Slováci v KHL

Slovan oplatil Brnu prehru, čo ho čaká teraz?

10. augusta 2016

Bratislavský Slovan sa po dlhej dobe predstavil v Slovnaft Aréne a potešil v nej svojich fanúšikov, keď v prípravnom zápase zdolal tím Kometa Brno pomerom 2:1. Českému tímu tak oplatil prehru spred niekoľkých dní.

Všetky tri góly utorkového zápasu padli počas presilových hier. Slovan ich strelil v prvej tretine, keď sa presadili Cheechoo a Plastino. O zníženie sa v druhej tretine postaral Hruška.

Po tomto zápase čaká bratislavský tím ešte pätica prípravných duelov. Do otváracieho duelu sezóny proti Kazani, ktorý sa odohrá 23. augusta, treba tiež určiť kapitána. Popredným kandidátom je obranca Andrej Meszároš, no v utorok mal „céčko“ na drese Radek Smole?ák.