Článok

Slovan dnes hostí Soči. Aj s Říhom na striedačke

SlovakKHL.sk | 31.08.2016
Bratislavský Slovan dnes od 19:00 čaká druhý domáci zápas v aktuálnej sezóne. Jeho súperom bude ruský klub HC Soči, ktorý bude nepríjemným a ťažkým súperom.

Slovan vstúpil do sezóny dvoma prehrami, ale po návrate domov sa tešil z víťazstva 7:4 nad Nižným Novgorodom, ktoré prišlo vďaka šiestim gólom streleným v tretej tretine. V tej tretine, ktorú tréner Miloš Říha vynechal pre osobný trest. V stredajšom dueli však na striedačke chýbať nebude. Disciplinárna komisia KHL rozhodla, že mu ďalší trest neuloží.

„Belasí“ sa budú snažiť zdolať tím, ktorý doteraz ešte nikdy neporazili. Od vstupu Soči do KHL má ruský klub vo vzájomných dueloch jasne navrch. Vyhral ich všetky štyri, pričom trikrát strelil päť gólov a raz štyri.

Soči je v tejto sezóne ambiciózne a bude nebezpečné aj preto, že pred dvoma dňami zažilo v Záhrebe svoju prvú prehru v sezóne, na ktorú sa bude snažiť odpovedať víťazne. Aj pri prehre však bodovalo, a tak má z deviatich možných bodov na konte zatiaľ sedem.

Dočká sa Slovan prvého víťazstva nad Soči? Stávkové kancelárie tomu veria. My sa odpoveď dozvieme dnes večer. Priamy prenos prinesie televízia Sport 2.

Zostava Slovana: Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Skalický, Viedenský, Nedorost – Luža, Meszároš, Chipchura, Taffe, Cheechoo –Kundrátek, Ďaloga, Valský, Zigo, Kubalík – Pokorný, Bačík, Vopelka, Lušňák, Šiška

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   24.02.2020   ⇓
08:00 Amur - Nižnekamsk
2:3 pp (0:1, 0:0, 2:1, 0:1)
Góly: 48. Jordán (H. Zohorna, Fajzullin), 51. Rasskazov (V. Vasiljev, Vitásek) – 7. Z. Mitchell (Bryncev), 57. Rjasenskij (P. Kulikov, Chafizov), 61. White (TS)
08:00 Admiral - Barys
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Góly: 37. Glazačev – 5. Orechov (Sagadejev), 7. Akolzin (Orechov, Ševčenko), 7. Petuchov (Sagadejev)
12:30 Kunlun - Riga
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Góly: 53. Smith-Pelly (Sproul, Bartley) – 29. Ashton (M. Redlihs, Darzinš), 31. Darzinš (Švanenbergs, Lipsbergs)

25.02.2020
13:30 Novosibirsk - Magnitka
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Góly: 17. Šarov (Ilja Morozov, Demidov), 23. Piganovič (Puustinen, Šarov), 32. Milovzorov (Šaškov), 49. Puustinen (Šarov) – 43. J. Birjukov (Potechin, Vereščagin)
17:00 Kazaň - Ufa