Článok

Poznáme kapitánov divízií pre Zápas hviezd KHL!

Marián Masaryk | 19.01.2017
Kontinentálna hokejová liga (KHL) v stredu na oficiálnom webe zverejnila mená štyroch hráčov, ktorí povedú svoje tímy v tohtoročnom Zápase hviezd v Ufe.

V rámci Západnej konferencie, Tím Bobrovovej divízie povedie ako kapitán útočník Petrohradu Pavel Daciuk, lídrom výberu Tarasovovej divízie bude Maxim Afinogenov z Viťazu.

Na východe je najväčšou hviezdou Sergej Moziakin z Magnitogorska, ktorý bude kapitánom tímu Charlamovovej divízie. Výber Černyševovej divízie bude s „céčkom“ na drese viesť Jevgenij Medvedev z Omska.

Exhibičný turnaj hraný na dve semifinále a finále sa uskutoční v nedeľu 22. januára. Slovan Bratislava v ňom bude zastupovať Jonathan Cheechoo vo Výbere Bobrovovej divízie.


V nedeľu 15. januára už odštartoval Týždeň hviezd turnajom mladých hráčov z nižšej súťaže MHL medzi výbermi Západnej a Východnej konferencie.

Chellenge Cup získal tím zo západu a Špeciálna komisia KHL následne určila štyroch najlepších mladíkov, ktorí si zahrajú v Zápase hviezd KHL: Kirill Culygin (Tolpar Ufa), Anton Kovaľov (Omsk Hawks), Andrej Antiparmakyan (SKA Silver Lions), Pavel Podlubošnov (Red Army)

KHL tiež oznámila dve zmeny v zostavách hviezdnych tímov. Vo výbere Černyševovej divízie nahradí zraneného útočníka Omska Vladimíra Sobotka útočník domácej Ufy Enver Lisin.

Vo výbere Tarasovovej divízie zase útočníka Nižného Novgorodu Vladimira Galuzina vystrieda jeho spoluhráč Alexej Potapov. Kompletné zostavy tímov nájdete tu.

Pozri aj:
V Zápase hviezd KHL uvidíme aj hráča Slovana!
Aké dresy si oblečú hráči v Zápase hviezd KHL?

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   15.01.2019   ⇓
10:30 Chabarovsk - Jaroslav.
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 16. Kozun, 34. Denisenko (Sannikov, Alexejev)
10:30 Vladivostok - Jokerit
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 38. V. Polák (Kubát, Zajcev), 46. Glazačev (Vicharev, Ďjakov), 58. Koňkov (Mereskin), 60. A. Strelcov (Glazačev) – 4. Nicklas Jensen (O. Lauridsen, Stollery)
12:30 Kunlun - Čerepovec
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly: 40. Yip (St. Pierre, V. Lajunen) – 9. Lapenkov (Jakimov, A. Kulda), 25. Kinrade (Jakimov), 40. Markovin (Petunin), 60. Michnov
13:30 Novosibirsk - Soči
5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
Góly: 12. Sajustov (Michajlov), 13. Prince (Brulé, J. Peltola), 20. Savčenko (Brulé, Milovzorov), 39. J. Peltola (Brulé), 52. Ignatovič (Brulé) – 6. Archipov (Točickij, Akmaldinov), 16. O'Dell (Pajgin, R. Rosén), 20. Jokipakka (J. Alexandrov, Collins), 25. Bakoš (Collins)
14:30 Astana - Spartak
4:5 (3:2, 1:3, 0:0)
Góly: 1. Svedberg (Bochenski), 6. Frattin, 8. A. Petersson (Dietz, Valk), 25. Sagadejev – 12. Talalujev (Fjodorov), 13. Nikoncev (R. Hanzl, Lisin), 24. Cyplakov (Maxwell, Leščenko), 25. Grišin (Talalujev, Zubov), 36. Nikoncev
17:30 Petrohrad - Nižnekams.
2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 6. S. Plotnikov (Dacjuk, Karpov), 10. Byvalcev (Kuzmenko, Gavrikov) – 12. Nestrašil, 24. E. Galimov (Semjonov, Chajrullin), 63. Padakin (An. Sergejev, Chajrullin)
17:30 Minsk - Víťaz
2:3 pp (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Góly: 28. Pulkkinen (Q. Howden), 30. Litvinov (Lisovec, A. Kosticyn) – 19. Makejev, 34. Švec-Rogovoj (Stoljarov), 64. Stasenko (Švec-Rogovoj, Makejev)
17:30 CSKA - Magnitogorsk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 35. Grigorenko (Slepyšev, Blažijevskij), 58. Vey (Grigorenko, Kaprizov), 59. Telegin
17:30 Omsk - Ufa
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Góly: 35. Fisenko (Franson)
18:30 Riga - Jekaterinburg
1:2 pp (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 50. Maione (McMillan, M. Redlihs) – 48. Sexton (Dawes, Kolcov), 64. Paré (Sexton)
18:30 Slovan - Čeľabinsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Góly: 32. Gubarev (Stoa, Thomas), 60. Thomas (Bergström)

17.01.2019
10:30 Chabarovsk - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
10:30 Vladivostok - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:30 Novosibirsk - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:30 Astana - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čeľabinsk - N. Novgo.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Nižnekamsk - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Jekaterinburg
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Petrohrad - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Magnitogorsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

21.01.2019
Najbližšie zápasy Slovana
22. 01. 18:30  Riga - Slovan
24. 01. 17:00  Jaroslavľ - Slovan
26. 01. 17:00  Slovan - Minsk
31. 01. 18:30  Slovan - Soči
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist