Po dni voľna sa hráči spolu stretnú v kabíne v nedeľu podvečer a v pondelok popoludní odletia na prvý trip v ročníku 2016/17, ktorý ich zavedie do Kazane a Togliatti. S Ak Bars odohrá prvý duel v utorok od 18:00, s Ladou sa stretne vo štvrtok o 17:00.
Následne bude čakať zverencov Miloša ?íhu trojd?ové voľno a návrat na Slovensko, kde odohrajú ďalšie tri zápasy. V pondelok 29. augusta privítajú Nižný Novgorod, v stredu 31. augusta Soči a v nedeľu 4. septembra moskovský Spartak.
Takmer celý september strávi Slovan na cestách. Po domácom zápase so Spartakom príde séria ôsmich zápasov, z ktorých len jeden odohrajú „belasí“ doma. 17. septembra privítajú Medveščak Záhreb.
Rozpis zápasov Slovana v sezóne 2016/17
23.08. 18:00 | Bars Kaza? | Slovan Bratislava |
25.08. 17:00 | Lada Togliatti | Slovan Bratislava |
29.08. 17:00 | Slovan Bratislava | Nižnij Novgorod |
31.08. 19:00 | Slovan Bratislava | HC Soči |
04.09. 14:30 | Slovan Bratislava | Spartak Moskva |
09.09. 14:00 | Metallurg Novokuzneck | Slovan Bratislava |
11.09. 13:00 | Avangard Omsk | Slovan Bratislava |
13.09. 14:30 | Sibir Novosibirsk | Slovan Bratislava |
17.09. 17:00 | Slovan Bratislava | Medveščak Záhreb |
20.09. 16:00 | Metallurg Magnitogorsk | Slovan Bratislava |
22.09. 16:00 | Salavat Ufa | Slovan Bratislava |
24.09. 13:30 | Traktor Čeljabinsk | Slovan Bratislava |
30.09. 19:00 | Medveščak Záhreb | Slovan Bratislava |
02.10. 17:00 | Slovan Bratislava | CSKA Moskva |
04.10. 19:00 | Slovan Bratislava | SKA Petrohrad |
06.10. 19:00 | Slovan Bratislava | Čerepovec |
10.10. 18:00 | Lokomotiv Jaroslavľ | Slovan Bratislava |
12.10. 18:30 | Dynamo Moskva | Slovan Bratislava |
14.10. 18:30 | Víťaz Podoľsk | Slovan Bratislava |
17.10. 19:00 | Slovan Bratislava | Nižnekamsk |
19.10. 19:00 | Slovan Bratislava | Bars Kaza? |
21.10. 19:00 | Slovan Bratislava | Lada Togliatti |
25.10. 18:30 | SKA Petrohrad | Slovan Bratislava |
27.10. 18:30 | CSKA Moskva | Slovan Bratislava |
29.10. 16:00 | Čerepovec | Slovan Bratislava |
08.11. 15:00 | Jekaterinburg | Slovan Bratislava |
10.11. 14:30 | Barys Astana | Slovan Bratislava |
12.11. 15:00 | HC Jugra | Slovan Bratislava |
15.11. 15:00 | Slovan Bratislava | Jokerit |
17.11. 15:00 | Slovan Bratislava | Dinamo Riga |
19.11. 15:00 | Slovan Bratislava | Dynamo Minsk |
22.11. 15:00 | HC Soči | Slovan Bratislava |
24.11. 15:00 | Nižnij Novgorod | Slovan Bratislava |
26.11. 15:00 | Spartak Moskva | Slovan Bratislava |
30.11. 15:00 | Slovan Bratislava | Sibir Novosibirsk |
02.12. 15:00 | Slovan Bratislava | Metallurg Novokuzneck |
03.12. 15:00 | Slovan Bratislava | Avangard Omsk |
06.12. 15:00 | Dynamo Minsk | Slovan Bratislava |
08.12. 15:00 | Jokerit | Slovan Bratislava |
10.12. 15:00 | Dinamo Riga | Slovan Bratislava |
20.12. 15:00 | Slovan Bratislava | Salavat Ufa |
21.12. 15:00 | Slovan Bratislava | Traktor Čeljabinsk |
23.12. 15:00 | Slovan Bratislava | Metallurg Magnitogorsk |
26.12. 15:00 | Slovan Bratislava | Spartak Moskva |
03.01. 15:00 | Slovan Bratislava | Amur Chabarovsk |
05.01. 15:00 | Slovan Bratislava | Red Star Kunlun |
08.01. 15:00 | Slovan Bratislava | Vladivostok |
11.01. 15:00 | Slovan Bratislava | Jekaterinburg |
13.01. 15:00 | Slovan Bratislava | Barys Astana |
15.01. 15:00 | Slovan Bratislava | HC Jugra |
17.01. 15:00 | Spartak Moskva | Slovan Bratislava |
19.01. 15:00 | Nižnekamsk | Slovan Bratislava |
24.01. 10:30 | Amur Chabarovsk | Slovan Bratislava |
26.01. 13:30 | Red Star Kunlun | Slovan Bratislava |
28.01. 10:30 | Vladivostok | Slovan Bratislava |
31.01. 15:00 | Slovan Bratislava | Lokomotiv Jaroslavľ |
02.02. 15:00 | Slovan Bratislava | Dynamo Moskva |
03.02. 15:00 | Slovan Bratislava | Víťaz Podoľsk |
15.02. 15:00 | Slovan Bratislava | Medveščak Záhreb |
17.02. 15:00 | Medveščak Záhreb | Slovan Bratislava |
Čítať ďalší článok:
Meszároš sa stal novým kapitánom Slovana Zdieľať na Facebooku