Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      

Výsledky

Odohrané zápasy sezóny 2013/14:
19. 04. 2015
Kazaň - Petrohrad
(0:4, 1:1, 0:1)
17. 04. 2015
Petrohrad - Kazaň
(1:0, 1:1, 1:1)
15. 04. 2015
Petrohrad - Kazaň
(1:0, 0:0, 0:2)
13. 04. 2015
Kazaň - Petrohrad
(0:1, 0:0, 0:0)
11. 04. 2015
Kazaň - Petrohrad
(0:1, 0:2, 2:1)
07. 04. 2015
CSKA - Petrohrad
(0:1, 2:1, 0:1)
05. 04. 2015
Petrohrad - CSKA
(1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
04. 04. 2015
Kazaň - Novosibirsk
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
03. 04. 2015
CSKA - Petrohrad
(0:2, 2:2, 0:2)
02. 04. 2015
Novosibirsk - Kazaň
(0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
01. 04. 2015
Petrohrad - CSKA
(2:0, 2:0, 0:1)
31. 03. 2015
Sibir - Kazaň
(0:0, 2:1, 0:0)
30. 03. 2015
Petrohrad - CSKA
(0:0, 0:1, 1:2)
29. 03. 2015
Kazaň - Novosibirsk
(1:0, 1:0, 0:1)
28. 03. 2015
CSKA - Petrohrad
(0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
27. 03. 2015
Kazaň - Novosibirsk
(2:0, 0:0, 0:0)
26. 03. 2015
CSKA - Petrohrad
(1:0, 1:0, 1:0)
19. 03. 2015
CSKA - Jokerit
(0:0, 1:2, 3:0)
Kazaň - Omsk
(0:0, 2:0, 0:0)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(0:0, 1:1, 2:0)
18. 03. 2015
Petrohrad - D. Moskva
(1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
17. 03. 2015
Jokerit - CSKA
(0:1, 0:0, 0:2)
Magnitogorsk - Novosibirsk
(1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Omsk - Kazaň
(0:1, 0:2, 1:0)
16. 03. 2015
Jokerit - CSKA
(0:0, 1:1, 2:1)
D. Moskva - Petrohrad
(1:1, 0:2, 0:3)
Magnitogorsk - Novosibirsk
(3:0, 1:1, 1:1)
Omsk - Kazaň
(0:0, 0:1, 0:1)
15. 03. 2015
D. Moskva - Petrohrad
(0:0, 0:1, 0:1)
14. 03. 2015
Kazaň - Omsk
(2:0, 1:0, 1:0)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(1:0, 1:1, 1:1)
13. 03. 2015
Petrohrad - D. Moskva
(0:1, 1:1, 0:2)
CSKA - Jokerit
(0:0, 3:0, 1:0)
Kazaň - Omsk
(1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(0:0, 1:0, 1:0)
12. 03. 2015
Petrohrad - D. Moskva
(0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
CSKA - Jokerit
(0:0, 0:1, 3:1)
10. 03. 2015
Omsk - Astana
(1:1, 1:0, 1:0)
08. 03. 2015
Čeľabinsk - Novosibirsk
(0:1, 1:0, 0:1)
Astana - Omsk
(0:0, 2:0, 2:1)
07. 03. 2015
Jaroslavľ - D. Moskva
(0:2, 0:1, 0:1)
06. 03. 2015
Kazaň - Jekaterinburg
(2:1, 1:0, 0:1)
Novosibirsk - Čeľabinsk
(1:0, 2:1, 0:0)
Magnitogorsk - Ufa
(2:1, 0:0, 1:0)
Omsk - Astana
(1:0, 1:0, 0:0)
05. 03. 2015
Petrohrad - Novgorod
(2:0, 0:0, 0:0)
Jokerit - Minsk
(3:0, 3:0, 1:1)
D. Moskva - Jaroslavľ
(2:1, 4:0, 1:2)
04. 03. 2015
Čeľabinsk - Novosibirsk
(1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
Ufa - Magnitogorsk
(3:2, 0:3, 1:1)
Jekaterinburg - Kazaň
(0:0, 0:2, 1:0)
Astana - Omsk
(0:2, 1:0, 2:2)
03. 03. 2015
Novgorod - Petrohrad
(0:1, 0:2, 1:0)
Čeľabinsk - Novosibirsk
(2:1, 0:5, 1:1)
Ufa - Magnitogorsk
(1:0, 0:2, 0:0)
Jaroslavľ - D. Moskva
(0:0, 0:2, 0:1)
Jekaterinburg - Kazaň
(1:0, 0:0, 1:0)
Soci - CSKA
(1:3, 1:0, 0:3)
Minsk - Jokerit
(0:0, 1:2, 0:0)
Astana - Omsk
(1:0, 1:0, 1:0)
02. 03. 2015
Novgorod - Petrohrad
(0:2, 2:2, 0:0)
Jaroslavľ - D. Moskva
(1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Soci - CSKA
(1:0, 0:1, 0:1)
Minsk - Jokerit
(0:0, 0:5, 0:0)
01. 03. 2015
Novosibirsk - Čeľabinsk
(1:0, 1:1, 3:1)
Magnitogorsk - Ufa
(0:1, 0:0, 1:1)
Kazaň - Jekaterinburg
(0:0, 0:1, 2:1, 1:0)
Omsk - Astana
(0:2, 0:0, 0:0)
28. 02. 2015
Petrohrad - Novgorod
(1:2, 0:0, 0:0)
Novosibirsk - Čeľabinsk
(1:2, 0:1, 0:1)
Magnitogorsk - Ufa
(0:0, 2:0, 0:0)
Jokerit - Minsk
(0:0, 3:1, 1:0)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:1, 0:0, 1:1)
CSKA - Soci
(1:0, 1:0, 1:1)
Kazaň - Jekaterinburg
(2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Omsk - Astana
(1:1, 1:0, 3:1)
27. 02. 2015
Petrohrad - Novgorod
(3:1, 3:0, 0:2)
Jokerit - Minsk
(1:0, 1:0, 0:2, 0:1)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:1, 2:0, 1:0)
CSKA - Soci
(1:0, 0:0, 2:0)
24. 02. 2015
Slovan - Jokerit
(0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
Čechov - CSKA
(0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Soci - Lada
(1:0, 1:0, 1:1)
D. Moskva - Minsk
(0:0, 1:1, 2:0)
Atlant - Riga
(1:2, 3:0, 3:0)
Nižnekamsk - Kazaň
(0:4, 0:1, 0:1)
Jaroslavľ - Čerepovec
(0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
Čeľabinsk - Jekaterinburg
(1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Ufa - Novosibirsk
(0:0, 2:2, 1:0)
Jugra - Magnitogorsk
(1:1, 1:0, 1:2, 1:0)
Astana - Novgorod
(2:0, 0:1, 2:1)
Omsk - Novokuzneck
(0:0, 2:0, 0:2, 0:1)
Admiral - Chabarovsk
(1:0, 1:0, 4:0)
22. 02. 2015
Záhreb - Jokerit
(1:1, 3:1, 0:2, 0:0, 0:1)
Slovan - Petrohrad
(1:0, 1:0, 3:2)
Soci - CSKA
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1 )
Čechov - Čerepovec
(1:3, 0:0, 0:1)
Minsk - Riga
(0:0, 0:0, 1:0)
Lada - Kazaň
(0:2, 0:1, 1:1)
Čeľabinsk - Magnitogorsk
(0:1, 1:2, 1:1)
Ufa - Novokuzneck
(0:0, 3:1, 1:0)
Jugra - Jekaterinburg
(1:0, 0:0, 0:0)
Astana - Novosibirsk
(0:0, 0:0, 1:0)
21. 02. 2015
Chabarovsk - Admiral
(0:1, 1:0, 0:1)
20. 02. 2015
Záhreb - Riga
(0:3, 1:0, 0:0)
D. Moskva - CSKA
(0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
Atlant - Petrohrad
(0:0, 0:0, 1:0)
Nižnekamsk - Jekaterinburg
(3:3, 1:2, 0:0)
Jaroslavľ - Novgorod
(2:0, 0:1, 0:0)
Soci - Čerepovec
(1:3, 0:1, 3:0)
Minsk - Jokerit
(0:1, 3:0, 0:0)
Lada - Magnitogorsk
(0:2, 1:1, 2:1)
Jugra - Kazaň
(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Astana - Novokuzneck
(2:0, 0:0, 0:0)
Omsk - Novosibirsk
(2:0, 0:0, 1:0)
18. 02. 2015
Slovan - Riga
(1:3, 1:0, 1:1)
Jaroslavľ - CSKA
(1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
D. Moskva - Čerepovec
(0:1, 1:1, 0:1)
Atlant - Jokerit
(0:1, 0:1, 2:2)
Nižnekamsk - Magnitogorsk
(1:1, 2:0, 1:1)
Soci - Novgorod
(1:0, 2:0, 0:4)
Minsk - Petrohrad
(0:2, 1:1, 0:4)
Lada - Jekaterinburg
(0:2, 1:1, 0:0)
Čeľabinsk - Kazaň
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
17. 02. 2015
Čechov - Záhreb
(1:0, 0:1, 2:0)
Novosibirsk - Ufa
(0:1, 2:1, 2:0)
16. 02. 2015
Admiral - Omsk
(1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
Chabarovsk - Astana
(0:1, 0:2, 2:0)
15. 02. 2015
Petrohrad - Jokerit
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
CSKA - D. Moskva
(0:0, 0:1, 0:1)
Novgorod - Záhreb
(1:0, 1:1, 1:0)
Jaroslavľ - Soci
(0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Čerepovec - Slovan
(0:0, 2:0, 2:2)
Kazaň - Nižnekamsk
(0:2, 0:0, 1:0)
Čeľabinsk - Jugra
(0:1, 2:0, 2:1)
Magnitogorsk - Lada
(0:1, 1:0, 2:2, 0:1)
Novokuzneck - Ufa
(3:0, 1:1, 1:1)
Admiral - Omsk
(1:0, 1:1, 1:0)
Chabarovsk - Astana
(1:0, 1:3, 1:2)
14. 02. 2015
Atlant - Minsk
(1:1, 1:2, 2:0)
13. 02. 2015
Čechov - Soci
(0:3, 0:2, 1:0)
Jaroslavľ - D. Moskva
(2:0, 1:1, 1:2)
Novgorod - Slovan
(0:0, 3:0, 0:1)
CSKA - Záhreb
(0:2, 4:0, 1:0)
Kazaň - Lada
(0:0, 1:1, 0:1)
Magnitogorsk - Čeľabinsk
(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Jekaterinburg - Nižnekamsk
(1:1, 0:1, 0:1)
Novosibirsk - Astana
(2:0, 0:0, 2:0)
Novokuzneck - Omsk
(1:2, 1:0, 0:1)
Admiral - Ufa
(1:1, 1:1, 4:0)
12. 02. 2015
Minsk - Atlant
(0:1, 1:1, 1:1)
Admiral - Ufa
(0:1, 0:1, 1:1)
11. 02. 2015
Čechov - D. Moskva
(1:2, 1:3, 1:1)
Petrohrad - Riga
(0:1, 0:0, 3:0)
Novgorod - Soci
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Jaroslavľ - Chabarovsk
(0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
Čerepovec - Záhreb
(1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
CSKA - Slovan
(6:0, 2:0, 4:0)
Magnitogorsk - Nižnekamsk
(1:1, 1:1, 2:1)
Jugra - Čeľabinsk
(0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Novosibirsk - Omsk
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Novokuzneck - Astana
(1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
09. 02. 2015
Omsk - CSKA
(0:0, 1:2, 0:1)
Čechov - Chabarovsk
(1:1, 0:1, 2:0)
Petrohrad - Kazaň
(0:2, 1:1, 0:2)
Atlant - Jugra
(3:0, 1:1, 2:0)
Jokerit - D. Moskva
(0:0, 0:1, 1:1)
Jaroslavľ - Admiral
(0:0, 0:2, 0:1)
Minsk - Čeľabinsk
(1:0, 0:1, 1:3)
Lada - Jekaterinburg
(1:0, 0:1, 0:2)
08. 02. 2015
Novgorod - Novokuzneck
(2:1, 1:1, 0:0)
Čerepovec - Novosibirsk
(0:1, 0:2, 0:0)
07. 02. 2015
Riga - Čeľabinsk
(1:0, 1:3, 0:1)
Čechov - Admiral
(0:0, 1:0, 1:1)
Atlant - Jekaterinburg
(1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Minsk - Jugra
(0:0, 1:1, 2:0)
06. 02. 2015
Soci - Novosibirsk
(0:0, 4:1, 3:2)
Novgorod - Astana
(0:0, 0:1, 2:0)
Čerepovec - Novokuzneck
(1:0, 1:0, 1:0)
Omsk - Jokerit
(1:1, 2:0, 1:2)
05. 02. 2015
Riga - Jekaterinburg
(1:2, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - Admiral
(0:0, 1:0, 2:2)
Jugra - Lada
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
04. 02. 2015
Soci - Astana
(1:1, 0:3, 1:0)
Ufa - Jokerit
(0:1, 0:0, 0:1)
03. 02. 2015
Atlant - Slovan
(2:0, 2:3, 0:0)
Kazaň - D. Moskva
(1:1, 0:2, 0:1)
Minsk - Záhreb
(1:0, 1:0, 1:2)
CSKA - Jaroslavľ
(1:1, 2:0, 0:1)
Čeľabinsk - Nižnekamsk
(0:1, 2:1, 0:1)
Jekaterinburg - Lada
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Omsk - Petrohrad
(1:2, 1:1, 0:0)
02. 02. 2015
Admiral - Novosibirsk
(0:0, 1:2, 1:2)
Chabarovsk - Novokuzneck
(0:0, 1:1, 1:0)
01. 02. 2015
Riga - Slovan
(3:0, 2:0, 1:0)
Soci - Jaroslavľ
(0:1, 2:0, 2:0)
Petrohrad - Záhreb
(3:0, 0:1, 2:1)
Kazaň - Minsk
(1:0, 1:1, 0:0)
Jokerit - Atlant
(0:0, 0:0, 2:0)
D. Moskva - Čechov
(1:1, 1:1, 1:0)
Lada - Nižnekamsk
(0:1, 5:0, 1:1)
Ufa - CSKA
(0:0, 1:2, 0:0)
Magnitogorsk - Čeľabinsk
(0:0, 1:0, 1:0)
Jekaterinburg - Jugra
(0:0, 1:0, 1:0)
Omsk - Čerepovec
(0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
Admiral - Novosibirsk
(0:0, 2:1, 0:0)
Chabarovsk - Novokuzneck
(0:1, 0:1, 0:1)
30. 01. 2015
Riga - Záhreb
(0:0, 0:1, 1:1)
Petrohrad - Atlant
(1:1, 0:1, 0:1)
Jokerit - Slovan
(1:0, 1:0, 2:0)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:0, 1:0, 0:0)
Soci - Čechov
(1:1, 1:1, 3:0)
Kazaň - Čeľabinsk
(0:1, 1:0, 1:0)
Ufa - Čerepovec
(2:0, 2:3, 0:2)
Magnitogorsk - Jugra
(1:0, 1:2, 3:1)
Jekaterinburg - Minsk
(0:1, 2:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Omsk - Novgorod
(1:0, 0:1, 1:2)
Astana - CSKA
(0:2, 0:3, 1:0)
29. 01. 2015
Nižnekamsk - Lada
(1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Chabarovsk
(0:0, 3:1, 1:0)
Novokuzneck - Admiral
(2:3, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)
28. 01. 2015
Riga - Atlant
(0:1, 1:0, 2:0)
Petrohrad - Slovan
(0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Jokerit - Záhreb
(0:0, 1:2, 0:2)
D. Moskva - Soci
(1:0, 1:0, 1:0)
Kazaň - Jugra
(2:0, 0:0, 1:1)
Jaroslavľ - Čechov
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Ufa - Novgorod
(0:2, 0:2, 0:2)
Magnitogorsk - Minsk
(1:1, 1:0, 1:1)
Jekaterinburg - Čeľabinsk
(0:0, 1:0, 0:3)
Omsk - CSKA
(1:2, 1:2, 0:0)
Astana - Čerepovec
(1:1, 0:1, 1:0, 1:0)
27. 01. 2015
Novosibirsk - Admiral
(0:0, 0:0, 2:1)
Novokuzneck - Chabarovsk
(2:1, 0:2, 0:1)
26. 01. 2015
Nižnekamsk - Čeľabinsk
(1:1, 2:1, 1:0)
Ufa - Petrohrad
(1:0, 1:0, 1:1)
24. 01. 2015
Admiral - Novokuzneck
(0:1, 1:1, 2:0)
23. 01. 2015
Admiral - Novokuzneck
(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1)
22. 01. 2015
Slovan - Atlant
(1:2, 1:0, 2:3)
Záhreb - Minsk
(1:0, 3:0, 0:2)
Čechov - Čeľabinsk
(3:1, 0:1, 1:0)
Jokerit - Novgorod
(1:1, 2:1, 0:0)
D. Moskva - Nižnekamsk
(0:0, 1:0, 1:0)
CSKA - Petrohrad
(1:1, 0:1, 0:1)
Kazaň - Magnitogorsk
(0:0, 1:0, 2:0)
Jaroslavľ - Jugra
(1:0, 3:0, 1:2)
Čerepovec - Riga
(1:1, 1:1, 1:2)
Astana - Novosibirsk
(1:1, 0:1, 2:0)
21. 01. 2015
Omsk - Ufa
(1:2, 2:2, 1:0, 0:1)
Admiral - Chabarovsk
(1:1, 1:1, 2:2, 0:0, 0:1)
20. 01. 2015
Slovan - Minsk
(2:2, 1:2, 1:2)
Záhreb - Atlant
(0:0, 2:2, 0:1)
Čechov - Jugra
(2:2, 0:1, 1:0, 0:1)
D. Moskva - Lada
(0:0, 0:1, 1:1)
CSKA - Riga
(1:0, 1:0, 1:0)
Soci - Nižnekamsk
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Novgorod - Petrohrad
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Jaroslavľ - Čeľabinsk
(0:0, 0:0, 1:0)
Čerepovec - Jokerit
(0:0, 2:1, 0:0)
Jekaterinburg - Magnitogorsk
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Novokuzneck - Novosibirsk
(0:1, 2:2, 0:2)
19. 01. 2015
Astana - Ufa
(0:0, 1:0, 2:2)
Chabarovsk - Admiral
(0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
18. 01. 2015
Jokerit - CSKA
(0:0, 1:0, 1:1)
Novgorod - Riga
(0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 0:1)
Čerepovec - Petrohrad
(0:1, 1:1, 1:2)
Čeľabinsk - Jekaterinburg
(2:0, 0:1, 2:0)
Magnitogorsk - Kazaň
(0:0, 0:1, 3:0)
Jugra - Nižnekamsk
(0:2, 1:2, 0:1)
17. 01. 2015
Slovan - D. Moskva
(0:0, 0:2, 0:0)
Záhreb - Soci
(1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Atlant - Jaroslavľ
(0:1, 0:2, 1:1)
Minsk - Čechov
(0:2, 1:0, 1:3)
Omsk - Astana
(0:1, 1:0, 3:0)
Novosibirsk - Ufa
(1:3, 0:0, 0:1)
16. 01. 2015
Kazaň - Jekaterinburg
(1:0, 0:2, 0:1)
Lada - Chabarovsk
(2:0, 2:1, 0:1)
15. 01. 2015
Slovan - Soci
(1:1, 0:2, 2:2)
Záhreb - D. Moskva
(1:2, 2:1, 0:0, 0:1)
Riga - Petrohrad
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Atlant - Čechov
(1:0, 2:1, 0:0)
Minsk - Jaroslavľ
(1:0, 1:0, 1:0)
CSKA - Novgorod
(1:0, 0:0, 0:0)
14. 01. 2015
Nižnekamsk - Chabarovsk
(1:1, 1:0, 0:0)
Lada - Admiral
(0:1, 1:0, 1:0)
Ufa - Jekaterinburg
(2:2, 1:1, 0:2)
Čeľabinsk - Novokuzneck
(3:0, 0:0, 0:2)
Jugra - Novosibirsk
(1:1, 0:0, 1:3)
Omsk - Magnitogorsk
(0:2, 1:1, 0:0)
13. 01. 2015
Riga - Čerepovec
(0:0, 1:0, 1:0)
Petrohrad - CSKA
(2:0, 1:1, 0:0)
Novgorod - Jokerit
(0:1, 0:2, 3:1)
Minsk - D. Moskva
(1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0)
12. 01. 2015
Soci - Atlant
(4:0, 1:4, 1:0)
Čechov - Slovan
(0:0 ,0:1, 1:0, 1:0)
Nižnekamsk - Novokuzneck
(0:0, 2:0, 4:0)
Jaroslavľ - Záhreb
(3:1, 0:1, 1:1)
Lada - Novosibirsk
(1:1, 0:1, 0:1)
Ufa - Kazaň
(1:1, 2:0, 2:2)
Čeľabinsk - Admiral
(0:1, 3:0, 0:0)
Jugra - Chabarovsk
(0:1, 2:0, 2:1)
Omsk - Jekaterinburg
(0:0, 0:0, 2:1)
Astana - Magnitogorsk
(0:3, 0:0, 2:0)
11. 01. 2015
CSKA - Jokerit
(1:1, 1:1, 1:1, 1:0)
Riga - Novgorod
(2:0 ,0:1, 0:0)
Petrohrad - Čerepovec
(2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
10. 01. 2015
Soci - Minsk
(1:1, 0:0, 1:2)
Čechov - Záhreb
(1:1, 1:0, 0:1, 0:1)
Nižnekamsk - Novosibirsk
(0:0, 1:1, 0:1)
Atlant - D. Moskva
(0:0, 0:0, 2:3)
Jaroslavľ - Slovan
(0:0, 0:1, 0:1)
Lada - Novokuzneck
(2:1, 3:1, 1:1)
Ufa - Magnitogorsk
(0:0, 1:0, 2:2)
Čeľabinsk - Chabarovsk
(2:2, 3:2, 1:0)
Jugra - Admiral
(1:2, 2:3, 0:1)
Omsk - Kazaň
(0:1, 2:0, 1:1)
Astana - Jekaterinburg
(2:0, 2:1, 0:0)
09. 01. 2015
Jokerit - Čerepovec
(1:2, 0:0, 2:0)
Petrohrad - Novgorod
(2:0, 2:2, 1:0)
08. 01. 2015
Minsk - Slovan
(1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Atlant - Záhreb
(0:1, 1:1, 1:1)
Čeľabinsk - Novosibirsk
(0:0, 1:2, 1:0, 1:0)
Jugra - Novokuzneck
(2:0, 0:1, 1:0)
Omsk - D. Moskva
(0:1, 2:3, 1:3)
07. 01. 2015
Riga - Jokerit
(1:0, 1:1, 1:1)
Soci - Jaroslavľ
(1:4, 1:0, 0:0)
Kazaň - Nižnekamsk
(1:2, 1:0, 1:0)
Novgorod - Čerepovec
(0:1, 0:1, 0:2)
CSKA - Čechov
(0:0, 1:0, 1:2, 1:0)
Ufa - Astana
(0:0, 1:1, 0:2 )
Jekaterinburg - Lada
(1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
06. 01. 2015
Admiral - Chabarovsk
(2:0, 2:1, 2:2)
05. 01. 2015
Jokerit - Petrohrad
(1:1, 0:2, 0:0)
Soci - Čechov
(2:0, 2:2, 1:0)
Atlant - Minsk
(1:0, 1:3, 0:1)
Kazaň - Lada
(1:0, 0:0, 2:0)
Čerepovec - Jaroslavľ
(1:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
CSKA - D. Moskva
(0:0, 0:0, 1:0)
Čeľabinsk - Jugra
(1:1, 1:0, 3:1)
Magnitogorsk - Nižnekamsk
(0:1, 1:0, 0:2)
Novosibirsk - Omsk
(1:0, 2:0, 1:0)
Novokuzneck - Ufa
(1:3, 1:1, 3:0)
04. 01. 2015
Záhreb - Slovan
(0:2, 3:2, 2:0)
03. 01. 2015
Jokerit - Minsk
(3:1, 0:1, 2:0)
Magnitogorsk - Lada
(0:0, 2:0, 0:0)
Jekaterinburg - Nižnekamsk
(0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)
30. 12. 2014
Jaroslavľ - Soci
(0:0, 3:1, 1:1)
Kazaň - Jugra
(2:0, 0:1, 1:1)
Čerepovec - Novgorod
(0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 0:1)
Astana - Čeľabinsk
(1:1, 1:1, 2:0)
Novokuzneck - Admiral
(1:2, 0:1, 0:1)
Novosibirsk - Chabarovsk
(4:0, 2:2, 0:0)
29. 12. 2014
Atlant - Riga
(0:1, 0:2, 2:0)
Minsk - Čechov
(1:2, 2:0, 2:2)
28. 12. 2014
Petrohrad - D. Moskva
(0:0, 0:1, 1:1)
Nižnekamsk - Čeľabinsk
()
Jaroslavľ - Čerepovec
(1:0, 1:1, 0:0)
CSKA - Soci
(1:0, 2:3, 2:0)
Lada - Jugra
(1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
Magnitogorsk - Kazaň
(1:1, 0:1, 1:1)
Omsk - Astana
(0:0, 1:1, 2:0)
Novosibirsk - Admiral
(2:0, 0:0, 1:0)
Novokuzneck - Chabarovsk
(1:1, 0:1, 1:1)
27. 12. 2014
Čechov - Atlant
(0:1, 2:1, 0:2)
Minsk - Riga
(0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
26. 12. 2014
Slovan - Petrohrad
(0:3, 0:2, 1:1)
Novgorod - D. Moskva
(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0 )
CSKA - Omsk
(2:1, 1:0, 0:0)
Čerepovec - Soci
(0:0, 1:0, 0:0)
Magnitogorsk - Astana
(1:4, 5:2, 0:0, 0:0, 1:0)
Jugra - Nižnekamsk
()
Jekaterinburg - Kazaň
(0:0, 1:0, 2:0)
25. 12. 2014
Jaroslavľ - Atlant
(4:0, 2:2, 0:1)
Admiral - Novokuzneck
()
Chabarovsk - Novosibirsk
(1:3, 2:1, 0:1)
24. 12. 2014
Minsk - Petrohrad
(0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Novgorod - Soci
(1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Čerepovec - D. Moskva
(1:0, 1:2, 3:0)
Ufa - Omsk
(1:0, 2:2, 0:1, 0:1)
Čeľabinsk - Lada
(0:0, 1:0, 1:1)
Magnitogorsk - Jekaterinburg
(0:0, 2:0, 1:0)
Astana - Kazaň
(0:2, 1:1, 0:1)
Slovan - Nižnekamsk
(0:1, 1:1, 3:4)
Riga - CSKA
(3:1, 1:2, 0:2)
Admiral - Novokuzneck
(3:1, 1:2, 0:2)
Chabarovsk - Novosibirsk
(0:3, 0:0, 1:1)
23. 12. 2014
Jaroslavľ - Čechov
(2:1, 1:1, 1:0)
22. 12. 2014
Záhreb - Nižnekamsk
(2:0, 2:1, 1:2)
Slovan - Lada
(1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Jokerit - Riga
(2:1, 1:0, 0:0)
15. 12. 2014
Slovan - Jokerit
(2:0, 2:2, 2:0)
14. 12. 2014
Záhreb - Ufa
(0:1, 0:0, 1:2)
Soci - Jaroslavľ
(0:1, 1:6, 1:2)
Novgorod - Čechov
(4:1, 0:0, 1:0)
Atlant - Omsk
(2:0, 1:0, 0:1)
Minsk - Astana
(2:0, 0:1, 3:1)
CSKA - D. Moskva
(0:1, 0:0, 1:1)
Novosibirsk - Lada
(2:0, 1:2, 1:1)
Novokuzneck - Nižnekamsk
(1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Admiral - Čeľabinsk
(1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - Jugra
(1:0, 0:2, 0:1)
13. 12. 2014
Kazaň - Petrohrad
(1:0, 1:0, 1:1)
Magnitogorsk - Jokerit
(0:2, 3:1, 0:1)
Jekaterinburg - Riga
(0:1, 0:0, 0:2)
12. 12. 2014
Slovan - Ufa
(0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Atlant - Astana
(1:0, 2:3, 0:1)
Soci - D. Moskva
(0:1, 1:3, 0:2)
Novgorod - Jaroslavľ
(0:1, 0:1, 1:0)
Minsk - Omsk
(2:1, 3:1, 1:0)
Čerepovec - Čechov
(0:0, 1:0, 1:4)
Novosibirsk - Nižnekamsk
(2:2, 3:0, 2:0)
Novokuzneck - Lada
(2:1, 2:2, 1:0)
Admiral - Jugra
(1:1, 0:1, 0:0)
Chabarovsk - Čeľabinsk
(0:3, 1:0, 1:1)
11. 12. 2014
Kazaň - Jokerit
(0:2, 0:0, 1:0)
Magnitogorsk - Riga
(3:1, 1:3, 1:0)
Jekaterinburg - Petrohrad
(0:3, 0:1, 1:1)
10. 12. 2014
Záhreb - Omsk
(0:4, 1:1, 1:1)
Slovan - Astana
(2:1, 1:1, 0:0)
Čechov - CSKA
(0:1, 0:2, 1:1)
Atlant - Ufa
(0:0, 5:0, 1:1)
Novgorod - Soci
(1:1, 2:2, 1:3)
Čerepovec - Jaroslavľ
(1:0, 0:0, 1:1)
Novosibirsk - Jugra
(2:1, 3:0, 0:1)
Novokuzneck - Čeľabinsk
(0:2, 0:1, 1:3)
Admiral - Nižnekamsk
(1:2, 1:1, 3:0)
Chabarovsk - Lada
(1:0, 2:2, 0:0)
09. 12. 2014
Kazaň - Riga
(1:1, 2:1, 0:0)
Magnitogorsk - Petrohrad
(0:1, 1:2, 2:1, 1:0)
Jekaterinburg - Jokerit
(0:0, 2:0, 2:0)
08. 12. 2014
Slovan - Omsk
(0:3, 1:0, 2:2)
Záhreb - Astana
(1:2, 1:0, 1:3)
Minsk - Ufa
(1:0, 2:0, 1:0)
Čerepovec - Soci
(1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Novosibirsk - Čeľabinsk
(0:0, 0:0, 0:1)
Novokuzneck - Jugra
(0:0, 0:0, 0:1)
Admiral - Lada
(1:0, 2:0, 0:0)
Chabarovsk - Nižnekamsk
(0:0, 0:0, 0:2)
07. 12. 2014
D. Moskva - Petrohrad
(1:0, 0:0, 1:1)
Atlant - Riga
(2:1, 1:0, 1:0)
06. 12. 2014
Jaroslavľ - CSKA
(0:2, 0:1, 0:1)
05. 12. 2014
Čechov - Minsk
(2:3, 1:1, 0:1)
D. Moskva - Slovan
(4:0, 1:2, 2:0)
Nižnekamsk - Jekaterinburg
(1:1, 0:2, 0:1)
Soci - Záhreb
(4:0, 1:1, 1:1)
Jugra - Kazaň
(0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)
04. 12. 2014
Astana - Omsk
(0:0, 0:1, 0:1)
03. 12. 2014
Lada - Jekaterinburg
(1:0, 1:0, 2:2)
Čechov - Novgorod
(0:0, 0:1, 3:0)
Jokerit - Novokuzneck
(4:0, 2:1, 0:0)
D. Moskva - Záhreb
(0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Atlant - Novosibirsk
(0:3, 0:0, 2:2)
Nižnekamsk - Magnitogorsk
(0:1, 0:1, 1:1)
Jaroslavľ - Minsk
(0:1, 2:1, 2:3)
CSKA - Čerepovec
(4:1, 1:0, 4:0)
Soci - Slovan
(0:0, 4:0, 0:1)
Čeľabinsk - Kazaň
(0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Ufa - Admiral
(2:0, 0:1, 0:0)
02. 12. 2014
Petrohrad - Chabarovsk
(2:0, 2:1, 3:0)
01. 12. 2014
Slovan - Novokuzneck
(1:0, 3:0, 1:0)
Riga - Novosibirsk
(0:0, 1:2, 1:1)
Čechov - Atlant
(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Jokerit - Kazaň
(1:1, 0:1, 1:2)
D. Moskva - Novgorod
(1:1, 2:1, 2:1)
Soci - Čerepovec
(0:1, 2:1, 0:0, 1:0 )
Jugra - Magnitogorsk
(1:0, 1:0, 1:0)
Čeľabinsk - Jekaterinburg
()
Ufa - Astana
(0:0, 3:1, 0:1)
Omsk - Admiral
(2:0, 1:3 ,1:0)
30. 11. 2014
Jokerit - Chabarovsk
(0:0, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0)
29. 11. 2014
Slovan - Atlant
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Riga - Novokuzneck
(0:0, 1:0, 0:0)
D. Moskva - CSKA
(1:0, 0:2, 2:1, 0:0, 0:1)
Petrohrad - Novosibirsk
(0:2, 2:1, 2:1)
Čechov - Čerepovec
(0:2, 1:2, 1:1)
Nižnekamsk - Kazaň
(0:1, 0:2, 1:1)
Soci - Novgorod
(2:0, 1:1, 1:0)
Minsk - Záhreb
(1:0, 1:1, 2:2)
Čeľabinsk - Magnitogorsk
(0:0, 0:2, 2:0, 0:1)
Jugra - Jekaterinburg
(2:0, 2:0, 0:0)
Astana - Admiral
(1:0, 1:2, 2:2, 0:1)
28. 11. 2014
Riga - Chabarovsk
(2:1, 1:0, 0:0)
Omsk - Ufa
(0:1, 2:0, 0:0)
27. 11. 2014
Záhreb - Jaroslavľ
(2:0, 1:1, 0:2 ,0:1)
Slovan - Čechov
(0:0, 0:1, 0:1)
Petrohrad - Novokuzneck
(1:1, 4:0, 1:1)
Jokerit - Novosibirsk
(0:0, 1:1, 2:0)
Čerepovec - Novgorod
(1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Lada - Magnitogorsk
(1:0, 1:3, 0:1)
26. 11. 2014
Kazaň - Ufa
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Atlant - Soci
(0:1, 1:2, 1:1)
Jekaterinburg - Omsk
(1:0, 2:1, 2:1)
25. 11. 2014
Záhreb - Čechov
(0:1, 2:0, 1:0)
Slovan - Jaroslavľ
(1:0, 0:2, 0:1)
24. 11. 2014
Riga - Jokerit
(3:1, 0:2, 0:1)
D. Moskva - Atlant
(2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0)
CSKA - Petrohrad
(2:1, 1:2, 2:0)
Kazaň - Astana
(1:1, 2:1, 0:0)
Minsk - Soci
(1:0, 0:3, 1:1)
Jugra - Nižnekamsk
(0:2, 0:2, 2:0)
Čeľabinsk - Lada
(1:1, 1:0, 1:0)
Magnitogorsk - Omsk
(0:1, 0:2, 0:1)
Jekaterinburg - Ufa
(1:0, 0:0, 2:0)
Chabarovsk - Admiral
(1:0, 0:0, 1:1)
23. 11. 2014
Novosibirsk - Novokuzneck
(2:0, 1:1, 1:1)
22. 11. 2014
Záhreb - Jokerit
(0:0, 1:2, 0:1)
Riga - Petrohrad
(0:1, 3:0, 1:1)
Kazaň - Omsk
(2:1, 0:0, 2:1)
Čechov - Nižnekamsk
(1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Jaroslavľ - Lada
(0:1, 1:0, 1:3)
Čerepovec - Atlant
(0:2, 1:0, 2:1, 0:1)
Magnitogorsk - Ufa
(1:2, 0:1, 1:3)
Jekaterinburg - Astana
(0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
21. 11. 2014
Novgorod - CSKA
(1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Soci - Jugra
(1:0, 2:0, 1:1)
Novokuzneck - Novosibirsk
(0:1, 0:1, 1:2)
Admiral - Chabarovsk
(3:0, 0:1, 0:1)
20. 11. 2014
Riga - Slovan
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Čechov - Lada
(0:0, 0:1, 0:1)
Jokerit - Petrohrad
(1:0, 2:0, 0:1)
Jaroslavľ - Nižnekamsk
(1:0, 2:0, 1:2)
Omsk - Astana
(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
19. 11. 2014
Záhreb - Minsk
(1:1, 0:1, 1:3)
D. Moskva - Jugra
(0:1, 2:0, 2:0)
Soci - Čeľabinsk
(0:0, 4:0, 0:1)
Čerepovec - CSKA
(0:1, 0:0, 0:2)
18. 11. 2014
Novgorod - Čechov
(0:0, 2:1, 2:0)
Atlant - Slovan
(0:1, 0:0, 1:1)
Ufa - Astana
(0:0, 2:2, 3:1)
Novosibirsk - Kazaň
(2:0, 2:0, 2:1)
Novokuzneck - Jekaterinburg
(1:1, 2:1, 0:2)
Admiral - Magnitogorsk
(0:1, 0:2, 2:1)
17. 11. 2014
Petrohrad - Minsk
(0:0, 3:1, 0:1)
Nižnekamsk - Jugra
(2:1, 1:0, 0:0)
Lada - Čeľabinsk
(1:0, 3:1, 0:0)
16. 11. 2014
Záhreb - Čechov
(1:2, 1:1, 1:3)
Riga - D. Moskva
(2:0, 1:1, 0:0)
Novgorod - Jaroslavľ
(0:0, 1:0, 1:0)
Jokerit - Slovan
(0:0, 2:0, 0:1)
CSKA - Čerepovec
(2:1, 5:1, 1:0)
Novosibirsk - Jekaterinburg
(0:0, 1:1, 2:0)
Novokuzneck - Kazaň
(0:1, 0:0, 1:2)
Chabarovsk - Magnitogorsk
(0:1, 2:0, 0:0)
15. 11. 2014
Čeľabinsk - Nižnekamsk
(0:2, 5:0, 1:0)
14. 11. 2014
Záhreb - Atlant
(0:0, 2:0, 2:1 )
Riga - Minsk
(1:0, 2:1, 1:0)
Čechov - Jaroslavľ
(1:0, 2:2, 0:1, 1:0)
Novgorod - Čerepovec
(1:1, 1:1, 0:2)
CSKA - Ufa
(0:0, 6:0, 1:0)
Astana - Omsk
(0:0, 1:1, 0:2)
Novokuzneck - Magnitogorsk
(1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Admiral - Jekaterinburg
(1:2, 0:2, 0:0)
Chabarovsk - Kazaň
(1:2, 0:4, 0:2)
13. 11. 2014
Jugra - Nižnekamsk
(0:1, 2:2, 0:1)
Čeľabinsk - Lada
(0:0, 0:1, 0:0)
12. 11. 2014
Slovan - Záhreb
(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Petrohrad - D. Moskva
(0:0, 1:3, 0:1)
Jokerit - Minsk
(0:0, 2:0, 1:1)
Novgorod - Atlant
(0:2, 0:0, 0:0)
CSKA - Jaroslavľ
(0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 1:0)
Ufa - Omsk
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(1:0, 1:0, 2:1)
Astana - Soci
(1:1, 3:1, 0:2, 0:0, 1:0)
Admiral - Kazaň
(0:3, 0:1, 1:1)
Chabarovsk - Jekaterinburg
(0:0, 0:1, 0:0)
11. 11. 2014
Jugra - Lada
(0:1, 1:2, 1:0)
10. 11. 2014
Čechov - D. Moskva
(0:0, 0:0, 0:1)
Ufa - Soci
(2:0, 3:0, 1:2)
09. 11. 2014
Novokuzneck - Riga
(1:0, 3:1, 2:2)
08. 11. 2014
Kazaň - CSKA
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - Soci
(1:3, 1:1, 1:2)
Lada - Čechov
(2:3, 1:0, 1:2)
Čeľabinsk - Novgorod
(1:0, 0:2, 2:0)
Jugra - Čerepovec
(1:0, 1:1, 1:0)
07. 11. 2014
Novosibirsk - Riga
(0:0, 2:0, 1:0)
Novokuzneck - Záhreb
(0:0, 1:2, 1:1)
Astana - Slovan
(1:0, 3:1, 2:0)
Admiral - Minsk
(2:1, 1:2, 3:0)
Chabarovsk - Atlant
(0:0, 0:2, 0:0)
06. 11. 2014
Petrohrad - Magnitogorsk
(0:1, 1:0, 0:1)
D. Moskva - Omsk
(3:1, 0:2, 1:1, 1:0)
Nižnekamsk - Čechov
(2:1, 0:0, 0:2)
Lada - Soci
(0:0, 1:1, 0:2)
Jugra - Novgorod
(1:1, 0:0, 1:1, 1:0)
Čeľabinsk - Jaroslavľ
(1:3, 2:0, 0:0, 0:1)
Jekaterinburg - Čerepovec
(0:1, 0:2, 3:2)
05. 11. 2014
Novosibirsk - Slovan
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Astana - Záhreb
(2:0, 1:1, 1:0)
Admiral - Atlant
(1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - Minsk
(1:1, 3:1, 0:0)
04. 11. 2014
Jokerit - Magnitogorsk
(0:2, 1:1, 0:1)
D. Moskva - Ufa
(3:0, 1:0, 2:0)
CSKA - Novgorod
(1:1, 3:1, 1:1)
Jekaterinburg - Jaroslavľ
(0:0, 1:3, 1:0)
02. 11. 2014
Záhreb - Chabarovsk
(1:1, 0:3, 1:1)
Slovan - Admiral
(3:0, 1:0, 0:1)
Čechov - Riga
(3:1, 0:0, 1:1)
Soci - Petrohrad
(0:2, 1:0, 0:0)
D. Moskva - Jokerit
(0:2, 1:0, 0:1)
Minsk - Novokuzneck
(0:1, 3:0, 1:0)
Čerepovec - Jaroslavľ
(0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
CSKA - Atlant
(2:0, 0:1, 1:0)
Kazaň - Jugra
(2:1, 1:0, 3:0)
Ufa - Lada
(0:1, 1:0, 2:1)
Magnitogorsk - Jekaterinburg
(0:1, 2:3, 2:0, 1:0)
Omsk - Nižnekamsk
(2:1, 2:0, 1:0)
01. 11. 2014
Minsk - Novosibirsk
(0:2, 1:1, 0:1)
31. 10. 2014
Slovan - Chabarovsk
(0:1, 0:1, 1:1)
Záhreb - Admiral
(1:3, 1:1, 1:0)
D. Moskva - Petrohrad
(1:1, 1:1, 1:1, 1:0)
Atlant - Novokuzneck
(0:2, 2:0, 2:0)
Jaroslavľ - Riga
(2:0, 0:1, 2:0)
Soci - Jokerit
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Ufa - Jugra
(0:2, 1:1, 0:0)
Jekaterinburg - Čeľabinsk
(0:0, 0:0, 1:0)
Astana - Nižnekamsk
(2:3, 1:1 2:1, 0:0, 1:0)
Omsk - Lada
(1:0, 0:0, 0:0)
30. 10. 2014
Slovan - Novosibirsk
(2:1, 0:2, 0:0)
Novgorod - CSKA
(1:0, 2:0, 0:0)
29. 10. 2014
Záhreb - Novokuzneck
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Čechov - Petrohrad
(2:2, 1:2, 1:2)
Atlant - Chabarovsk
(1:0, 1:1, 0:0)
Jaroslavľ - Jokerit
(0:2, 1:1, 0:0)
Soci - Riga
(2:0, 1:0, 1:2)
Minsk - Admiral
(0:0, 0:0, 1:0)
Ufa - Čeľabinsk
(1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Jekaterinburg - Nižnekamsk
(0:0, 3:0, 0:0)
Astana - Lada
(1:1, 0:0, 1:0)
Omsk - Jugra
(0:0, 2:0, 2:1)
28. 10. 2014
Záhreb - Novosibirsk
(0:0, 1:0, 1:0)
Čerepovec - CSKA
(0:0, 2:1, 0:1, 0:1)
27. 10. 2014
Čechov - Jokerit
(0:0, 0:1, 0:1)
Jaroslavľ - Petrohrad
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
D. Moskva - Riga
(1:1, 2:2, 0:1)
Minsk - Chabarovsk
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Kazaň - Magnitogorsk
(0:0, 0:0, 0:1)
Atlant - Admiral
(1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Ufa - Nižnekamsk
(1:1, 0:1, 1:0 ,0:0, 0:2)
Astana - Jugra
(0:0, 1:0, 1:2, 0:1)
Omsk - Čeľabinsk
(1:0, 0:0, 2:0)
26. 10. 2014
Soci - Novgorod
(0:1, 1:0, 0:1)
25. 10. 2014
CSKA - Magnitogorsk
(1:0, 0:1, 0:1)
24. 10. 2014
Lada - Slovan
(1:1, 0:3, 2:2)
Nižnekamsk - Záhreb
(2:0, 1:2, 0:1, 0:0, 1:0)
Jugra - Minsk
(2:3, 0:3, 0:0)
Čeľabinsk - Atlant
(0:1, 2:0, 0:0)
23. 10. 2014
Riga - Omsk
(1:0, 1:0, 0:2, 0:0, )
Petrohrad - Ufa
(2:0, 2:2, 3:0)
Novgorod - Magnitogorsk
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Čerepovec - Kazaň
(0:0, 0:0, 1:2)
CSKA - Jekaterinburg
(0:1, 2:0, 0:0)
Novosibirsk - D. Moskva
(2:1, 1:3, 0:1)
Novokuzneck - Soci
(0:0, 1:0, 0:0)
Admiral - Jaroslavľ
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - Čechov
(2:0, 1:1, 0:2, 0:0, 0:1)
22. 10. 2014
Lada - Záhreb
(1:1, 1:0, 0:0)
Nižnekamsk - Slovan
(0:1, 0:1, 1:1)
Jugra - Atlant
(2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Čeľabinsk - Minsk
(0:1, 0:1, 2:1)
21. 10. 2014
Riga - Ufa
(0:0, 0:1, 2:0)
Petrohrad - Astana
(1:1, 3:2, 1:0)
Jokerit - Omsk
(0:0, 1:2, 0:0)
CSKA - Kazaň
(0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Novgorod - Jekaterinburg
(1:1, 1:1, 1:0)
Čerepovec - Magnitogorsk
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Soci
(0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Novokuzneck - D. Moskva
(1:0, 1:1, 0:1 ,0:0, 1:0)
Admiral - Čechov
(0:1, 3:0, 2:3)
Chabarovsk - Jaroslavľ
(1:1, 2:2, 1:1, 0:0, 1:0)
20. 10. 2014
Lada - Minsk
(0:2, 0:0, 1:1)
Nižnekamsk - Atlant
(0:1, 2:1, 0:1)
Jugra - Slovan
(2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Čeľabinsk - Záhreb
(0:0, 1:3, 1:1)
19. 10. 2014
Riga - Astana
(0:2, 1:0, 1:1)
Petrohrad - Omsk
(0:0, 1:1, 1:1, 1:0)
Novgorod - Kazaň
(0:1, 1:1, 2:0)
Jokerit - Ufa
(0:2, 1:2, 1:0)
Čerepovec - Jekaterinburg
(0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Čechov
(2:0, 0:1, 0:2)
Novokuzneck - Jaroslavľ
(0:0, 0:0, 0:1)
Admiral - Soci
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - D. Moskva
(1:0, 1:2, 0:1)
18. 10. 2014
Lada - Atlant
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Nižnekamsk - Minsk
(1:0, 2:2, 1:2, 1:0)
Čeľabinsk - Slovan
(1:1, 1:1, 1:0)
Jugra - Záhreb
(0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
17. 10. 2014
Jokerit - Astana
(1:1, 1:0, 2:1)
Ufa - Omsk
(1:2, 1:3, 0:1)
Magnitogorsk - Kazaň
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Jaroslavľ
(0:1, 0:3, 1:0)
Novokuzneck - Čechov
(0:1, 2:1, 0:3)
Admiral - D. Moskva
(0:1, 1:2, 0:1)
Chabarovsk - Soci
(0:0, 0:0, 0:2)
16. 10. 2014
Petrohrad - CSKA
(1:1, 2:2, 1:0)
Novgorod - Čerepovec
(0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1)
15. 10. 2014
Jokerit - Riga
(2:0, 2:0, 1:2)
Nižnekamsk - Jugra
(0:0, 2:2, 1:1, 0:1)
Lada - Čeľabinsk
(1:2, 2:2, 0:0)
14. 10. 2014
Záhreb - Slovan
(1:0, 0:0, 0:0)
Minsk - Atlant
(1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Čechov - Novgorod
(0:1, 0:1, 3:0)
Soci - CSKA
(0:2, 1:0, 1:4)
Jaroslavľ - Čerepovec
(1:0, 2:1, 2:2)
Ufa - Novokuzneck
(2:0, 0:0, 1:0)
Astana - Chabarovsk
(2:0, 2:0, 1:0)
Omsk - Novosibirsk
(0:1, 0:0, 1:2)
13. 10. 2014
Petrohrad - Riga
(0:0, 1:0, 1:1)
Kazaň - Admiral
(2:0, 1:2, 1:1)
Magnitogorsk - Čeľabinsk
(2:0, 3:0, 1:1)
Jekaterinburg - Jugra
(0:0, 1:0, 0:0)
12. 10. 2014
Slovan - Jokerit
(1:1, 0:2, 1:1)
Atlant - Záhreb
(2:0, 1:1, 2:1)
Jaroslavľ - Novgorod
(1:1, 2:2, 0:0, 0:0 ,0:1)
D. Moskva - Čerepovec
(2:1, 3:0, 0:0)
Ufa - Novosibirsk
(0:0, 2:0, 0:3)
Astana - Novokuzneck
(2:1, 0:1, 2:2, 0:0, 0:1)
Omsk - Chabarovsk
(1:0, 2:1, 1:0)
11. 10. 2014
CSKA - Čechov
(0:0, 1:0, 0:0)
Kazaň - Čeľabinsk
(1:0, 1:0, 1:0)
Nižnekamsk - Lada
(0:2, 1:1, 0:1)
Magnitogorsk - Jugra
(2:2, 2:2, 1:0)
Jekaterinburg - Admiral
(3:1, 1:0, 1:0)
10. 10. 2014
Riga - Záhreb
(0:0, 3:2, 1:1)
Minsk - Slovan
(0:0, 3:0, 1:1)
Petrohrad - Jokerit
(0:0, 2:0, 2:1)
Ufa - Chabarovsk
(1:1, 3:1, 3:0)
Astana - Novosibirsk
(2:0, 4:1, 0:2)
Omsk - Novokuzneck
(0:1, 0:0, 0:1)
09. 10. 2014
Novgorod - D. Moskva
(2:0, 0:1, 1:0)
Lada - Kazaň
(0:1, 1:1, 1:0, 0:1)
Čerepovec - Čechov
(3:2, 0:1, 0:1)
CSKA - Soci
(2:0, 2:0, 2:2)
Magnitogorsk - Admiral
(1:1, 1:2, 1:1)
Jekaterinburg - Čeľabinsk
(1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0)
08. 10. 2014
Riga - Slovan
(0:1, 1:2, 0:1)
Petrohrad - Záhreb
(1:0, 1:1, 3:1)
Atlant - Jokerit
(1:1, 0:2, 1:0)
07. 10. 2014
Čechov - Soci
(0:2, 2:1, 0:1)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:0, 0:0, 2:0)
06. 10. 2014
Riga - Minsk
(0:1, 1:0, 0:2)
Petrohrad - Slovan
(1:0, 3:1, 3:1)
Jokerit - Záhreb
(0:1, 2:2, 0:0)
Nižnekamsk - Astana
(1:1, 3:1, 0:2, 0:0, 0:1)
Lada - Omsk
(1:0, 1:0, 1:1)
Jugra - Ufa
(0:0, 0:2, 1:0)
Novosibirsk - Novgorod
(1:0, 0:3, 0:1)
Novokuzneck - Čerepovec
(1:2, 0:2, 2:3)
Chabarovsk - CSKA
(1:2, 0:0, 0:0)
05. 10. 2014
Čechov - Jaroslavľ
(1:0, 0:1, 2:1)
Kazaň - Jekaterinburg
(1:1, 0:0,1:0)
D. Moskva - Soci
(0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
04. 10. 2014
Nižnekamsk - Omsk
(0:0, 0:1, 3:3)
Lada - Astana
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Čeľabinsk - Ufa
(0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Jugra - Magnitogorsk
(1:2, 0:0, 0:0)
Novosibirsk - Čerepovec
(0:0, 0:0, 1:0)
Novokuzneck - Novgorod
(0:3, 1:2, 0:1)
Admiral - CSKA
(0:0, 0:4, 0:1)
03. 10. 2014
Záhreb - Riga
(1:0, 1:1, 1:1)
Minsk - Jokerit
(1:3, 1:0, 0:0)
Atlant - Petrohrad
(1:0, 2:0, 1:3)
02. 10. 2014
Nižnekamsk - Ufa
(0:0, 0:3, 0:1)
Jaroslavľ - D. Moskva
(1:0, 3:1, 0:1)
Lada - Magnitogorsk
(1:1, 2:0, 0:1)
Jugra - Omsk
(0:0, 3:2, 0:0)
Čeľabinsk - Astana
(1:2, 1:1, 2:3)
Jekaterinburg - Kazaň
(1:3, 1:0, 1:2)
Novokuzneck - CSKA
(1:3, 0:1, 0:2)
Admiral - Čerepovec
(2:2, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - Novgorod
(0:2, 2:1, 0:4)
01. 10. 2014
Záhreb - Petrohrad
(0:2, 0:2, 0:1)
Slovan - Riga
(4:0, 0:1, 1:0)
Atlant - Jokerit
(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)
30. 09. 2014
D. Moskva - Čechov
(4:1, 1:2, 1:1)
Nižnekamsk - Kazaň
(2:0, 0:2, 0:1)
Lada - Ufa
(0:1, 0:0, 0:1)
Jugra - Astana
(0:0, 0:0, 1:2)
Čeľabinsk - Omsk
(0:0, 1:3, 1:1)
Jekaterinburg - Magnitogorsk
(0:2, 1:2, 0:0)
Novosibirsk - CSKA
(0:0, 1:1, 1:2)
Admiral - Novgorod
(0:1, 1:0, 3:0)
Chabarovsk - Čerepovec
(0:1, 1:3, 3:1)
29. 09. 2014
Záhreb - Petrohrad
(1:2, 0:2, 0:1)
Slovan - Minsk
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Jaroslavľ - Soci
(0:1, 3:0, 1:0)
Jokerit - Riga
(1:1, 1:1, 1:0)
27. 09. 2014
Jokerit - Atlant
(2:1, 2:1, 0:0)
Novgorod - Nižnekamsk
(0:0, 3:2, 2:3, 0:1)
Petrohrad - Čechov
(1:0, 1:1, 5:0)
Čerepovec - Lada
(3:1, 0:1, 1:1)
CSKA - Minsk
(1:0, 1:0, 0:0)
Kazaň - Novosibirsk
(4:0, 0:0, 1:2)
Riga - Admiral
(1:0, 1:1, 2:0)
Magnitogorsk - Novokuzneck
(1:0, 2:1, 1:0)
Jekaterinburg - Chabarovsk
(1:0, 1:1, 1:0)
Astana - D. Moskva
(0:0, 1:2, 0:0)
Omsk - Soci
(3:0, 3:1, 2:0)
26. 09. 2014
Záhreb - Slovan
(0:1, 0:0, 1:2)
Čeľabinsk - Jugra
(2:0, 1:0, 1:2)
Ufa - Jaroslavľ
(0:0, 3:0, 2:1)
25. 09. 2014
Petrohrad - Atlant
()
Riga - Čechov
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Petrohrad - Atlant
(2:1, 3:2, 0:1)
Jokerit - Admiral
(1:1, 2:2, 4:0)
Novgorod - Lada
(2:0, 0:0, 1:0)
Soci - D. Moskva
(0:1, 0:0, 0:0)
Čerepovec - Minsk
(0:0, 1:2, 0:1)
CSKA - Nižnekamsk
(4:2, 1:0, 1:1)
Kazaň - Novokuzneck
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Magnitogorsk - Chabarovsk
(0:2, 5:0, 2:0)
Jekaterinburg - Novosibirsk
(2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
24. 09. 2014
Slovan - Záhreb
(0:0, 1:2, 0:2)
Astana - Jaroslavľ
(1:0, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1)
23. 09. 2014
Riga - Atlant
(1:1, 2:0, 1:1)
Petrohrad - Admiral
(0:1, 2:2, 2:0)
Jokerit - Čechov
(2:1, 0:2, 1:1)
Novgorod - Minsk
(0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Čerepovec - Nižnekamsk
(0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
CSKA - Lada
(0:0, 1:0, 2:0)
Kazaň - Chabarovsk
(1:1, 2:0, 0:0)
Jugra - Čeľabinsk
(2:1, 1:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Ufa - D. Moskva
(2:0, 0:3, 0:1)
Magnitogorsk - Novosibirsk
(1:0, 0:1, 1:0)
Jekaterinburg - Novokuzneck
(0:3, 0:0, 2:0)
22. 09. 2014
Omsk - Jaroslavľ
(1:0, 2:2, 1:0)
21. 09. 2014
Záhreb - Lada
(1:0, 0:1, 4:0)
D. Moskva - Čeľabinsk
(1:0, 1:0, 2:1)
Astana - Novokuzneck
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
20. 09. 2014
Slovan - CSKA
(0:1, 0:1, 1:2)
Minsk - Novgorod
(1:0, 2:0, 0.0)
Atlant - Čerepovec
(0:3, 2:1, 0:1)
19. 09. 2014
Čechov - Kazaň
(1:0, 1:0, 0:2, 0:1)
D. Moskva - Jekaterinburg
(2:1, 1:1, 1:0)
Soci - Magnitogorsk
(1:0, 0:1, 0:1)
Nižnekamsk - Petrohrad
(1:2, 0:0, 0:3)
Lada - Jokerit
(0:1, 0:1, 1:0)
Jugra - Riga
(2:1, 0:1, 3:0)
Novosibirsk - Ufa
(0:0, 2:1, 1:0)
18. 09. 2014
Záhreb - CSKA
(1:2, 1:0, 0:1)
Minsk - Čerepovec
(0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 0:1)
Atlant - Novgorod
(1:0, 1:0, 1:1)
Admiral - Astana
(0:1, 2:0, 21)
Chabarovsk - Omsk
(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
17. 09. 2014
Soci - Kazaň
(0:4, 0:0, 0:1)
D. Moskva - Magnitogorsk
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - Jokerit
(1:4, 3:1, 1:2)
Jaroslavľ - Jekaterinburg
(0:0, 0:0, 2:0)
Jugra - Petrohrad
(0:4, 2:0, 1:0)
Čeľabinsk - Riga
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Novokuzneck - Ufa
(0:0, 2:1, 1:1)
Admiral - Astana
(2:1, 1:1, 0:0)
Chabarovsk - Omsk
(0:1, 0:3, 0:0)
16. 09. 2014
Záhreb - Novgorod
(1:2, 0:0, 0:2)
Slovan - Čerepovec
(0:2, 0:1, 0:0)
Atlant - CSKA
(0:0, 0:3, 0:0)
15. 09. 2014
Soci - Jekaterinburg
(2:2, 2:0, 2:1)
Čechov - Magnitogorsk
(0:1, 0:1, 1:2)
Jaroslavľ - Kazaň
(1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Lada - Riga
(2:1, 0:0, 0:1, 1:0)
Jugra - Jokerit
(0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Čeľabinsk - Petrohrad
(0:4, 2:2, 0:0)
Novosibirsk - Astana
(1:1, 0:0, 3:0)
Novokuzneck - Omsk
(0:0, 0:1, 1:0, 1:0)
Chabarovsk - Ufa
(0:1, 1:2, 1:0)
14. 09. 2014
Záhreb - Čerepovec
(2:0, 2:1, 1:1)
Slovan - Novgorod
(1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Minsk - CSKA
(2:0, 1:1, 0:1)
Chabarovsk - Ufa
(0:0, 0:1, 0:1)
13. 09. 2014
D. Moskva - Kazaň
(1:1, 2:1, 0:0)
Čechov - Jekaterinburg
(0:1, 1:0, 5:0)
Nižnekamsk - Riga
(0:0, 2:3, 0:0)
Jaroslavľ - Magnitogorsk
(0:2, 0:1, 1:1)
Lada - Petrohrad
(0:2, 1:0, 1:2)
Čeľabinsk - Jokerit
(1:0, 0:2, 0:0)
Novosibirsk - Omsk
(0:1, 2:2, 1:2)
Novokuzneck - Astana
(0:2, 2:3, 0:0)
12. 09. 2014
Minsk - Atlant
(1:0, 1:0, 1:2)
11. 09. 2014
Nižnekamsk - Lada
(3:0, 1:2, 0:0)
10. 09. 2014
Riga - Soci
(0:0, 0:1, 1:1)
CSKA - Čeľabinsk
(1:0, 0:0, 1:0)
Kazaň - Slovan
(2:2, 0:0, 2:1)
Čerepovec - Jugra
(0:1, 4:1, 0:0)
Ufa - Admiral
(1:3, 3:1, 2:0)
Magnitogorsk - Záhreb
(2:0, 1:0, 3:0)
Jekaterinburg - Atlant
(1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Astana - Čechov
(0:1, 0:1, 0:0)
Omsk - Chabarovsk
(3:0, 1:1, 0:0)
09. 09. 2014
Novokuzneck - Novosibirsk
(2:1, 0:0, 0:1, 0:1)
08. 09. 2014
Riga - Jaroslavľ
(0:0, 2:3, 0:2)
Novgorod - Čeľabinsk
(1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Petrohrad - Minsk
(1:1, 2:1, 2:0)
Jokerit - Soci
(1:0, 1:0, 1:0)
Lada - Nižnekamsk
(1:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Čerepovec - D. Moskva
(1:1, 1:1, 0:1)
CSKA - Jugra
(2:0, 1:0, 1:3)
Kazaň - Záhreb
(1:0, 2:0, 1:2)
Ufa - Chabarovsk
(0:2, 0:1, 3:2)
Magnitogorsk - Atlant
(1:0, 0:1, 3:0)
Jekaterinburg - Slovan
(0:0, 1:1, 0:2)
Astana - Admiral
(3:0, 0:0, 1:0)
Omsk - Čechov
(2:4, 2:1, 4:0)
06. 09. 2014
Jokerit - Jaroslavľ
(1:1, 2:0, 0:1)
Riga - Minsk
(0:1, 1:1, 3:1)
Novgorod - Jugra
(1:0, 0:1, 0:2)
Petrohrad - Soci
(0:1, 2:0, 1:1)
Čerepovec - Čeľabinsk
(2:2, 0:0, 0:1)
Kazaň - Atlant
(0:1, 0:1, 1:2)
Ufa - Čechov
(2:1, 0:0, 4:0)
Magnitogorsk - Slovan
(1:2, 1:0, 0:1)
Jekaterinburg - Záhreb
(0:1, 2:1, 1:0)
Astana - Chabarovsk
(1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Novokuzneck
(3:0, 2:1, 1:0)
Omsk - Admiral
(1:0, 2:1, 1:1)
05. 09. 2014
D. Moskva - CSKA
(1:2, 0:1, 0:1)
04. 09. 2014
Kazaň - Jekaterinburg
(0:0, 3:1, 0:1)
Slovan - Záhreb
(2:0, 1:1, 2:1)
Petrohrad - Jaroslavľ
(2:2, 2:1, 1:0)
Jokerit - Minsk
(1:1, 1:1, 2:2, 0:1)
Nižnekamsk - Čeľabinsk
(2:0, 1:0, 1:1)
Lada - Jugra
(1:1, 0:1, 1:3)
Čerepovec - Novgorod
(0:0, 0:0, 0:2)
Astana - Ufa
(3:0, 0:4, 2:0)
Omsk - Novokuzneck
(0:0, 0:1, 0:0)
Chabarovsk - Admiral
(1:2, 2:1, 2:1)
03. 09. 2014
Magnitogorsk - D. Moskva
(3:1, 2:0, 1:0)
30. 04. 2014
Magnitogorsk - HC Lev
(1:1, 3:1, 3:2)
28. 04. 2014
HC Lev - Magnitogorsk
(2:1, 1:3, 1:0, 1:0)
26. 04. 2014
Magnitogorsk - HC Lev
(0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
24. 04. 2014
HC Lev - Magnitogorsk
(2:2, 1:1, 0:2)
22. 04. 2014
HC Lev - Magnitogorsk
(1:0, 0:1, 2:1)
20. 04. 2014
Magnitogorsk - HC Lev
(0:0, 3:0, 1:1)
18. 04. 2014
Magnitogorsk - HC Lev
(0:1, 0:1, 0:1)
11. 04. 2014
Magnitogorsk - Ufa
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
10. 04. 2014
HC Lev - Jaroslavľ
(2:1, 1:1, 0:0)
09. 04. 2014
Ufa - Magnitogorsk
(0:0, 0:1, 0:0)
08. 04. 2014
Jaroslavľ - HC Lev
(0:0, 1:2, 1:0, 1:0)
07. 04. 2014
Ufa - Magnitogorsk
(1:0, 0:0, 3:0)
06. 04. 2014
Jaroslavľ - HC Lev
(0:1, 0:1, 0:1)
05. 04. 2014
Omsk - Minsk
(1:2, 1:0, 1:0)
Magnitogorsk - Ufa
(1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0 )
04. 04. 2014
HC Lev - Jaroslavľ
(1:0, 1:0, 0:1)
03. 04. 2014
Magnitogorsk - Ufa
(2:2, 1:0, 0:0)
02. 04. 2014
HC Lev - Jaroslavľ
(2:0, 0:0, 1:0)
Minsk - Omsk
(0:1, 0:3, 0:0)
01. 04. 2014
Minsk - Omsk
(0:0, 0:2, 0:0)
29. 03. 2014
Ufa - Astana
(1:1, 0:0, 2:1)
28. 03. 2014
Donbass - HC Lev
(0:0, 0:0, 0:1)
Jaroslavľ - Petrohrad
(0:0, 0:0, 2:0)
27. 03. 2014
Minsk - Čerepovec
(1:0, 2:0, 0:0)
Čeľabinsk - Omsk
(0:1, 3:0, 3:3)
Astana - Ufa
(1:1, 1:0, 0:0)
26. 03. 2014
Minsk - Čerepovec
(0:0, 3:0, 1:1)
HC Lev - Donbass
(2:0, 0:1, 1:0)
Petrohrad - Jaroslavľ
(0:0, 1:2, 1:1)
25. 03. 2014
Sibir - Magnitogorsk
()
Ufa - Astana
(0:0, 0:0, 2:2, 1:0)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(1:2, 0:1, 1:0)
24. 03. 2014
Omsk - Čeľabinsk
(0:0, 2:2, 2:0)
Donbass - HC Lev
(1:0, 1:0, 1:1)
Jaroslavľ - Petrohrad
(0:3, 1:2, 0:1)
Ufa - Astana
(2:0, 1:2, 2:0)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
23. 03. 2014
Čerepovec - Minsk
(0:0, 1:2, 1:0, 0:1)
Omsk - Čeľabinsk
(0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
Donbass - HC Lev
(1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Jaroslavľ - Petrohrad
(0:0, 2:1, 2:0)
22. 03. 2014
Čerepovec - Minsk
(0:0, 2:1, 3:1)
Magnitogorsk - Novosibirsk
(1:0, 2:1, 0:1)
Astana - Ufa
(1:2, 2:0, 2:0)
21. 03. 2014
HC Lev - Donbass
(2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Petrohrad - Jaroslavľ
(1:1, 3:1, 0:2, 0:1)
Magnitogorsk - Novosibirsk
(1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
Astana - Ufa
(1:0, 0:1, 1:1, 0:1)
20. 03. 2014
HC Lev - Donbass
(1:0, 4:0, 0:2)
Petrohrad - Jaroslavľ
(1:0, 0:0, 0:0)
19. 03. 2014
Čeľabinsk - Nižnekamsk
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0, 1:0)
Omsk - Jugra
(1:0, 2:0, 2:1)
18. 03. 2014
Čerepovec - Čechov
(2:0, 0:1, 1:1)
Čeľabinsk - Nižnekamsk
(0:3, 0:1, 0:1)
Omsk - Jugra
(1:0, 4:2, 3:0)
Ufa - Novgorod
(0:0, 2:1, 0:0)
17. 03. 2014
Donbass - Riga
(2:1, 0:0, 1:0)
Atlant - Minsk
(0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:2, 1:0, 0:3)
Čerepovec - Čechov
(0:2, 1:0, 1:0, 0:1)
16. 03. 2014
Novgorod - Ufa
(2:1, 0:1, 4:0)
Novosibirsk - Kazaň
(0:0, 0:2, 2:0, 0:0, 1:0)
15. 03. 2014
Minsk - Atlant
(1:0, 0:0, 4:0)
Nižnekamsk - Čeľabinsk
(0:1, 0:0, 0:0)
Jugra - Omsk
(1:3, 1:0, 0:1)
Riga - Donbass
(0:0, 2:1, 0:0)
Jaroslavľ - D. Moskva
(1:0, 2:0, 3:0)
14. 03. 2014
Minsk - Atlant
(2:0, 0:0, 2:1)
Nižnekamsk - Čeľabinsk
(1:1, 1:1, 1:0)
Jugra - Omsk
(2:0, 0:1, 3:0)
Čechov - Čerepovec
(1:1, 0:2, 3:2)
Kazaň - Novosibirsk
(0:0, 0:0, 0:1)
Ufa - Novgorod
(1:1, 1:1, 2:0)
Magnitogorsk - Admiral
(2:0, 0:2, 1:1, 1:0)
13. 03. 2014
Čechov - Čerepovec
(0:2, 0:1, 2:1)
Donbass - Riga
(0:1, 1:1, 0:0)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
12. 03. 2014
Novgorod - Ufa
(0:0, 1:3, 1:1)
Jekaterinburg - Astana
(0:0, 1:2, 0:0)
Novosibirsk - Kazaň
(0:0, 1:3, 2:3)
Admiral - Magnitogorsk
(0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)
11. 03. 2014
Záhreb - HC Lev
(0:2, 0:0, 2:1)
Riga - Donbass
(0:1, 0:1, 1:2)
Nižnekamsk - Novokuzneck
(1:0, 1:0, 0:1)
Novgorod - Ufa
(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Jaroslavľ - D. Moskva
(0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
CSKA - Petrohrad
(1:0, 2:2, 1:2, 0:1)
Jugra - Chabarovsk
(0:0, 0:1, 1:0)
Jekaterinburg - Astana
(1:0, 0:1, 0:1)
Novosibirsk - Kazaň
(2:0, 4:0, 1:1)
Admiral - Magnitogorsk
(1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
10. 03. 2014
Záhreb - HC Lev
(0:0, 2:2, 0:3)
Slovan - Minsk
(1:0, 0:1, 0:1)
Riga - Donbass
(1:1, 3:2, 3:0)
Jaroslavľ - D. Moskva
(1:0, 0:0, 1:1)
CSKA - Petrohrad
(1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
09. 03. 2014
Kazaň - Novosibirsk
(0:1, 0:1, 2:0, 1:0)
Ufa - Novgorod
(0:0, 0:1, 0:0)
Magnitogorsk - Admiral
(1:0, 3:3, 1:0)
Astana - Jekaterinburg
(1:1, 2:2, 1:1, 1:0)
08. 03. 2014
HC Lev - Záhreb
(1:0, 0:2, 4:0)
Donbass - Riga
(1:0, 1:1, 1:0)
Petrohrad - CSKA
(3:0, 1:1, 1:0)
D. Moskva - Jaroslavľ
(1:0, 1:0, 0:1)
Kazaň - Novosibirsk
(1:0, 0:3, 0:0)
Ufa - Novgorod
(0:1, 1:1, 0:1)
Magnitogorsk - Admiral
(3:1, 0:0, 0:0)
Astana - Jekaterinburg
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Novokuzneck - Nižnekamsk
(0:1, 1:1, 0:1)
Chabarovsk - Jugra
(1:1, 0:1, 1:2)
07. 03. 2014
Minsk - Slovan
(1:0, 0:0, 0:0)
Petrohrad - CSKA
(0:0, 0:0, 1.0)
HC Lev - Záhreb
(2:1, 0:1, 2:1)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:2, 0:0, 2:0, 1:0)
Donbass - Riga
(0:1, 2:0, 3:1)
04. 03. 2014
Slovan - Záhreb
(1:0, 1:2, 0:1)
HC Lev - Spartak
(1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Riga - Donbass
(0:1, 0:0, 0:0)
Petrohrad - Jugra
(1:1, 0:1, 0:0)
Jaroslavľ - Astana
(3:0, 0:1, 1:0)
CSKA - Minsk
(1:0, 0:0, 2:0)
Čerepovec - Omsk
(0:2, 1:0, 0:0)
Atlant - Jekaterinburg
(1:3, 0:0, 1:0)
Nižnekamsk - D. Moskva
(1:1, 1:2, 0:1)
Čeľabinsk - Kazaň
(0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Ufa - Čechov
(2:0, 1:2, 0:0)
Magnitogorsk - Novgorod
(1:1, 3:0, 0:1)
Novosibirsk - Novokuzneck
(3:1, 3:1, 0:3)
Admiral - Chabarovsk
(0:0, 3:1, 1:0)
02. 03. 2014
Slovan - Spartak
(0:0, 0:1, 0:2)
HC Lev - Záhreb
(1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Minsk - Riga
(1:1, 2:0, 2:1)
Jaroslavľ - Omsk
(0:1, 1:0, 3:0)
CSKA - Donbass
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Petrohrad - Jekaterinburg
(1:0, 2:0, 1:0)
Nižnekamsk - Čechov
(1:1, 0:0, 4:0)
Čerepovec - Astana
(0:0, 1:0, 1:1)
Atlant - Jugra
(1:1, 2:0, 2:0)
Čeľabinsk - Novgorod
(0:0, 0:0, 0:1)
Ufa - D. Moskva
(1:1, 0:1, 0:1)
Magnitogorsk - Kazaň
(1:0, 0:0, 0:0)
01. 03. 2014
Admiral - Novosibirsk
(0:2, 1:2, 1:3)
Chabarovsk - Novokuzneck
(0:1, 2:0, 1:0)
28. 02. 2014
Slovan - Donbass
(0:1, 1:0, 0:1)
HC Lev - Minsk
(1:1, 0:0, 2:0)
Riga - Spartak
(0:0, 2:0, 1:2)
Petrohrad - Astana
(0:0, 2:2, 1:0)
Atlant - Omsk
(1:0, 0:0, 1:0)
Nižnekamsk - Novgorod
(2:2, 0:0, 1:3)
Jaroslavľ - Jugra
(3:0, 3:1, 0:1)
CSKA - Záhreb
(1:0, 0:2, 0:1)
Čerepovec - Jekaterinburg
(1:0, 0:0, 1:1)
Čeľabinsk - Čechov
(1:1, 1:0, 1:1)
Ufa - Kazaň
(0:0, 0:0, 1:0)
Magnitogorsk - D. Moskva
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
27. 02. 2014
Admiral - Novokuzneck
(0:1, 3:0, 0:0)
Chabarovsk - Novosibirsk
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
26. 02. 2014
Slovan - Minsk
(1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
HC Lev - Donbass
(3:1, 1:0, 0:0)
Riga - Záhreb
(0:1, 2:0, 3:0)
Petrohrad - Omsk
(0:2, 1:1, 3:1, 0:1)
Atlant - Astana
(3:0, 0:1, 2:0)
Jaroslavľ - Jekaterinburg
(0:1, 3:1, 2:1)
Čerepovec - Jugra
(1:0, 1:1, 2:0)
CSKA - Spartak
(0:0, 1:1, 1:0)
Kazaň - Nižnekamsk
(3:2, 2:0, 2:1)
Čeľabinsk - D. Moskva
(0:0, 2:2, 1:3)
Ufa - Novgorod
(0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Magnitogorsk - Čechov
(0:0, 0:2, 0:0)
29. 01. 2014
Donbass - Atlant
(0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Minsk - Jaroslavľ
(0:0, 2:0, 1:1)
Spartak - Čerepovec
(0:2, 0:4, 0:1)
Novosibirsk - Nižnekamsk
(2:0, 1:0, 1:0)
Novokuzneck - Ufa
(1:0, 1:0, 1:1)
Admiral - Čeľabinsk
(1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Chabarovsk - Magnitogorsk
(0:3, 1:1, 0:2)
28. 01. 2014
D. Moskva - Slovan
(1:0, 0:1, 1:2)
Novgorod - Riga
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Čechov - HC Lev
(2:3, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Astana - Jugra
(1:1, 3:1, 0:1)
27. 01. 2014
Záhreb - Čerepovec
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Donbass - Jaroslavľ
(1:0, 1:0, 1:0)
Minsk - Petrohrad
(0:0, 2:1, 0:2)
Spartak - Atlant
(1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Novosibirsk - Ufa
(1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Novokuzneck - Nižnekamsk
(1:0, 1:1, 1:1)
Admiral - Magnitogorsk
(1:0, 0:0, 1:1)
Chabarovsk - Čeľabinsk
(0:2, 1:2, 2:0)
26. 01. 2014
Novgorod - CSKA
(1:0, 1:1, 1:0)
Čechov - Slovan
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
D. Moskva - HC Lev
(0:1, 1:0, 1:0)
Kazaň - Riga
(0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Jekaterinburg - Jugra
(1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Omsk - Astana
(0:1, 3:1, 1:2, 0:1)
25. 01. 2014
Záhreb - Jaroslavľ
(0:0, 1:0, 0:0)
Donbass - Čerepovec
(0:0, 0:1, 2:2)
Minsk - Atlant
(1:5, 0:0, 0:2)
Spartak - Petrohrad
(0:1, 1:1, 0:3)
Novosibirsk - Magnitogorsk
(1:0, 0:1, 1:0)
Novokuzneck - Čeľabinsk
(0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 0:0)
Admiral - Ufa
(0:0, 3:0, 0:2)
Chabarovsk - Nižnekamsk
(1:0, 1:2, 2:2, 0:0, 1:0)
24. 01. 2014
D. Moskva - Riga
(1:0, 0:2, 1:2)
Kazaň - HC Lev
(1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Novgorod - Slovan
(0:1, 2:2, 0:0)
Jekaterinburg - Astana
(1:1, 2:0, 3:1)
Jugra - Omsk
(2:0, 0:1, 0:0)
23. 01. 2014
Donbass - Petrohrad
(1:1, 1:0, 2:1)
Záhreb - Atlant
(1:0, 2:1, 1:1)
Minsk - Čerepovec
(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Spartak - Jaroslavľ
(1:0, 1:1, 0:1)
Novosibirsk - Čeľabinsk
(1:0, 0:2, 1:0, 1:0)
Novokuzneck - Magnitogorsk
(0:2, 0:1, 3:1)
Admiral - Nižnekamsk
(0:1, 0:0, 0:0)
Chabarovsk - Ufa
(0:0, 0:0, 0:1)
22. 01. 2014
D. Moskva - CSKA
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Novgorod - HC Lev
(3:0, 2:1, 0:1)
Čechov - Riga
(0:1, 2:0, 4:1)
Kazaň - Slovan
(1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0)
20. 01. 2014
Jekaterinburg - Záhreb
(1:0, 1:0, 0:0)
Jugra - Spartak
(0:2, 2:0, 2:1)
Astana - Minsk
(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
Omsk - Donbass
(0:0, 0:0, 0:2)
19. 01. 2014
Slovan - Novokuzneck
(1:1, 0:2, 1:0)
HC Lev - Novosibirsk
(1:0, 1:1, 1:0)
Riga - Chabarovsk
(0:0, 2:1, 2:0)
Petrohrad - Novgorod
(3:2, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Jaroslavľ - D. Moskva
(2:0, 1:4, 0:0)
Čerepovec - Čechov
(4:0, 2:2, 1:1)
Atlant - Kazaň
(0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
CSKA - Admiral
(0:0, 0:0, 2:1)
18. 01. 2014
Čeľabinsk - Nižnekamsk
(1:0, 0:3, 2:2)
Ufa - Magnitogorsk
(0:2, 2:2, 0:1)
Jekaterinburg - Spartak
(0:0, 0:0, 2:0)
Jugra - Záhreb
(1:2, 0:1, 0:1)
Astana - Donbass
(0:0, 2:4, 0:2)
Omsk - Minsk
(4:1, 3:1, 0:0)
17. 01. 2014
Slovan - Admiral
(0:1, 1:1, 0:4)
HC Lev - Chabarovsk
(0:0, 1:0, 2:0)
Riga - Novosibirsk
(1:1, 1:1, 0:1)
Petrohrad - Čechov
(1:0, 0:0, 3:1)
Jaroslavľ - Kazaň
(2:0, 1:0, 1:0)
Atlant - D. Moskva
(0:1, 1:0, 0:2)
Čerepovec - Novgorod
(0:0, 4:2, 0:2, 0:1)
CSKA - Novokuzneck
(2:1, 1:0, 1:0)
16. 01. 2014
Nižnekamsk - Magnitogorsk
(1:0, 1:3, 1:2)
Čeľabinsk - Ufa
(1:1, 1:2, 3:0)
Jekaterinburg - Minsk
(2:0, 0:0, 0:0)
Jugra - Donbass
(1:0, 2:1, 0:0)
Astana - Záhreb
(0:0, 1:1, 0:2)
Omsk - Spartak
(2:0, 1:0, 1:1)
15. 01. 2014
Slovan - Chabarovsk
(0:0, 2:2, 1:0)
HC Lev - Admiral
(1:1, 2:0, 1:0)
Riga - Novokuzneck
(1:2, 2:0, 0:1, 1:0)
Petrohrad - D. Moskva
(2:0, 3:1, 1:2)
Čechov - Atlant
(0:1, 0:1, 1:0)
Jaroslavľ - Novgorod
(0:1, 1:2, 0:1)
Čerepovec - Kazaň
(0:0, 1:1, 0:1)
CSKA - Novosibirsk
(1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
14. 01. 2014
Nižnekamsk - Čeľabinsk
(0:0, 0:1, 3:0)
Magnitogorsk - Ufa
(2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1 )
Jugra - Minsk
(1:0, 3:0, 2:0)
Astana - Spartak
(1:0, 2:1, 1:1)
Omsk - Záhreb
(2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0)
13. 01. 2014
Slovan - Novosibirsk
(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)
HC Lev - Novokuzneck
(0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0)
Riga - Admiral
(0:1, 0:2, 2:2)
Petrohrad - Kazaň
(1:1, 1:0, 1:0)
Atlant - Novgorod
(2:0, 1:4, 1:1)
Jaroslavľ - Čechov
(0:0, 0:0, 1:0)
CSKA - Chabarovsk
(1:0, 2:0, 0:0)
11. 01. 2014
Západ - Východ
(6:5, 6:5, 6:6)
09. 01. 2014
D. Moskva - Jugra
(0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Novgorod - Astana
(1:1, 4:1, 2:0)
Čechov - Jekaterinburg
(0:1, 0:1, 1:1 )
Nižnekamsk - HC Lev
(0:1, 0:2, 1:1)
Čeľabinsk - Riga
(2:0, 0:3, 0:2)
Ufa - Slovan
(1:0, 1:1, 2:1)
Magnitogorsk - CSKA
(1:0, 2:0, 0:1)
Novosibirsk - Petrohrad
(0:0, 2:0, 2:0)
Novokuzneck - Jaroslavľ
(1:1, 0:1, 0:0)
Admiral - Atlant
(0:0, 2:3, 0:0)
Chabarovsk - Čerepovec
(0:1, 0:1, 1:1)
08. 01. 2014
Spartak - Záhreb
(1:0, 0:1, 0:2)
07. 01. 2014
Novgorod - Omsk
(1:2, 2:1, 2:0)
Kazaň - Astana
(1:1, 0:1, 0:0)
Čechov - Jugra
(0:0, 3:2, 0:1, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - Slovan
(2:0, 0:3, 1:0, 1:0)
D. Moskva - Jekaterinburg
(1:1, 1:1, 1:0)
Čeľabinsk - CSKA
(2:0, 0:0, 1:1)
Ufa - HC Lev
(0:1, 0:1, 1:3)
Magnitogorsk - Riga
(2:2, 2:0, 2:0)
Novosibirsk - Jaroslavľ
(0:0, 2:1, 1:0)
Novokuzneck - Petrohrad
(1:0, 1:1, 1:1)
Admiral - Čerepovec
(2:1, 2:0, 0:0)
Chabarovsk - Atlant
(1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
06. 01. 2014
Donbass - Spartak
(2:0, 0:0, 0:2, 1:0)
Záhreb - Minsk
(0:1, 2:0, 2:0)
05. 01. 2014
D. Moskva - Astana
(0:0, 1:2, 1:0, 1:0)
Novgorod - Jugra
(1:1, 2:3, 1:1)
Čechov - Omsk
(1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - Riga
(0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Kazaň - Jekaterinburg
(0:0, 0:2, 1:1)
Čeľabinsk - Slovan
(0:0, 2:0, 0:1)
Ufa - CSKA
(1:1, 2:1, 2:0)
Magnitogorsk - HC Lev
(0:1, 1:1, 3:0)
Novosibirsk - Atlant
(0:0, 0:0, 3:1)
Novokuzneck - Čerepovec
(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Admiral - Jaroslavľ
(0:0, 1:0, 2.0)
Chabarovsk - Petrohrad
(1:3, 0:1, 0:2)
04. 01. 2014
Záhreb - Donbass
(1:1, 0:1, 0:1)
Spartak - Minsk
(0:0, 1:1, 0:1)
03. 01. 2014
D. Moskva - Omsk
(1:2, 3:2, 2:0)
Kazaň - Jugra
(0:0, 2:1, 2:1)
Novgorod - Jekaterinburg
(2:1, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Čechov - Astana
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - CSKA
(0:1, 0:1, 1:2)
Čeľabinsk - HC Lev
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Ufa - Riga
(2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
Magnitogorsk - Slovan
(2:0, 4:1, 0:1)
Novosibirsk - Čerepovec
(0:0, 1:2, 1:1)
Novokuzneck - Atlant
(0:2, 1:2, 1:1)
Admiral - Petrohrad
(1:2, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - Jaroslavľ
(0:0 ,2:0, 0:1)
29. 12. 2013
Záhreb - Čechov
(1:0, 3:0, 0:2)
Donbass - Kazaň
(1:1, 0:1, 0:0)
Riga - Slovan
(0:1, 0:2, 1:0)
Minsk - Novgorod
(1:0, 3:0, 0:0)
Spartak - D. Moskva
(0:3, 0:1, 0:2)
Jaroslavľ - Magnitogorsk
(0:1, 1:1, 1:0)
Čerepovec - Čeľabinsk
(0:3, 2:1, 2:2)
28. 12. 2013
Riga - HC Lev
(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Petrohrad - Ufa
(0:0, 0:2, 1:0)
Astana - Chabarovsk
(2:1, 4:0, 2:1)
Jekaterinburg - Novokuzneck
(1:0, 1:0, 0:0)
Omsk - Admiral
(2:0, 1:1, 1:0)
Jugra - Novosibirsk
(1:0, 0:0, 1:1)
27. 12. 2013
Slovan - Nižnekamsk
(0:2, 3:0, 1:0)
Donbass - Novgorod
(1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Záhreb - D. Moskva
(0:3, 0:1, 0:1)
Minsk - Kazaň
(0:1, 0:0, 1:1)
Čechov - Spartak
(1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Jaroslavľ - Čeľabinsk
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Čerepovec - Magnitogorsk
(0:1, 0:0, 0:3)
26. 12. 2013
Atlant - Ufa
(0:0, 1:4, 1:1)
Jekaterinburg - Novosibirsk
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
Jugra - Novokuzneck
(0:2, 0:3, 1:1)
Astana - Admiral
(2:0, 2:2, 2:1)
Omsk - Chabarovsk
(1:1, 1:1, 1:0)
25. 12. 2013
Donbass - Čeľabinsk
(0:2, 0:0, 2:0, 1:0)
Spartak - Magnitogorsk
(0:0, 0:4, 1:2)
Atlant - Nižnekamsk
(1:1, 2:0, 1:0)
Novgorod - Kazaň
(2:3, 1:2, 1:1)
Čerepovec - Petrohrad
(1:1, 0:1, 0:0)
CSKA - Čechov
(1:1, 2:0, 2:1)
15. 12. 2013
HC Lev - Slovan
(2:0, 3:0, 2:0)
Donbass - Minsk
(0:1, 2:0, 1:0)
13. 12. 2013
Záhreb - Novgorod
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Riga - Čeľabinsk
(0:0, 1:0, 1:0)
Donbass - Čechov
(1:1, 2:2, 2:0)
Minsk - D. Moskva
(0:1, 1:3, 1:0)
Spartak - Kazaň
(0:0, 0:0, 1:2)
Atlant - Magnitogorsk
(0:0, 0:1, 0:0)
Jaroslavľ - Nižnekamsk
(1:1, 1:0, 0:3)
Čerepovec - Ufa
(1:1, 0:0, 4:2)
CSKA - Slovan
(1:0, 1:5, 2:0)
Jekaterinburg - Admiral
(2:1, 2:0, 1:1)
Jugra - Chabarovsk
(1:2, 1:0, 0:1)
Astana - Novosibirsk
(2:0, 1:2, 0:2)
Omsk - Novokuzneck
(0:0, 3:1, 0:1)
11. 12. 2013
Donbass - D. Moskva
(0:1, 2:2, 0:0)
Záhreb - Kazaň
(4:3, 2:1, 0:1)
Minsk - Čechov
(0:1, 0:1, 0:0)
Spartak - Novgorod
(1:0, 0:1, 0:1)
Petrohrad - Magnitogorsk
(0:0, 0:1, 0:1)
CSKA - HC Lev
(0:0, 0:1, 0:2)
Atlant - Čeľabinsk
(1:1, 0:2, 1:0)
Jaroslavľ - Ufa
(2:0, 1:1, 1:1)
Čerepovec - Nižnekamsk
(1:0, 0:0, 0:0)
Jekaterinburg - Chabarovsk
(0:1, 3:0, 2:0)
Jugra - Admiral
(1:1, 1:1, 0:1)
Astana - Novokuzneck
(1:0, 2:1, 2:2)
Omsk - Novosibirsk
(1:0, 0:2, 2:0)
09. 12. 2013
Slovan - Atlant
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Kazaň - Novgorod
(1:0, 1:0, 0:1)
08. 12. 2013
Slovan - Jaroslavľ
(0:1, 2:2, 3:0)
Riga - Petrohrad
(1:0, 3:2, 2:2)
CSKA - Čerepovec
(0:1, 3:1, 0:0)
HC Lev - Atlant
(1:0, 0:2, 0:1)
Novosibirsk - Donbass
(0:3, 2:0, 0:0)
Novokuzneck - Spartak
(1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Admiral - Minsk
(2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Chabarovsk - Záhreb
(1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 1:0)
07. 12. 2013
D. Moskva - Čechov
(2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Nižnekamsk - Omsk
(0:0, 0:2, 0:2)
Čeľabinsk - Jugra
(0:1, 0:0, 0:1)
Ufa - Astana
(2:1, 3:2, 1:0)
Magnitogorsk - Jekaterinburg
(0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 1:0)
06. 12. 2013
HC Lev - Jaroslavľ
(0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Riga - Čerepovec
(1:1, 0:0, 0:1)
CSKA - Petrohrad
(1:0, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Spartak
(0:1, 0:1, 1:0)
Novokuzneck - Donbass
(0:1, 0:0, 0:1)
Admiral - Záhreb
(0:0, 0:1, 0:1)
Chabarovsk - Minsk
(0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 0:1)
05. 12. 2013
D. Moskva - Kazaň
(1:0, 1:0, 1:0)
Čechov - Novgorod
(0:1, 2:0, 0:2)
Nižnekamsk - Astana
(0:1, 0:0, 0:0)
Čeľabinsk - Jekaterinburg
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Ufa - Omsk
(1:0, 0:0, 2:2)
Magnitogorsk - Jugra
(0:3, 1:1, 3:0, 1:0)
04. 12. 2013
Slovan - Petrohrad
(1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
HC Lev - Čerepovec
(0:0, 1:1, 2:0 )
Riga - Jaroslavľ
(0:0, 1:1, 3:0)
Atlant - CSKA
(0:0, 0:0, 2:0)
Novosibirsk - Záhreb
(0:0, 0:1, 0:1)
Novokuzneck - Minsk
(2:0, 1:1, 0:1)
Admiral - Donbass
(2:1, 1:0, 1:0)
Chabarovsk - Spartak
(1:0, 1:0, 1:3, 0:0, 1:0)
03. 12. 2013
Čechov - Kazaň
(1:1, 0:2, 1:0)
Nižnekamsk - Jekaterinburg
(2:0, 0:3, 0:0)
Čeľabinsk - Astana
(0:1, 0:3, 0:0)
Ufa - Jugra
(1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
Magnitogorsk - Omsk
(0:0, 0:2, 2:0, 0:0, 0:1)
02. 12. 2013
Slovan - Čerepovec
(1:0, 0:1, 2:1 )
HC Lev - Petrohrad
(0:1, 3:1, 0:1, 0:0, 0:1)
CSKA - Jaroslavľ
(0:1, 0:2, 1:0)
Novgorod - D. Moskva
(0:0, 0:2, 1:1)
Novosibirsk - Minsk
(3:0, 0:0, 0:1)
Novokuzneck - Záhreb
(0:2, 0:0, 1:3)
Admiral - Spartak
(1:1, 0:1, 0:0)
Chabarovsk - Donbass
(0:2, 0:0, 0:2)
01. 12. 2013
Riga - Atlant
(0:2, 1:0, 0:0)
Nižnekamsk - Jugra
(2:0, 0:0, 2:0)
Čeľabinsk - Omsk
(0:1, 1:0, 0:1)
Ufa - Jekaterinburg
(0:1, 0:0, 1:2)
Magnitogorsk - Astana
(0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 0:1)
30. 11. 2013
Čerepovec - D. Moskva
(0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
29. 11. 2013
Petrohrad - Atlant
(3:0, 1:0, 0:1)
28. 11. 2013
Záhreb - Novosibirsk
(3:1, 2:0, 1:0)
Donbass - Nižnekamsk
(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Minsk - Čeľabinsk
(1:1, 0:1, 3:0)
Spartak - Ufa
(0:0, 0:0, 2:3)
Novgorod - Admiral
(0:1, 2:0, 0:0)
Čechov - Chabarovsk
(0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0 )
Kazaň - Novokuzneck
(2:1,1:3, 1:0, 0:0, 0:1)
Jekaterinburg - Riga
(1:1, 2:0, 0:0)
Jugra - CSKA
(0:0, 0:2, 3:2)
Astana - HC Lev
(1:1, 0:1, 1:1)
Omsk - Slovan
(2:0, 2:0, 0:2)
27. 11. 2013
Čerepovec - Jaroslavľ
(1:1, 0:1, 0:0)
26. 11. 2013
Záhreb - Ufa
(0:1, 0:0, 0:0)
Donbass - Magnitogorsk
(2:0, 0:2, 1:0)
Minsk - Nižnekamsk
(1:2, 2:0, 1:1)
Spartak - Čeľabinsk
(1:1, 1:2, 1:2)
D. Moskva - Novokuzneck
(1:2, 1:1, 1:1)
Kazaň - Chabarovsk
(0:0, 1:0, 0:2)
Novgorod - Novosibirsk
(1:1, 1:0, 1:0)
Čechov - Admiral
(0:2, 0:0, 1:1)
Jekaterinburg - CSKA
(0:0, 0:1, 0:1)
Jugra - Riga
(1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Astana - Slovan
(2:1, 2:0, 2:0)
Omsk - HC Lev
(0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1)
25. 11. 2013
Atlant - Jaroslavľ
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
24. 11. 2013
Záhreb - Čeľabinsk
(1:1, 0:0, 3:3, 0:0, 0:1)
Donbass - Ufa
(0:1, 3:0, 1:1)
Minsk - Magnitogorsk
(1:1, 0:0, 2:0)
Petrohrad - Nižnekamsk
(1:0, 0:1, 1:0)
Kazaň - Admiral
(0:0, 1:0, 4:1)
Novgorod - Novokuzneck
(2:0, 2:0, 1:0)
Čechov - Novosibirsk
(0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 1:0)
D. Moskva - Chabarovsk
(1:2, 4:1, 0:1)
Jekaterinburg - Slovan
(3:0, 2:0, 3:1)
Jugra - HC Lev
(0:1, 1:2, 0:1)
Astana - CSKA
(0:2, 1:0, 1:3)
Omsk - Riga
(2:0, 1:1, 2:1)
23. 11. 2013
Čerepovec - Atlant
(2:0, 1:0, 1:0)
22. 11. 2013
Záhreb - Magnitogorsk
(0:0, 0:1, 2:0)
Donbass - Novokuzneck
(1:1, 1:0, 3:0)
Minsk - Ufa
(0:1, 1:2, 0:1)
Spartak - Nižnekamsk
(2:1, 1:0, 1:1)
Petrohrad - Čeľabinsk
(3:0, 0:0, 0:0)
D. Moskva - Admiral
(2:0, 1:1, 0:1)
Kazaň - Novosibirsk
(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Novgorod - Chabarovsk
(1:1, 3:0, 2:1)
Jekaterinburg - HC Lev
(0:1, 0:0, 1:2)
Jugra - Slovan
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Astana - Riga
(0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 0:1)
Omsk - CSKA
(0:1, 2:2, 1:2)
21. 11. 2013
Jaroslavľ - Atlant
(0:0, 1:0, 1:0)
20. 11. 2013
Petrohrad - Čerepovec
(0:0, 1:0, 1:1)
19. 11. 2013
Slovan - Omsk
(0:0, 2:1, 1:0)
HC Lev - Astana
(0:1, 1:0, 1:1, 0:1)
Riga - Jekaterinburg
(2:0, 0:0, 1:1)
CSKA - Jugra
(3:2, 0:0, 0:1, 0:1)
Nižnekamsk - Donbass
(1:0, 0:0, 1:0)
Čeľabinsk - Záhreb
(2:1, 2:0, 1:0)
Ufa - Minsk
(0:1, 1:1, 4:0)
Magnitogorsk - Spartak
(0:0, 3:0, 0:2)
Novosibirsk - Novgorod
(1:1, 1:0, 1:0)
Novokuzneck - Kazaň
(0:1, 0:1, 0:0)
Admiral - Čechov
(0:0, 0:0, 0:1)
Chabarovsk - D. Moskva
(0:1, 0:0, 1:3)
18. 11. 2013
Petrohrad - Jaroslavľ
(1:1, 0:0, 0:1)
17. 11. 2013
Slovan - Astana
(1:2, 1:1, 0:3)
HC Lev - Omsk
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Riga - Jugra
(1:0, 1:2, 1:1, 1:0)
Nižnekamsk - Minsk
(2:1, 2:1, 1:0)
CSKA - Jekaterinburg
(1:0, 0:0, 1:1)
Čeľabinsk - Spartak
(0:0, 2:1, 1:1)
Ufa - Donbass
(2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Magnitogorsk - Záhreb
(1:0, 1:0, 2:0)
Novosibirsk - Kazaň
(0:0, 0:1, 0:1)
Novokuzneck - Novgorod
(1:1, 0:2, 0:1)
Admiral - D. Moskva
(2:1, 0:1, 1:2)
Chabarovsk - Čechov
(1:0, 3:0, 0:2)
16. 11. 2013
Jaroslavľ - Čerepovec
(2:0, 1:0, 0:1)
Atlant - Petrohrad
(0:1, 1:0, 0:1)
15. 11. 2013
Slovan - Jekaterinburg
(0:0, 0:1, 3:0)
HC Lev - Jugra
(0:1, 1:0, 1:0)
Riga - Omsk
(1:0, 0:0, 2:1)
CSKA - Astana
(0:0, 0:0, 3:0)
Nižnekamsk - Spartak
(0:0, 4:0, 1:0)
Čeľabinsk - Minsk
(1:0, 1:0, 1:0)
Ufa - Záhreb
(0:2, 1:1, 1:0)
Magnitogorsk - Donbass
(0:0, 0:1, 2:0)
Novosibirsk - Čechov
(1:0, 2:0, 0:1)
Novokuzneck - D. Moskva
(2:0, 1:1, 0:2, 0:1)
Admiral - Novgorod
(0:0, 3:0, 2:0)
Chabarovsk - Kazaň
(3:1, 0:1, 3:1)
14. 11. 2013
Atlant - Čerepovec
(1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Jaroslavľ - Petrohrad
(0:0, 0:0, 2:0)
13. 11. 2013
Slovan - Jugra
(0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)
HC Lev - Jekaterinburg
(1:0, 1:1, 0:1, 0:0)
Riga - Astana
(1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)
CSKA - Omsk
(0:0, 1:1, 2:0)
Nižnekamsk - Záhreb
(1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)
Čeľabinsk - Donbass
(0:0, 0:0, 0:1)
Ufa - Spartak
(1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Magnitogorsk - Minsk
(1:0, 1:0, 1:0)
Novosibirsk - D. Moskva
(0:0, 0:0, 1:0)
Novokuzneck - Čechov
(0:0, 0:2, 0:0)
Admiral - Kazaň
(0:0, 2:1, 1:1)
Chabarovsk - Novgorod
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
03. 11. 2013
Kazaň - CSKA
(1:0, 1:0, 2:1)
Omsk - Jekaterinburg
(0:1, 0:1, 1:0)
01. 11. 2013
Donbass - Novosibirsk
(0:0, 1:1, 0:1)
Záhreb - Novokuzneck
(1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Minsk - Admiral
(2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Spartak - Chabarovsk
(0:0, 0:0, 1:0)
Petrohrad - Slovan
(1:1, 2:0, 1:1)
Jaroslavľ - CSKA
(1:1, 0:0, 0:2)
Atlant - HC Lev
(0:1, 0:2, 0:1)
Čerepovec - Riga
(0:1, 0:0, 0:0)
Jekaterinburg - Magnitogorsk
(1:0, 3:2, 0:2, 0:0, 1:0)
Jugra - Čeľabinsk
(0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
Astana - Ufa
(2:0, 0:2, 1:0)
Omsk - Nižnekamsk
(1:0, 3:2, 0:0 )
31. 10. 2013
Novgorod - Čechov
(1:0, 1:0, 3:0)
Kazaň - D. Moskva
(1:1, 2:0, 0:1)
30. 10. 2013
Donbass - Chabarovsk
(3:1, 1:0, 1:0)
Záhreb - Admiral
(1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
Minsk - Novokuzneck
(0:1, 2:0, 3:1)
Spartak - Novosibirsk
(0:0, 1:0, 0:0)
Petrohrad - HC Lev
(0:0, 0:0, 5:0)
Atlant - Slovan
(0:0, 0:1, 0:0)
Jaroslavľ - Riga
(0:2, 0:0, 1:0)
Čerepovec - CSKA
(1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Jekaterinburg - Čeľabinsk
(1:0, 1:0, 0:0)
Jugra - Magnitogorsk
(1:4, 1:1, 0:0)
Astana - Nižnekamsk
(2:1, 2:0, 1:0)
Omsk - Ufa
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
29. 10. 2013
Kazaň - Čechov
(1:0, 2:2, 1:2, 0:0, 0:1)
28. 10. 2013
Záhreb - Chabarovsk
(0:0, 1:0, 1:1)
Donbass - Admiral
(0:0, 2:1, 0:0)
Minsk - Novosibirsk
(0:1, 1:2, 1:1)
Spartak - Novokuzneck
(1:0, 2:4, 2:0)
Petrohrad - CSKA
(2:0, 3:1, 0:1)
D. Moskva - Novgorod
(1:1, 1:0, 0:0)
Atlant - Riga
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Jaroslavľ - Slovan
(2:0, 0:0, 0:1)
Čerepovec - HC Lev
(0:0, 0:1, 2:0)
Jekaterinburg - Nižnekamsk
(1:0, 1:1, 1:1)
Jugra - Ufa
(1:3, 2:0, 1:2)
Astana - Čeľabinsk
(0:0, 0:3, 1:2)
Omsk - Magnitogorsk
(2:0, 0:2, 0:3)
26. 10. 2013
Petrohrad - Riga
(2:1, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Spartak - Admiral
(0:0, 0:1, 1:2)
Čechov - Novokuzneck
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Jaroslavľ - HC Lev
(0:1, 0:1, 0:0)
D. Moskva - Novosibirsk
(2:0, 2:1, 1:0)
Čerepovec - Slovan
(1:0, 1:0, 0:0)
Jekaterinburg - Ufa
(1:3, 3:0, 3:1)
Jugra - Nižnekamsk
(0:2, 1:3, 2:1)
Astana - Magnitogorsk
(1:1, 0:0, 0:1)
Omsk - Čeľabinsk
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)
25. 10. 2013
Minsk - Chabarovsk
(0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)
CSKA - Atlant
(0:2, 1:0, 0:2)
24. 10. 2013
Spartak - Čechov
(0:1, 0:0, 2:1, 1:0)
23. 10. 2013
Riga - CSKA
(3:1, 0:2, 1:0)
D. Moskva - Minsk
(0:0, 1:0, 3:0)
Novgorod - Záhreb
(0:0, 1:0, 0:1, 1.0)
Kazaň - Donbass
(0:0, 0:0, 1:0)
Novosibirsk - Jugra
(2:0, 2:2, 3:0)
Novokuzneck - Jekaterinburg
(0:0, 0:1, 1:2)
Admiral - Omsk
(3:0, 1:1, 0:0)
Chabarovsk - Astana
(2:1, 1:0, 0:3)
22. 10. 2013
Nižnekamsk - Petrohrad
(0:1, 1:1, 0:1)
Čeľabinsk - Čerepovec
(1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Ufa - Atlant
(0:0, 0:1, 3:0)
Magnitogorsk - Jaroslavľ
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
21. 10. 2013
HC Lev - Riga
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Slovan - CSKA
(1:0, 0:0, 1:3)
D. Moskva - Donbass
(1:1, 0:1, 0:0)
Novgorod - Minsk
(2:0, 0:0, 1:0)
Čechov - Záhreb
(1:0, 0:0, 0:0)
Kazaň - Spartak
(0:0, 1:0, 1:0)
Novosibirsk - Jekaterinburg
(0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1)
Novokuzneck - Jugra
(1:0, 0:1, 1:0)
Admiral - Astana
(0:1, 1:1, 0:1)
Chabarovsk - Omsk
(0:3, 1:2, 1:0)
20. 10. 2013
Nižnekamsk - Atlant
(1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Čeľabinsk - Jaroslavľ
(0:0, 2:1, 0:0)
Ufa - Petrohrad
(2:1, 0:0, 2:1)
Magnitogorsk - Čerepovec
(1:1, 1:1, 2:0)
19. 10. 2013
HC Lev - CSKA
(0:1, 1:0, 0:1)
Novgorod - Spartak
(0:0, 3:1, 0:2, 0:1)
Čechov - Donbass
(1:1, 1:1, 2:0)
D. Moskva - Záhreb
(0:1, 2:1, 2:1)
Kazaň - Minsk
(2:0, 2:0, 1:1)
Novosibirsk - Astana
(1:0, 1:2, 0:1)
Novokuzneck - Omsk
(1:1, 1:2, 2:0)
Admiral - Jekaterinburg
(2:0, 0:1, 0:0)
Chabarovsk - Jugra
(1:0, 2:2, 1:0)
18. 10. 2013
Nižnekamsk - Jaroslavľ
(1:1, 0:0, 0:0)
Čeľabinsk - Atlant
(1:1, 1:1, 0:1)
Ufa - Čerepovec
(4:1, 1:0, 3:2)
Magnitogorsk - Petrohrad
(1:1, 0:2, 0:1)
17. 10. 2013
Slovan - Riga
(1:0, 2:3, 0:1)
Novgorod - Donbass
(0:0, 0:0, 1:0)
Čechov - Minsk
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Kazaň - Záhreb
(2:0, 2:1, 1:2)
Novosibirsk - Omsk
(0:1, 2:0, 0:0)
Novokuzneck - Astana
(1:1, 1:1, 1:3)
Admiral - Jugra
(1:0, 1:1, 0:2)
Chabarovsk - Jekaterinburg
(1:1, 1:1, 1:3)
16. 10. 2013
Nižnekamsk - Čerepovec
(1:0, 0:1, 0:1)
Čeľabinsk - Petrohrad
(0:2, 0:1, 0:4)
Ufa - Jaroslavľ
(1:0, 1:1, 1:0)
Magnitogorsk - Atlant
(2:1, 1:1, 1:1)
15. 10. 2013
Slovan - HC Lev
(2:0, 1:0 ,2:2)
14. 10. 2013
Jekaterinburg - Čechov
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Jugra - D. Moskva
(1:0, 0:2, 0:2)
Astana - Novgorod
(1:0, 1:1, 2:1)
Omsk - Kazaň
(1:2, 1:0, 0:0,0:1)
13. 10. 2013
Záhreb - Spartak
(1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Minsk - Donbass
(1:2, 0:2, 1:0)
Slovan - Čeľabinsk
(1:3, 2:1, 3:1)
Riga - Magnitogorsk
(0:1, 0:1, 2:0, 1:0)
Petrohrad - Admiral
(1:2, 0:1, 0:0)
Jaroslavľ - Novosibirsk
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Čerepovec - Novokuzneck
(2:1, 2:1, 1:0)
CSKA - Nižnekamsk
(0:0, 2:0, 0:1)
Atlant - Chabarovsk
(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
HC Lev - Ufa
(0:1, 0:2, 2:0)
12. 10. 2013
Jekaterinburg - D. Moskva
(0:2, 2:0, 0:2)
Jugra - Čechov
(2:1, 1:0, 0:0)
Astana - Kazaň
(0:1, 0:2, 0:2)
Omsk - Novgorod
(0:1, 2:0, 3:0)
11. 10. 2013
HC Lev - Čeľabinsk
(2:1, 3:0, 2:1)
Slovan - Ufa
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Riga - Nižnekamsk
(1:0, 0:1, 1:0)
Minsk - Spartak
(1:1, 0:0, 2:0)
Donbass - Záhreb
(1:2, 0:1, 1:2)
Petrohrad - Novokuzneck
(1:0, 2:0, 1:1)
Atlant - Novosibirsk
(0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Jaroslavľ - Chabarovsk
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Čerepovec - Admiral
(1:2, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
CSKA - Magnitogorsk
(0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
10. 10. 2013
Jekaterinburg - Kazaň
(1:0, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Jugra - Novgorod
(2:1, 1:2, 1:0)
Astana - D. Moskva
(0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Omsk - Čechov
(2:0, 0:0, 1:1)
09. 10. 2013
HC Lev - Nižnekamsk
(0:0, 1:0, 1:0)
Slovan - Magnitogorsk
(2:1, 1:1, 0:1, 1:0)
Riga - Ufa
(1:1, 1:3, 0:1)
Minsk - Záhreb
(2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
CSKA - Čeľabinsk
(0:1, 0:1, 1:1)
Petrohrad - Novosibirsk
(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Atlant - Novokuzneck
(1:0, 1:0, 0:1)
Čerepovec - Chabarovsk
(2:0, 0:2, 1:0)
Jaroslavľ - Admiral
(2:0, 2:0, 0:0)
08. 10. 2013
Spartak - Donbass
(0:0, 1:0, 1:1)
Jekaterinburg - Novgorod
(1:3, 0:1, 1:0)
Jugra - Kazaň
(1:2, 1:0, 1:1, 0:1)
Astana - Čechov
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Omsk - D. Moskva
(0:3, 0:2, 0:1)
07. 10. 2013
Záhreb - Nižnekamsk
(3:0, 3:0, 0:0)
HC Lev - Magnitogorsk
(0:0, 2:1, 1:2, 0:1)
CSKA - Ufa
(2:1, 0:1, 1:0)
Petrohrad - Chabarovsk
(2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
Atlant - Admiral
(0:1, 1:0, 1:0)
Čerepovec - Novosibirsk
(0:1, 1:2, 1:0)
Jaroslavľ - Novokuzneck
(0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
06. 10. 2013
Jekaterinburg - Donbass
(0:2, 0:0, 0:1)
05. 10. 2013
D. Moskva - Spartak
(1:0, 0:1, 1:0)
04. 10. 2013
Minsk - Omsk
(3:2, 1:1, 0:0)
03. 10. 2013
Novgorod - Atlant
(1:0, 0:1, 0:2)
D. Moskva - Jaroslavľ
(0:0, 0:2, 1:1)
Kazaň - Petrohrad
(0:0, 1:1, 0:3)
Čechov - Čerepovec
(0:1, 0:0, 3:0)
Magnitogorsk - Čeľabinsk
(1:0, 1:0, 1:0)
Novosibirsk - CSKA
(0:0, 3:1, 0:1)
Novokuzneck - Riga
(0:1, 0:1, 0:0)
Admiral - Slovan
(0:0, 2:1, 1:0)
Chabarovsk - HC Lev
(0:0, 1:0, 2:0)
02. 10. 2013
Záhreb - Omsk
(0:0, 2:0, 2:0)
Minsk - Jugra
(2:1, 3:1, 0:1)
Spartak - Astana
(1:2, 0:0, 2:2)
Donbass - Jekaterinburg
(0:1, 3:1, 1:0)
Nižnekamsk - Ufa
(0:2, 3:1, 0:0, 1:0)
01. 10. 2013
D. Moskva - Čerepovec
(3:0, 0:1, 0:0)
Novgorod - Petrohrad
(2:0, 3:2, 0:0)
Čechov - Jaroslavľ
(1:1, 0:1, 1:1)
Kazaň - Atlant
(1:1, 1:0, 2:1)
Novosibirsk - Riga
(1:2, 0:1, 0:1)
Novokuzneck - CSKA
(1:0, 0:2, 1:0, 0:1)
Chabarovsk - Slovan
(1:4, 1:1, 0:0)
Admiral - HC Lev
(1:1, 0:1, 1:0, 0:1)
30. 09. 2013
Záhreb - Jekaterinburg
(1:0, 1:0, 1:0)
Minsk - Astana
(0:1, 2:3, 0:1)
Donbass - Omsk
(4:0, 1:1, 1:0)
Spartak - Jugra
(0:0, 0:0, 0:1)
29. 09. 2013
Čechov - Petrohrad
(0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Kazaň - Jaroslavľ
(0:0, 0:0, 2:0)
Novgorod - Čerepovec
(0:1, 0:0, 0:1)
D. Moskva - Atlant
(0:0, 2:1, 1:1)
Ufa - Čeľabinsk
(0:0, 1:1, 2:0)
Magnitogorsk - Nižnekamsk
(0:2, 2:0, 2:1)
Novosibirsk - HC Lev
(4:0, 0:3, 1:0)
Novokuzneck - Slovan
(0:0, 0:2, 1:1)
Admiral - Riga
(0:0, 1:0, 2:0)
Chabarovsk - CSKA
(1:1, 0:1, 0:1)
28. 09. 2013
Záhreb - Astana
(1:0, 1:1, 1:1)
Minsk - Jekaterinburg
(0:0, 1:0, 1:0)
Donbass - Jugra
(0:0, 0:0, 2:0)
Spartak - Omsk
(1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0)
27. 09. 2013
D. Moskva - Petrohrad
(1:2, 1:0, 0:4)
Kazaň - Čerepovec
(1:0, 0:0, 0:0)
Novgorod - Jaroslavľ
(2:0, 2:0, 1:0)
Ufa - Nižnekamsk
(1:1, 1:0, 0:0)
Novosibirsk - Slovan
(0:0, 1:1, 2:0)
Novokuzneck - HC Lev
(2:1, 0:3, 1:1)
Admiral - CSKA
(1:0, 3:1, 0:1)
Chabarovsk - Riga
(1:0, 0:1, 1:0)
26. 09. 2013
Záhreb - Jugra
(0:1, 1:0, 1:0)
Donbass - Astana
(1:3, 0:1, 1:0)
Spartak - Jekaterinburg
(0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Atlant - Čechov
(0:0, 2:0, 1:1)
Čeľabinsk - Magnitogorsk
(0:2, 0:2, 0:1)
24. 09. 2013
Záhreb - Petrohrad
(1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Čechov - CSKA
(1:0, 2:2, 0:0)
Čeľabinsk - Novosibirsk
(0:0, 1:0, 0:0)
23. 09. 2013
Slovan - D. Moskva
(1:0, 2:1, 1:4)
HC Lev - Kazaň
(0:1, 0:1, 1:0)
Riga - Novgorod
(0:0, 2:2, 0:1)
22. 09. 2013
Petrohrad - Donbass
(0:2, 1:1, 1:1)
Nižnekamsk - Novosibirsk
(1:2, 1:0, 2:1)
Jaroslavľ - Minsk
(1:0, 2:1, 1:0)
Čerepovec - Spartak
(2:1, 0:2, 2:1, 0:1)
Atlant - Záhreb
(0:0, 0:0, 2:2, 1:0)
Čeľabinsk - Admiral
(1:1, 2:0, 0:0)
Ufa - Novokuzneck
(1:1, 2:1, 1:1)
Magnitogorsk - Chabarovsk
(2:0, 2:1, 2:0)
Astana - Jekaterinburg
(2:2, 2:0, 3:0)
Omsk - Jugra
(1:1, 0:4, 1:1)
21. 09. 2013
Slovan - Kazaň
(0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
HC Lev - D. Moskva
(1:0, 1:1, 0:0)
Riga - Čechov
(2:0, 3:1, 1:0)
CSKA - Novgorod
(1:0, 0:1, 0:1)
20. 09. 2013
Petrohrad - Spartak
(0:1, 4:0, 0:0)
Atlant - Minsk
(0:1, 2:0, 1:1)
Nižnekamsk - Novokuzneck
(1:1, 2:1, 3:1)
Jaroslavľ - Záhreb
(3:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Čerepovec - Donbass
(0:2, 0:0, 0:2)
Čeľabinsk - Chabarovsk
(0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Ufa - Novosibirsk
(1:1, 0:1, 1:1)
Magnitogorsk - Admiral
(2:1, 1:0, 1:0)
19. 09. 2013
Slovan - Čechov
(0:2, 1:2, 0:0)
HC Lev - Novgorod
(1:1, 0:2, 2:0, 0:0, 1:0)
Riga - D. Moskva
(0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)
CSKA - Kazaň
(0:0, 2:0, 0:0)
Jekaterinburg - Omsk
(0:0, 1:1, 3:0)
Jugra - Astana
(1:3, 0:1, 1:2)
18. 09. 2013
Petrohrad - Minsk
(2:0, 2:1, 1:0)
Jaroslavľ - Spartak
(1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Atlant - Donbass
(0:0, 1:0, 0:0)
Nižnekamsk - Chabarovsk
(2:1, 3:1, 1:0)
Čerepovec - Záhreb
(0:1, 4:1, 2:0)
Čeľabinsk - Novokuzneck
(2:0,2:0, 1:1)
Ufa - Admiral
(4:0, 0:1, 0:0)
Magnitogorsk - Novosibirsk
(1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
17. 09. 2013
HC Lev - Čechov
(0:0, 3:0, 1:1)
Slovan - Novgorod
(0:1, 0:2, 0:0)
Riga - Kazaň
(0:1, 0:2, 1:0)
CSKA - D. Moskva
(2:1, 1:2, 3:0)
Astana - Omsk
(1:0, 2:1, 2:1)
16. 09. 2013
Petrohrad - Záhreb
(1:0, 1:0, 1:0)
Jaroslavľ - Donbass
(0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
Nižnekamsk - Admiral
(1:1, 2:2, 2:2, 0:0, 1:0)
Čerepovec - Minsk
(2:1, 1:0, 1:1)
Ufa - Chabarovsk
(1:1, 2:1, 0:1, 0:1)
Magnitogorsk - Novokuzneck
(0:0, 2:0, 1:1)
15. 09. 2013
Kazaň - Omsk
(3:0, 1:0, 2:0)
Jugra - Jekaterinburg
(0:0, 1:2, 0:0)
14. 09. 2013
CSKA - Riga
(0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)
Spartak - HC Lev
(1:1, 2:2, 1:0)
Astana - Atlant
(2:0, 2:3, 1:1)
Čechov - D. Moskva
(0:1, 0:0, 0:1)
13. 09. 2013
Záhreb - Slovan
(1:1, 2:0, 0:2, 0:1)
12. 09. 2013
Minsk - HC Lev
(0:1, 1:2, 0:0)
Donbass - Riga
(1:2, 0:1, 1:1)
Spartak - CSKA
(0:1, 2:0, 1:1)
Novgorod - Nižnekamsk
(0:1, 0:1, 0:1)
Čechov - Ufa
(0:1, 1:1, 1:1)
Kazaň - Magnitogorsk
(1:0, 1:0, 1:2)
Jekaterinburg - Jaroslavľ
(0:2, 0:1, 0:1)
Jugra - Čerepovec
(3:1, 0:0, 0:0)
Astana - Petrohrad
(1:2, 0:3, 1:0)
Omsk - Atlant
(2:2, 1:1, 1:0)
11. 09. 2013
Novosibirsk - Chabarovsk
(1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Novokuzneck - Admiral
(0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
10. 09. 2013
Záhreb - HC Lev
(0:0, 0:1, 1:2)
Minsk - Slovan
(0:0, 0:0, 2:0)
Donbass - CSKA
(1:1, 0:1, 0:2)
Spartak - Riga
(0:0, 1:1, 0:2)
D. Moskva - Ufa
(2:1, 1:0, 1:0)
Novgorod - Magnitogorsk
(0:0, 3:0, 2:0)
Čechov - Nižnekamsk
(1:0, 0:0, 0:0)
Kazaň - Čeľabinsk
(0:0, 2:1, 0:1, 1:0)
Astana - Jaroslavľ
(2:2, 0:1, 3:0)
Jekaterinburg - Atlant
(0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Jugra - Petrohrad
(0:2, 1:2, 0:1)
Omsk - Čerepovec
(2:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
09. 09. 2013
Novosibirsk - Admiral
(0:0, 1:1, 2:1)
Novokuzneck - Chabarovsk
(0:0, 2:1, 1:0)
08. 09. 2013
Záhreb - Riga
(0:1, 1:1, 0:3)
Minsk - CSKA
(0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
Donbass - HC Lev
(0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
Novgorod - Čeľabinsk
(1:3, 0:0, 2:1)
Spartak - Slovan
(0:0, 3:0, 2:0)
Čechov - Magnitogorsk
(3:2, 1:1, 0:2)
D. Moskva - Nižnekamsk
(0:0, 2:0, 2:0)
Kazaň - Ufa
(2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Astana - Čerepovec
(1:0, 6:1, 3:0)
Jekaterinburg - Petrohrad
(0:1, 1:4, 3:1)
Jugra - Atlant
(2:0, 1:0, 1:1)
Omsk - Jaroslavľ
(1:0, 3:1, 1:1)
06. 09. 2013
Donbass - Slovan
(1:0, 1:1, 2:1)
Záhreb - CSKA
(2:0, 2:1, 3:0)
D. Moskva - Magnitogorsk
(1:1, 1:0, 1:0)
Čechov - Čeľabinsk
(3:0, 1:2, 1:1)
Novgorod - Ufa
(0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Nižnekamsk - Kazaň
(1:1, 0:0, 2:0)
Jekaterinburg - Čerepovec
(0:0, 1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Jugra - Jaroslavľ
(0:0, 1:1, 1:0)
Omsk - Petrohrad
(1:1, 0:4, 0:0)
Chabarovsk - Admiral
(0:0, 2:2, 1:1, 0:0 – 0:1)
05. 09. 2013
Riga - Minsk
(2:0, 0:0, 0:1)
Atlant - Spartak
(0:0, 0:1, 0:1)
Novokuzneck - Novosibirsk
(1:1, 2:0, 0:1)
04. 09. 2013
D. Moskva - Čeľabinsk
(0:1, 2:0, 3:0)
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist