Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      

Rozpis sezóny 2014/15 - september

September Október November December Január Február Iba Slovan

3. september 2014 (streda)
Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Moskva

4. september 2014 (štvrtok)
Amur Chabarovsk - Admiral Vladivostok
Avangard Omská oblasť - Metallurg Novokuzneck
Barys Astana - Salavat Julajev Ufa
Ak Bars Kazaň - Avtomobilist Jekaterinburg
Lada Togliatti - Jugra Chanty-Mansijsk
Neftechimik Nižnekamsk - Traktor Čeľabinsk
Severstaľ Čerepovec - Torpedo Nižný Novgorod
SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavľ
Jokerit Helsinki - Dinamo Minsk
Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb

5. september (piatok)
Dinamo Moskva - CSKA Moskva

6. september (sobota)
Avangard Omská oblasť - Admiral Vladivostok
Sibir Novosibirská oblasť - Metallurg Novokuzneck
Avtomobilist Jekaterinburg - Medveščak Záhreb
Barys Astana - Amur Chabarovsk
Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava
Salavat Julajev Ufa - Viťaz Moskovská oblasť
Ak Bars Kazaň - Atlant Moskovská oblasť
Severstaľ Čerepovec - Traktor Čeľabinsk
Torpedo Nižný Novgorod - Jugra Chanty-Mansijsk
SKA Petrohrad - HC Soči
Dinamo Riga - Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavľ

8. september (pondelok)
Avangard Omská oblasť - Viťaz Moskovská oblasť
Avtomobilist Jekaterinburg - Slovan Bratislava
Barys Astana - Admiral Vladivostok
Metallurg Magnitogorsk - Atlant Moskovská oblasť
Salavat Julajev Ufa - Amur Chabarovsk
Ak Bars Kazaň - Medveščak Záhreb
Lada Togliatti - Neftechimik Nižnekamsk
Severstaľ Čerepovec - Dinamo Moskva
Torpedo Nižný Novgorod - Traktor Čeľabinsk
CSKA Moskva - Jugra Chanty-Mansijsk
SKA Petrohrad - Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki - HC Soči
Dinamo Riga - Lokomotiv Jaroslavľ

9. september (utorok)
Metallurg Novokuzneck - Sibir Novosibirská oblasť

10. september (streda)
Avangard Omská oblasť - Amur Chabarovsk
Avtomobilist Jekaterinburg - Atlant Moskovská oblasť
Barys Astana - Viťaz Moskovská oblasť
Metallurg Magnitogorsk - Medveščak Záhreb
Salavat Julajev Ufa - Admiral Vladivostok
Ak Bars Kazaň - Slovan Bratislava
Severstaľ Čerepovec - Jugra Chanty-Mansijsk
CSKA Moskva - Traktor Čeľabinsk
Dinamo Riga - HC Soči

11. september (švrtok)
Neftechimik Nižnekamsk - Lada Togliatti

12. september (piatok)
Dinamo Minsk - Atlant Moskovská oblasť

13. september (sobota)
Metallurg Novokuzneck - Barys Astana
Sibir Novosibirská oblasť - Avangard Omská oblasť
Traktor Čeľabinsk - Jokerit Helsinki
Viťaz Moskovská oblasť - Avtomobilist Jekaterinburg
Dinamo Moskva - Ak Bars Kazaň
Lada Togliatti - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Metallurg Magnitogorsk
Neftechimik Nižnekamsk - Dinamo Riga

14. september (nedeľa)
Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa
Dinamo Minsk - CSKA Moskva
Slovan Bratislava - Torpedo Nižný Novgorod
Medveščak Záhreb - Severstaľ Čerepovec

15. september (pondelok)
Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa
Metallurg Novokuzneck - Avangard Omská oblasť
Sibir Novosibirská oblasť - Barys Astana
Traktor Čeľabinsk - SKA Petrohrad
Jugra Chanty-Mansijsk - Jokerit Helsinki
Viťaz Moskovská oblasť - Metallurg Magnitogorsk
Lada Togliatti - Dinamo Riga
Lokomotiv Jaroslavľ - Ak Bars Kazaň
HC Soči - Avtomobilist Jekaterinburg

16. september (utorok)
Atlant Moskovská oblasť - CSKA Moskva
Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec
Medveščak Záhreb - Torpedo Nižný Novgorod

17. september (streda)
Amur Chabarovsk - Avangard Omská oblasť
Admiral Vladivostok - Barys Astana
Metallurg Novokuzneck - Salavat Julajev Ufa
Traktor Čeľabinsk - Dinamo Riga
Jugra Chanty-Mansijsk - SKA Petrohrad
Lokomotiv Jaroslavľ - Avtomobilist Jekaterinburg
Neftechimik Nižnekamsk - Jokerit Helsinki
HC Soči - Ak Bars Kazaň
Dinamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk

18. september (štvrtok)
Amur Chabarovsk - Avangard Omská oblasť
Admiral Vladivostok - Barys Astana
Atlant Moskovská oblasť - Torpedo Nižný Novgorod
Dinamo Minsk - Severstaľ Čerepovec
Medveščak Záhreb - CSKA Moskva

19. september (piatok)
Sibir Novosibirská oblasť - Salavat Julajev Ufa
Jugra Chanty-Mansijsk - Dinamo Riga
Viťaz Moskovská oblasť - Ak Bars Kazaň
Lada Togliatti -Jokerit Helsinki
Neftechimik Nižnekamsk - SKA Petrohrad
HC Soči - Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Moskva - Avtomobilist Jekaterinburg

20. september (sobota)
Atlant Moskovská oblasť - Severstaľ Čerepovec
Dinamo Minsk - Torpedo Nižný Novgorod
Slovan Bratislava - CSKA Moskva

21. september (nedeľa)
Barys Astana - Metallurg Novokuzneck
Dinamo Moskva - Traktor Čeľabinsk
Medveščak Záhreb - Lada Togliatti

22. september (pondelok)
Avangard Omská oblasť - Lokomotiv Jaroslavľ

23. september (utorok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Novokuzneck
Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirská oblasť
Salavat Julajev Ufa - Dinamo Moskva
Jugra Chanty-Mansijsk - Traktor Čeľabinsk
Ak Bars Kazaň - Amur Chabarovsk
Severstaľ Čerepovec - Neftechimik Nižnekamsk
Torpedo Nižný Novgorod - Dinamo Minsk
CSKA Moskva - Lada Togliatti
SKA Petrohrad - Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki - Viťaz Moskovská oblasť
Dinamo Riga - Atlant Moskovská oblasť

24. september (streda)
Barys Astana - Lokomotiv Jaroslavľ
Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb

25. september (štvrtok)
Avtomobilist Jekaterinburg - Sibir Novosibirská oblasť
Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarovsk
Ak Bars Kazaň - Metallurg Novokuzneck
Severstaľ Čerepovec - Dinamo Minsk
Torpedo Nižný Novgorod - Lada Togliatti
HC Soči - Dinamo Moskva
CSKA Moskva - Neftechimik Nižnekamsk
SKA Petrohrad - Atlant Moskovská oblasť
Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok
Dinamo Riga - Viťaz Moskovská oblasť

26. september (piatok)
Salavat Julajev Ufa - Lokomotiv Jaroslavľ
Traktor Čeľabinsk - Jugra Chanty-Mansijsk
Medveščak Záhreb - Slovan Bratislava

27. september (sobota)
Avangard Omská oblasť - HC Soči
Avtomobilist Jekaterinburg - Amur Chabarovsk
Barys Astana - Dinamo Moskva
Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuzneck
Ak Bars Kazaň - Sibir Novosibirská oblasť
Severstaľ Čerepovec - Lada Togliatti
SKA Petrohrad - Viťaz Moskovská oblasť
Torpedo Nižný Novgorod - Neftechimik Nižnekamsk
CSKA Moskva - Dinamo Minsk
Dinamo Riga - Admiral Vladivostok
Jokerit Helsinki - Atlant Moskovská oblasť

29. september (pondelok)
Lokomotiv Jaroslavľ - HC Soči
Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
Jokerit Helsinki - Dinamo Riga

30. september (utorok)
Amur Chabarovsk - Severstaľ Čerepovec
Admiral Vladivostok - Torpedo Nižný Novgorod
Sibir Novosibirská oblasť - CSKA Moskva
Avtomobilist Jekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk
Traktor Čeľabinsk - Avangard Omská oblasť
Jugra Chanty-Mansijsk - Barys Astana
Lada Togliatti - Salavat Julajev Ufa
Neftechimik Nižnekamsk - Ak Bars Kazaň
Dinamo Moskva - Viťaz Moskovská oblasť
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist