Sumáre

Torpedo ukončilo úspešný týžde? výhrou v Soči

26. októbra 2014

V sobotu sa v KHL odohral len jeden zápas a to isté platilo aj o nedeľnom programe. V posledný de? tohto týžd?a privítalo Soči Nižný Novgorod a výsledkom svojich fanúšikov nepotešilo. Z výhry 2:1 sa tešili hostia.

Torpedo malo veľmi aktívny vstup do zápasu a v prvých desiatich minútach si dokázalo vybojovať dve presilovky. Práve v tej druhej otvoril skóre Immonen. Po zmene strán ožili aj domáci, výsledkom čoho bol vyrovnávajúci gól Šerbinu. Od 28. minúty sa dlho hralo za nerozhodného stavu. Všetko zmenil Nokelainen, ktorý v 49. minúte strelil víťazný gól. K výhre pomohol 25 zákrokmi aj Kasutin, kým domáci Pöpperle čelil 29 strelám.

Nižný Novgorod ukončil vydarený týžde?, keď počas neho vyhral všetky tri zápasy, aby si predĺžil víťaznú sériu na štyri duely. Z ostatných 11 vyhral deväť. Aj Soči začalo týžde? výhrou, ale posledné dva zápasy prehralo.