Článok

Aké dresy si oblečú hráči v Zápase hviezd KHL?

Marián Masaryk | 11.01.2017
Kontinentálna hokejová liga (KHL) odhalila dizajn špeciálnych sád dresov, ktoré uvidíme na hráčoch počas exhibičného Týždňa hviezd v Ufe.

Dresy pre každú zo štyroch divízií vyrobila spoločnosť Bauer. Divízne výbery sa stretnú na miniturnaji, v rámci ktorého sa odohrajú dva semifinálové zápasy a finále. Zavŕši sa ním týždeň hviezd, ktorý sa uskutoční v dňoch 15. – 22. januára 2017.

Tu sú dizajny jednotlivých dresov:

Charlamovova (Vladimir Tkačov) a Černyševova divízia (Linus Omark):


Bobrovova (Slava Vojnov) a Tarasovova divízia (Valerij Ničuškin):


A tu sú všetky dresy pokope:


Pripomeňme, že Týždňa hviezd KHL sa zúčastní aj slovanista Jonathan Cheechoo v drese Bobrovovej divízie. V minulosti si už zahral v dvoch zápasoch hviezd (za Záhreb a Minsk, pozn. red.).

Páčia sa vám dresy pre exhibičný Týždeň hviezd KHL 2017?

Pozri aj:
V Zápase hviezd KHL uvidíme aj hráča Slovana!

Zdroj, foto: oficiálny web KHL

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   18.10.2018   ⇓
16:00 Magnitogorsk - Omsk
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Góly: 25. Pakarinen (Wolski, Rasmussen), 51. Mozjakin (Rasmussen, N. Kuljomin), 54. Mozjakin (Ellison, Matuškin), 58. Timkin (Platonov) – 42. Širokov (K. Petrov)
16:00 Čeľabinsk - Astana
4:5 pp (1:0, 3:2, 0:2, 0:1)
Góly: 12. Šarov (Rybakov), 27. Glinkin (A. Petrov, Kravcov), 36. Rybakov, 39. Šarov (Bergström, Stoa) – 25. A. Petersson, 37. Bochenski (Dallman), 55. Blacker, 60. Frattin (Dietz), 62. Bochenski (Frattin)
18:00 Kazaň - Ufa
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Góly: 19. Postma (Judin, Lukojanov), 24. Lander (Azevedo, Sekáč), 26. An. Popov (Jarullin, Markov) – 18. Burdasov (Hartikainen, Omark)
18:00 Jaroslavľ - Vladivost.
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
Góly: 27. Kajumov, 33. Apalkov (Jelesin, Kartajev), 35. Apalkov (Alexejev, Kartajev), 38. Denisenko (Kontiola, Loktionov)
18:00 N. Novgorod - Jokerit
4:5 pp (1:1, 2:1, 1:2, 0:1)
Góly: 17. Setdikov (Šurakov, Orlov), 22. Paršin (Holm), 34. Paršin, 41. Varnakov (Paršin) – 14. Lööv (Jensen Aabo), 25. Platt (Manninen, Nicklas Jensen), 49. Joensuu (Moses, O'Neill), 60. Joensuu (Nicklas Jensen, Manninen), 63. O'Neill
18:30 Petrohrad - D. Moskva
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 10. N. Gusev (Jakupov), 25. Dergačov (Kručinin, Barabanov), 36. Hersley (Dacjuk, A. Belov) – 2. Mozer, 59. Moisejev (Koivisto, Pepeljajev)
18:30 Slovan - Chabarovsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 33. Sukel' (Meszároš, Virta), 37. Červený (Lunter) – 58. Pjanov (Jordán)
18:30 Spartak - Riga
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Góly: 27. Leščenko (Zubov), 46. Kulik (Filatov) – 12. Gegeris (Batna), 13. Maione (Videll, Darzinš), 50. Clark (Ališauskas)
18:30 Víťaz - Nižnekamsk
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Góly: 4. Kokarev (Mojsejev), 12. Makejev (A. Nikulin, Stoljarov), 36. P. Černov (A. Nikulin, Švec-Rogovoj) – 60. Šaripzjanov

19.10.2018
18:00 Čerepovec - Jekaterin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Soči - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

20.10.2018
09:00 Kunlun - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Novosibirsk - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Čeľabinsk - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Spartak - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Víťaz - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
20. 10. 16:00  Spartak - Slovan
22. 10. 18:30  Soči - Slovan
26. 10. 18:30  Slovan - CSKA
28. 10. 17:00  Slovan - Petrohrad
Najnovšie články

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist