokuzneck - Dinamo Moskva
Sibir Novosibirská oblasť - HC Soči
Severstaľ Čerepovec - Metallurg Magnitogorsk
Torpedo Nižný Novgorod - Avtomobilist Jekaterinburg
CSKA Moskva - Ak Bars Kazaň
SKA Petrohrad - Barys Astana
Jokerit Helsinki - Avangard Omská oblasť
Dinamo Riga - Salavat Julajev Ufa

22. október 2014 (streda)
Traktor Čeľabinsk - Dinamo Minsk
Jugra Chanty-Mansijsk - Atlant Moskovská oblasť
Lada Togliatti - Medveščak Záhreb
Neftechimik Nižnekamsk - Slovan Bratislava

23. október 2014 (štvrtok)
Amur Chabarovsk - Viťaz Moskovská oblasť
Admiral Vladivostok - Lokomotiv Jaroslavľ
Metallurg Novokuzneck - HC Soči
Sibir Novosibirská oblasť - Dinamo Moskva
Severstaľ Čerepovec - Ak Bars Kazaň
Torpedo Nižný Novgorod - Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva - Avtomobilist Jekaterinburg
SKA Petrohrad - Salavat Julajev Ufa
Dinamo Riga - Avangard Omská oblasť

24. október 2014 (piatok)
Traktor Čeľabinsk - Atlant Moskovská oblasť
Jugra Chanty-Mansijsk - Dinamo Minsk
Lada Togliatti - Slovan Bratislava
Neftechimik Nižnekamsk - Medveščak Záhreb

25. október 2014 (sobota)
CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk

26. október 2014 (nedeľa)
HC Soči - Torpedo Nižný Novgorod

27. október 2014 (pondelok)
Avangard Omská oblasť - Traktor Čeľabinsk
Barys Astana - Jugra Chanty-Mansijsk
Salavat Julajev Ufa - Neftechimik Nižnekamsk
Ak Bars Kazaň - Metallurg Magnitogorsk
Viťaz Moskovská oblasť - Jokerit Helsinki
Lokomotiv Jaroslavľ - SKA Petrohrad
Atlant Moskovská oblasť - Admiral Vladivostok
Dinamo Moskva - Dinamo Riga
Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk

28. október 2014 (utorok)
Severstaľ Čerepovec - CSKA Moskva
Medveščak Záhreb - Sibir Novosibirská oblasť

29. október 2014 (streda)
Avangard Omská oblasť - Jugra Chanty-Mansijsk
Avtomobilist Jekaterinburg - Neftechimik Nižnekamsk
Barys Astana - Lada Togliatti
Salavat Julajev Ufa - Traktor Čeľabinsk
Viťaz Moskovská oblasť - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Jokerit Helsinki
HC Soči - Dinamo Riga
Atlant Moskovská oblasť - Amur Chabarovsk
Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok
Medveščak Záhreb - Metallurg Novokuzneck

30. október 2014 (štvrtok)
Torpedo Nižný Novgorod - CSKA Moskva
Slovan Bratislava - Sibir Novosibirská oblasť

31. október 2014 (piatok)
Avangard Omská oblasť - Lada Togliatti
Avtomobilist Jekaterinburg - Traktor Čeľabinsk
Barys Astana - Neftechimik Nižnekamsk
Salavat Julajev Ufa - Jugra Chanty-Mansijsk
Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Riga
HC Soči - Jokerit Helsinki
Atlant Moskovská oblasť - Metallurg Novokuzneck
Dinamo Moskva - SKA Petrohrad
Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk
Medveščak Záhreb - Admiral Vladivostok
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist