Článok

Slovan aj napriek aktivite podľahol Novokuznecku

SlovakKHL.sk | 09.09.2016
Bratislavský Slovan nedokázal zaknihovať prvú výhru u súpera v tejto sezóne ani na ľade Novokuznecka, ktorý do zápasu vstupoval s päťzápasovou sériou prehier.

Andrej Karejev prišiel o čisté konto dve a pol minúty pred koncom zápasu, ale i tak bol hrdinom Novokuznecka, keď ho so 50 zákrokmi doviedol k výhre 2:1 nad Bratislavou. Takmer 2400 divákov videlo gól v každej tretine. V prvých dvoch sa presadili domáci Kirill Semionov a Denis Vicharev. Čestný úspech Slovana si v tretej dvadsaťminútovke pripísal Nedorost. Pogge opustil duel s 19 zákrokmi.

Novokuzneck - Slovan 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 5. K. Semjonov, 29. Vicharev (Kuklev, Anisin) – 58. Nedorost (Taffe)

Zostava Slovana: Pogge (Brust) – Plastino, Švarný, Luža, Meszároš, Bačik, Ďaloga, Rosandić, Pokorný – Nedorost, Jeglič, Viedenský – Cheechoo, Taffe, Chipchura – Zigo, Valský, Kubalík – Skalický, Šiška, Lušňák.

Zostava Spartaka: Karejev (Podjapolskij) – Kuklev, Ljamkin, Ďjakov, Postnikov, Arbuzov, Vasilčenko, Viksna – Komaristyj, Lebeděv, Zemčenko – Anisin, Vicharev, K. Semjonov – Jazkov, Poliščuk, Razumov – Jemec, Blagoj, A. Michejev – I. Musin.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   24.02.2020   ⇓
08:00 Amur - Nižnekamsk
2:3 pp (0:1, 0:0, 2:1, 0:1)
Góly: 48. Jordán (H. Zohorna, Fajzullin), 51. Rasskazov (V. Vasiljev, Vitásek) – 7. Z. Mitchell (Bryncev), 57. Rjasenskij (P. Kulikov, Chafizov), 61. White (TS)
08:00 Admiral - Barys
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Góly: 37. Glazačev – 5. Orechov (Sagadejev), 7. Akolzin (Orechov, Ševčenko), 7. Petuchov (Sagadejev)
12:30 Kunlun - Riga
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Góly: 53. Smith-Pelly (Sproul, Bartley) – 29. Ashton (M. Redlihs, Darzinš), 31. Darzinš (Švanenbergs, Lipsbergs)

25.02.2020
13:30 Novosibirsk - Magnitka
3:0 (1:0, 2:0, -:-)
Góly: 17. Šarov (Demidov, Ilja Morozov), 23. Piganovič (Šarov, Puustinen), 32. Milovzorov (Šaškov)
17:00 Kazaň - Ufa