Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Zostavy všetkých účastníkov MS 2017 + program


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   04. 05. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Tréner slovenskej hokejovej reprezentácia Zdeno Cíger v utorok večer oznámil záverečnú nomináciu na tohtoročný svetový šampionát v Paríži a Kolíne nad Rýnom.

Do nemeckého Kolína odletí zajtra ráno spolu 25 hráčov. Kapitánom slovenského tímu bude Vladimír Dravecký, ktorý hral v rovnakom meste aj na šampionáte pred siedmimi rokmi. Do nominácie sa nezmestili brankár Patrik Rybár, obrancovia Ivan Švarný, Ján Brejčák, Lukáš Kozák a útočníci Radoslav Macík, Michael Vandas, Marek Hovorka, Patrik Lušňák, Martin Bakoš a Miroslav Preisinger.

„Byť kapitánom na MS je veľká zodpovednosť. Silou nášho mužstva je tímová práca a tímový duch. Všetci sa na šampionát veľmi tešíme,“ povedal Dravecký po posledných škrtoch v zostave a záverečnom tréningu mužstva.

Premiérovú účasť na seniorských majstrovstvách sveta zažijú obrancovia Michal Čajkovský, Martin Gernát, Peter Trška, Eduard Šedivý a útočníci Jakub Suja, Tomáš Zigo, Lukáš Cingeľ, Andrej Kudrna a Tomáš Matoušek.

„Chcem sa ospravedlniť, že to tak dlho trvalo, ale nechceli sme sa unáhliť. Malo to svoj dôvod, mali sme ešte pár otáznikov a v Bratislave dvoch hráčov so zdravotnými problémami. Švarný nakoniec dopadol tak, že berie antibiotiká a nemôže ísť. Libor Hudáček, našťastie, môže,“ zdôvodnil Cíger oneskorené oznámenie nominácie.

Nominácia Slovenska na MS 2017:

Brankári: Július Hudáček (Severstaľ Čerepovec, KHL), Ján Laco (Piráti Chomutov, ČR), Jaroslav Janus (HC Verva Litvínov, ČR)

Obrancovia: Eduard Šedivý (HC Košice), Juraj Mikuš (HC Sparta Praha, ČR), Martin Gernát (HC Sparta Praha, ČR), Michal Čajkovský (Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň, ČR), Adam Jánošík (Bíli Tygři Liberec, ČR), Peter Trška (Kometa Brno, ČR), Michal Sersen (HC '05 iClinic Banská Bystrica)

Útočníci: Vladimír Dravecký (HC Oceláři Třinec, ČR), Tomáš Hrnka (HC Škoda Plzeň, ČR), Jakub Suja (HC Košice), Lukáš Cingeľ (HK Mountfield Hradec Králové), Andrej Kudrna (HC Sparta Praha, ČR), Andrej Šťastný (HC Slovan Bratislava/HK Dukla Trenčín), Dávid Skokan (Piráti Chomutov, ČR), Marcel Haščák (Kometa Brno, ČR), Mário Bližňák (Bíli Tygři Liberec, ČR), Michel Miklík (JYP Jyväskylä, Fín.), Pavol Skalický (HC '05 iClinic Banská Bystrica), Tomáš Zigo (HK Mountfield Hradec Králové), Tomáš Matoušek (HC '05 iClinic Banská Bystrica), Libor Hudáček (Örebrö HK, Švéd.)

Program Slovenska na MS 2017 (skupina A, Kolín nad Rýnom):

sobota 6. mája od 16.15: SLOVENSKO – Taliansko
nedeľa 7. mája od 20.15: Lotyšsko – SLOVENSKO
utorok 9. mája od 20:15: SLOVENSKO – Dánsko
streda 10. mája od 20:15: SLOVENSKO – Nemecko
sobota 13. mája od 16.15: Rusko – SLOVENSKO
nedeľa 14. mája od 16.15: SLOVENSKO – USA
utorok 16. mája od 12.15: Švédsko – SLOVENSKO

Neprehliadnite:
Hudáček v závere prípravy vynuloval Nórsko! + video

Ostatné nominácie – základná skupina A (Kolín nad Rýnom)

RUSKO:
Brankári: Andrej Vasiljevskij (Tampa Bay, NHL), Iľja Sorokin (CSKA Moskva), Igor Šesťorkin (Petrohrad)

Obrancovia: Ivan Provorov (Philadelphia, NHL), Anton Belov, Arťom Zub (obaja Petrohrad), Alexej Bereglazov, Viktor Antipin (obaja Magnitogorsk), Andrej Mironov (Dinamo Moskva), Vladislav Gavrikov (Jaroslavľ), Bogdan Kiselievič, Michail Naumenkov (obaja CSKA Moskva)

Útočníci: Artemij Panarin (Chicago, NHL), Nikita Kučerov, Vladislav Namestnikov (obaja Tampa Bay, NHL), Roman Ľubimov (Philadelphia, NHL), Sergej Plotnikov, Nikita Gusev, Vadim Šipačov, Jevgenij Dadonov, Alexander Barabanov (všetci Petrohrad), Sergej Moziakin (C, Magnitogorsk), Andrej Svetlakov, Ivan Telegin, Valerij Ničuškin, Sergej Andronov (všetci CSKA Moskva), Vladimír Tkačov (Kazaň), Kiril Kaprizov (Ufa)

USA
Brankári: Connor Hellebuyck (Winnipeg Jets), Jimmy Howard (Detroit Red Wings), Cal Petersen (University of Notre Dame)

Obrancovia: Charlie McAvoy (Boston Bruins), Daniel Brickley (Minnesota State University), Danny DeKeyser (Detroit Red Wings), Noah Hanifin (Carolina Hurricanes), Connor Murphy (Arizona Coyotes), Trevor van Riemsdyk (Chicago Blackhawks), Jacob Trouba (Winnipeg Jets)

Útočníci: Christian Dvorak, Clayton Keller (obaja Arizona Coyotes), Anders Lee, Brock Nelson (obaja New York Islanders), Anders Bjork (University of Notre Dame), Nick Bjugstad (Florida Panthers), J.T. Compher (Colorado Avalanche), Andrew Copp (Winnipeg Jets), Jack Eichel (Buffalo Sabres), Johnny Gaudreau (Calgary Flames), Jordan Greenway (Boston University), Dylan Larkin (Detroit Red Wings), Nick Schmaltz (Chicago Blackhawks)

ŠVÉDSKO
Brankári: Viktor Fasth (CSKA Moskva), Eddie Läck (Carolina Hurricanes), Niklas Svedberg (Salavat Julajev Ufa)

Obrancovia: Philip Holm, Calle Rosén (obaja Växjö), Victor Hedman, Anton Stralman (obaja Tampa Bay Lightning), Jonas Brodin (Minnesota Wild), Alexander Edler (Vancouver Canucks), Oliver Ekman-Larsson (Arizona Coyotes), John Klingberg (Dallas Stars)

Útočníci: Elias Lindholm, Joakim Nordström, Victor Rask (všetci Carolina Hurricanes), Gabriel Landeskog, Carl Söderberg (obaja Colorado Avalanche), Dennis Everberg (Växjö), Joel Lundqvist (Frölunda), Joel Eriksson Ek (Minnesota Wild), Carl Klingberg (Zug), Marcus Krüger (Chicago Blackhawks), William Nylander (Toronto Maple Leafs), Linus Omark (Salavat Julajev Ufa), Mario Kempe (Viťaz Podolsk), William Karlsson (Columbus Blue Jackets)

LOTYŠSKO
Brankári: Janis Kalninš (Dinamo Riga), Elvis Merzlikins (Lugano), Ivars Punnenovs (Langnau)

Obrancovia: Uvis Janis Balinskis, Oskars Cibulskis, Guntis Galvinš, Ralfs Freibergs (všetci Dinamo Riga), Kristofers Bindulis (Lake Superior State University), Arturs Kulda (Jokerit Helsinki), Janis Jaks (American International College), Kristaps Sotnieks (Lada Togliatti)

Útočníci: Maris Bičevskis, Miks Indrašis, Lauris Darzinš, Gints Meija, Vitalijs Pavlovs, Gunars Skvorcovs (všetci Dinamo Riga), Rihards Bukarts (Springfield), Roberts Bukarts (Zlín), Andris Džerinš (Hradec Králové), Kaspars Daugavinš (Torpedo Nižnij Novgorod), Zemgus Girgensons (Buffalo Sabres), Ronalds Keninš (Zürich), Frenks Razgals (HK Riga), Janis Sprukts (Ritten/Renon)

TALIANSKO
Brankári: Andreas Bernard (Pori), Frederic Cloutier (Asiago), Gianluca Vallini (Gherdeina)

Obrancovia: Daniel Glira, Alexander Egger (obaja Bolzano), Armin Helfer, Armin Hofer (obaja Bruneck), Stefano Marchetti, Enrico Miglioranzi (obaja Asiago), Luca Zanatta (Martigny), Thomas Larkin (Mannheim)

Útočníci: Anton Bernard, Marco Insam, Luca Frigo, Markus Gander, Daniel Fran, Michele Marchetti (všetci Bolzano), Simon Kostner, Tommaso Traversa (obaja Ritten), Giovanni Morini (Lugano), Raphael Andergassen (Bruneck), Alex Lambacher (Hannover), Diego Kostner (Ambri-Piotta), Tommaso Goi (Ticino), Giulio Scandella (Asiago)

NEMECKO
Brankári: Danny aus den Birken (EHC Red Bull Mníchov), Felix Brückmann (Grizzlys Wolfsburg), Thomas Greiss (New York Islanders)

Obrancovia: Konrad Abeltshauser (EHC Red Bull Mníchov), Sinan Akdag, Dennis Reul (obaja Adler Mannheim), Christian Ehrhoff, Moritz Müller (obaja Kolín Haie), Frank Hördler (Eisbären Berlín), Justin Krueger (SC Bern), Dennis Seidenberg (New York Islanders)

Útočníci: Yasin Ehliz, Patrick Reimer (obaja Norimberg), Gerrit Fauser (Wolfsburg), Philip Gogulla, Patrick Hager (obaja Kolín Haie), Dominik Kahun (EHC Red Bull Mníchov), Marcus Kink, Matthias Plachta, David Wolf (všetci Adler Mannheim), Brooks Macek, Yannic Seidenberg (obaja EHC Red Bull Mníchov), Tobias Rieder (Arizona Coyotes), Felix Schütz (Rögle BK), Frederik Tiffels (Western Michigan University)

DÁNSKO
Brankári: Simon Nielsen (Herning), Sebastiam Dahm (Graz), George Sorensen (Almtuna)

Obrancovia: Jesper B. Jensen, Oliver Lauridsen (obaja Jokerit Helsinki), Nicholas Jensen, Nicolai Weichel (obaja Rungsted), Markus Lauridsen (Leksands), Matias Lassen (Mora IK), Philip Bruggisser (Esbjerg), Emil Kristensen (Linköping)

Útočníci: Nichlas Hardt, Frederik Storm (obaja Malmö), Jesper Jensen (Brynäs), Mathias Bau Hansen (Frederikshavn), Peter Regin (Jokerit Helsinki), Nicolai Meyer (Tingsryds), Morten Poulsen (Lahti), Morten Green (Rungsted), Morten Madsen (Karlskrona), Steffen Klarskov (Rodovre), Julian Jakobsen (Aalborg), Patrick Russell (Bakersfield), Nikolaj Ehlers (Winnipeg Jets), Mads Christensen (Mníchov)

Ostatné nominácie – základná skupina B (Paríž)

ČESKO:
Brankári: Petr Mrázek (Detroit Red Wings, USA/NHL), Dominik Furch (Avangard Omsk, Rus./KHL), Pavel Francouz (Traktor Čeľabinsk, Rus./KHL)

Obrancovia: Radko Gudas (Philadelhia Flyers, USA/NHL), Michal Kempný (Chicago Blackhawks, USA/NHL), Jan Kolář (Amur Chabarovsk, Rus./KHL), Jakub Jeřábek (Viťaz Podoľsk, Rus./KHL), Tomáš Kundrátek (HC Slovan Bratislava, SR/KHL), Radim Šimek (Bílí Tygři Liberec), Jakub Krejčík (HC Kometa Brno), Libor Šulák (Orli Znojmo/EBEL), Jan Rutta (Piráti Chomutov)

Útočníci: Jakub Voráček (Philadelphia Flyers, USA/NHL), Tomáš Plekanec (Montreal Canadiens, Kan./NHL), David Pastrňák (Boston Bruins, USA/NHL), Jan Kovář (Metallurg Magnitogorsk, Rus./KHL), Tomáš Zohorna (Amur Chabarovsk, Rus./KHL), Lukáš Radil (Spartak Moskva, Rus./KHL), Roman Horák (Viťaz Podoľsk, Rus./KHL), Roman Červenka, Michal Birner (obaja Fribourg, Švaj.), Michal Řepík, Petr Vrána (obaja HC Sparta Praha), Robin Hanzl (HC Verva Litvínov), Jakub Lev (Škoda Plzeň), Dominik Kubalík (Škoda Plzeň), Tomáš Hyka (BK Mladá Boleslav)

FRANCÚZSKO:
Brankári: Cristobal Huet (Lausanne, Švajč.), Florian Hardy (Dornbirn, Rak./EBEL), Ronan Quemener (Aalborg, Dán.)

Obrancovia: Yohann Auvitu (New Jersey Devils, NHL), Nicolas Besch, Jonathan Janil (obaja Bordeaux), Florin Chakiachvili, Oliver Dame Malka, Damien Raux (všetci Rouen), Kevin Hecquefeuille (La-Chaux-de-Fonds, Švajč.), Antonin Manavian (Fehérvár, Maď./EBEL)

Útočníci: Pierre-Edouard Bellemare (Philadelphia Flyers, NHL), Antoine Roussel (Dallas Stars, NHL), Stephane Da Costa (CSKA Moskva, Rus./KHL), Teddy Da Costa (Znojmo, ČR/EBEL), Valentin Claireaux (Lukko Rauma, Fín.), Damien Fleury (Červená hviezda Kchun-lun, Čína/KHL), Floran Douay (Ženeva, Švajč.), Laurent Meunier (La-Chaud-De-Fonds, Švajč.), Nicolas Ritz (Herning, Dán.), Sacha Treille, Loic Lamperier, Jordann Perret (všetci Rouen), Anthony Rech, Maurin Bouvet (obaja Gap)

KANADA
Brankári: Eric Comrie (Winnipeg Jets), Chad Johnson (Calgary Flames), Calvin Pickard (Colorado Avalanche)

Obrancovia: Jason Demers, Michael Matheson (obaja Florida Panthers), Tyson Barrie (Colorado Avalanche), Calvin de Haan (New York Islanders), Josh Morrissey (Winnipeg Jets), Marc-Edouard Vlasic (San Jose Sharks), Chris Lee (Metallurg Magnitogorsk, KHL)

Útočníci: Sean Couturier, Claude Giroux, Travis Konecny, Brayden Schenn, Wayne Simmonds (všetci Philadelphia Flyers), Matt Duchene, Nathan MacKinnon (obaja Colorado Avalanche), Alex Killorn, Brayden Point (obaja Tampa Bay Lightning), Mitch Marner (Toronto Maple Leafs), Ryan O'Reilly (Buffalo Sabres), Mark Scheifele (Winnipeg Jets), Jeff Skinner (Carolina Huricanes)

FÍNSKO
Brankári: Joonas Korpisalo (Columbus Blues Jackets), Joni Ortio (Skelleftea), Harri Säteri (Viťaz Podolsk)

Obrancovia: Topi Jaakola, Ville Lajunen (obaja Jokerit Helsinki), Lasse Kukkonen (Kärpät Oulu), Juuso Hietanen (Dynamo Moskva), Julius Honka (Dallas Stars), Joonas Järvinen (Kunlun), Mikko Lehtonen (HV 71), Atte Ohtamaa (AK Bars Kazaň)

Útočníci: Jani Lajunen, Veli-Matti Savinainen (obaja Tappara Tampere), Juhamatti Aaltonen (IFK Helsinki), Mika Pyörälä (Kärpät Oulu), Miro Aaltonen (Viťaz Podolsk), Sebastian Aho (Carolina Hurricanes), Valtteri Filppula (Philadelphia Flyers), Markus Hännikäinen (Columbus Blue Jackets), Antti Pihlström (Jokerit Helsinki), Joonas Kemppainen (HC Sibir Novosibirsk), Oskar Osala (Metallurg Magnitogorsk), Jesse Puljujärvi (Edmonton Oilers), Mikko Rantanen (Colorado Avalanche), Tomi Sallinen (Kunlun)

ŠVAJČIARSKO
Brankári: Leonardo Genoni (Bern), Jonas Hiller (Biel), Niklas Schlegel (Zürich)

Obrancovia: Raphael Diaz, Dominik Schlumpf (obaja Zug), Philippe Furrer (Lugano), Joël Genazzi (Lausanne), Romain Loeffel (Ženeva), Christian Marti (Zürich), Ramon Untersander (SC Bern), Dean Kukan (Cleveland)

Útočníci: Simon Bodenmann, Gaëtan Haas, Thomas Rüfenacht (všetci Bern), Fabrice Herzog, Reto Schäppi, Pius Suter (všetci Zürich), Denis Hollenstein, Vincent Praplan (obaja Kloten), Cody Almond (Ženeva), Andres Ambühl (Davos), Damien Brunner (Lugano), Reto Suri (Zug), Denis Malgin (Florida Panthers), Tanner Richard (Tampa Bay Lightning)

BIELORUSKO
Brankári: Kevin Lalande, Michail Karnauchov (obaja Dinamo Minsk), Vitalij Trus (Neman Grodno)

Obrancovia: Kristian Chenkel, Roman Graborenko, Dmitrij Korobov, Jevgenij Lisovec, Ilja Šinkevič (všetci Dinamo Minsk), Pavel Vorobej (Dinamo-Molodechno), Vladimir Denisov (Traktor Čeľabinsk), Oleg Jevenko (Cleveland)

Útočníci: Sergej Drozd, Danila Karaban, Jevgenij Kovyršin, Sergej Kosticyn, Alexandr Kulakov, Alexandr Pavlovič, Andrej Stas, Arťom Volkov (všetci Dinamo Minsk), Arťom Demkov (Soligorsk), Alexandr Kogalev (Junosť Minsk), Michail Stefanovič (Něman Grodno), Jegor Šarangovič (Bielorusko U20), Andrej Kosticyn (Soči), Charles Linglet (Eisbären Berlín)

NÓRSKO
Brankári: Lars Haugen (Färjestad), Henrik Haukeland (Leksands), Steffen Soberg (Oslo)

Obrancovia: Johannes Johannesen, Mattias Norstebo (obaja Frölunda), Jonas Holos (Färjestad), Erlend Lesund (Mora IK), Villiam Strom (Lorenskog), Dennis Sveum (Stavanger), Daniel Sorvik (Litvínov), Henrik Odegaard (Frisk Asker)

Útočníci: Ken Andre Olimb, Mathis Olimb, Jorgen Karterud (všetci Linköpings), Anders Bastiansen (Frisk Asker), Kristian Forsberg (Stavanger Oilers), Michael Haga (Örebro), Sondre Olden (Leksands), Mats Rosseli Olsen (Frölunda), Thomas Valkvae Olsen (Karlskoga), Aleksander Reichenberg (Storhamar), Niklas Roest (Sarpsborg), Patrick Thoresen (Zürich), Mathias Trettenes (Almtuna)

SLOVINSKO
Brankári: Luka Gračnar (Salzburg), Gašper Krošelj (AIK Stockholm), Matija Pintarič (Lyon)

Obrancovia: Sabahudin Kovačevič, Klemen Pretnar (obaja Junosť Minsk.), Blaž Gregorc (Hradec Králové), Aleš Kranjc (Bad Nauheim), Matic Podlipnik (Lyon), Jurij Repe (Kladno), Mitja Robar (Klagenfurt), Andrej Tavželj (Angers), Luka Vidmar (Frederikshavn)

Útočníci: Boštjan Goličič, Anže Kuralt, David Rodman (všetci Grenoble), Aleš Mušič (Olimpija Lublaňa), Žiga Jeglič (HC Slovan Bratislava), Jan Muršak (CSKA Moskva), Ken Ograjenšek (Štýrský Hradec), Žiga Pance (Klagenfurt), Nik Pem (Heilbronn), Robert Sabolič (Admiral Vladivostok), Rok Tičar (Avtomobilist Jekaterinburg), Jan Urbas (Bremerhaven), Miha Verlič (Villach)

Zdroj: iihf.com

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:


Aquaparky na Slovensku

⇓   21.10.2017   ⇓
11:30 Kunlun - Vladivostok
1:2 sn (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)
Góly: 21. Kane (Lockhart) – 60. Alexandrov, roz.SN: Alexandrov
16:00 CSKA - Jaroslavľ
2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Góly: 14. Šalunov (Šumakov), 38. Kaprizov (Nesterov, Šumakov) – 31. Polunin, 35. Kadejkin (Koledov), 62. Apalkov (Nakládal)
16:00 Čerepovec - Omsk
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Góly: 15. Bumagin (Kagarlickij) – 9. Manukjan (K. Semjonov), 32. Kugryšev (A. Galimov, Chochrjakov), 40. A. Petersson (Gustafsson, I. Michejev)
16:00 N. Novgorod - Astana
3:4 pp (2:1, 1:1, 0:1, 0:1)
Góly: 4. Paršin (S. Kosticyn), 16. Stoljarov (Paršin, Galuzin), 31. Daugavinš (Mozer) – 5. R. Starčenko, 21. Dietz (Dallman, Frattin), 56. Dawes, 61. Dawes (Dallman, Vey)
16:00 Petrohrad - Jokerit
4:3 pp (0:0, 2:2, 1:1, 1:0)
Góly: 34. Širokov (Hersley), 38. Vojnov (Širokov, Kablukov), 58. Kalinin (Gavrikov, Chafizullin), 62. Dacjuk (N. Gusev) – 29. Niemi (Jensen, Gilroy), 36. Jensen (Norman, O. Lauridsen), 48. Pihlström (Jensen)
16:00 Viťaz - D. Moskva
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Góly: 43. A. Nikulin (Makejev) – 9. Varnakov (Volkov, Salminen), 21. Varnakov (Rylov, Salminen), 33. Varnakov (Boyd), 58. Brjukvin, 60. I. Nikulin (Markovin, Jefremov)
16:00 Spartak - Jugra
4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
Góly: 9. Stoa (Radil), 19. Maxwell (Stoa), 49. Maxwell (A. Osipov, Stoa), 50. Leščenko (Kulik, Chochlačov) – 5. Viklund (Kurjanov), 18. Koroljov (Vitásek, A. Michejev), 54. Panov (Šulakov, Pogorišnyj)

22.10.2017
13:30 Ufa - Čeľabinsk
3:4 sn (0:1, 2:0, 1:2, 0:0)
Góly: 22. Lisin (Fjodorov, Arzamascev), 33. Lisin (Fjodorov, Jelizarov), 58. Kemppainen (Hartikainen, Omark) – 11. Bailen (Gynge, Szczechura), 51. Szczechura (Bailen, Videll), 56. Videll (Bailen, Gynge), roz.SN: Bailen
16:00 Kazaň - Magnitogorsk
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Góly: 20. Sekáč (Lander), 27. Tkačov (Jarullin, Klinkhammer), 51. Jazkov (Malychin), 56. Sekáč (Lander, Malychin)
16:00 Nižnekamsk - Jekaterinburg
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 40. E. Galimov (Jeglič, Piganovič), 60. P. Kulikov
16:00 Soči - Togliatti
2:1 pp (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 46. Šmeljov (Padakin, Polášek), 64. Padakin (Collins) – 59. Mastrjukov (Kapustin, Filatov)

23.10.2017
13:30 Kunlun - Vladivostok
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Čerepovec - Jugra
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 N. Novgorod - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 CSKA - Petrohrad
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Novosibirsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Viťaz - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Spartak - Astana
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
19:00 Slovan - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

KHL výsledky | Zápasy Slovana


© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist