Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

S kým si zahrá Slovensko na MS 2018 v Dánsku?


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   08. 08. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Slovenská hokejová reprezentácia spoznala v utorok mená svojich súperov na budúcoročnom svetovom šampionáte v Kodani a Herningu. Turnaj odštartuje 5. mája 2018 súbojom s Českom.

Hokejisti spod Tatier narazia v kodanskej skupine A aj na obhajcu titulu zo Švédska, Rusko, Švajčiarsko, Bielorusko, Francúzsko a Rakúsko. Skupinovú fázu v hlavnom meste Dánska ukončia v utorok 15. mája proti Bielorusom.

Keďže šampionát v roku 2019 hostí práve Slovensko, nemôže na budúci rok opustiť elitnú kategóriu a zostúpiť do Divízie 1A. To sa mu takmer stalo tento rok, keď sa umiestnilo najhoršie v histórii samostatnosti – na konečnom 14. mieste zo 16.

Pozri aj:
Slováci ukončili MS tesnou prehrou so Švédmi! + video
MS 2017: Švédi ukončili dominanciu Kanady a získali zlato! + video

Zloženie základných skupín na MS 2018:

Skupina A (Kodaň):

Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, SLOVENSKO, Francúzsko, Rakúsko

Skupina B (Herning)

Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Program Slovenska na MS 2018:

Sobota, 5. mája: Česko – SLOVENSKO (20:15)
Nedeľa, 6. mája: SLOVENSKO – Švajčiarsko (20:15)
Utorok, 8. mája: Rakúsko – SLOVENSKO (16:15)
Štvrtok, 10. mája: SLOVENSKO – Francúzsko (16:15)
Sobota, 12. mája: SLOVENSKO – Švédsko (12:15)
Pondelok, 14. mája: Rusko – SLOVENSKO (16:15)
Utorok, 15. mája: Bielorusko – SLOVENSKO (16:15)

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:


Aquaparky na Slovensku

⇓   21.10.2017   ⇓
11:30 Kunlun - Vladivostok
1:2 sn (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)
Góly: 21. Kane (Lockhart) – 60. Alexandrov, roz.SN: Alexandrov
16:00 CSKA - Jaroslavľ
2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Góly: 14. Šalunov (Šumakov), 38. Kaprizov (Nesterov, Šumakov) – 31. Polunin, 35. Kadejkin (Koledov), 62. Apalkov (Nakládal)
16:00 Čerepovec - Omsk
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Góly: 15. Bumagin (Kagarlickij) – 9. Manukjan (K. Semjonov), 32. Kugryšev (A. Galimov, Chochrjakov), 40. A. Petersson (Gustafsson, I. Michejev)
16:00 N. Novgorod - Astana
3:4 pp (2:1, 1:1, 0:1, 0:1)
Góly: 4. Paršin (S. Kosticyn), 16. Stoljarov (Paršin, Galuzin), 31. Daugavinš (Mozer) – 5. R. Starčenko, 21. Dietz (Dallman, Frattin), 56. Dawes, 61. Dawes (Dallman, Vey)
16:00 Petrohrad - Jokerit
4:3 pp (0:0, 2:2, 1:1, 1:0)
Góly: 34. Širokov (Hersley), 38. Vojnov (Širokov, Kablukov), 58. Kalinin (Gavrikov, Chafizullin), 62. Dacjuk (N. Gusev) – 29. Niemi (Jensen, Gilroy), 36. Jensen (Norman, O. Lauridsen), 48. Pihlström (Jensen)
16:00 Viťaz - D. Moskva
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Góly: 43. A. Nikulin (Makejev) – 9. Varnakov (Volkov, Salminen), 21. Varnakov (Rylov, Salminen), 33. Varnakov (Boyd), 58. Brjukvin, 60. I. Nikulin (Markovin, Jefremov)
16:00 Spartak - Jugra
4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
Góly: 9. Stoa (Radil), 19. Maxwell (Stoa), 49. Maxwell (A. Osipov, Stoa), 50. Leščenko (Kulik, Chochlačov) – 5. Viklund (Kurjanov), 18. Koroljov (Vitásek, A. Michejev), 54. Panov (Šulakov, Pogorišnyj)

22.10.2017
13:30 Ufa - Čeľabinsk
3:4 sn (0:1, 2:0, 1:2, 0:0)
Góly: 22. Lisin (Fjodorov, Arzamascev), 33. Lisin (Fjodorov, Jelizarov), 58. Kemppainen (Hartikainen, Omark) – 11. Bailen (Gynge, Szczechura), 51. Szczechura (Bailen, Videll), 56. Videll (Bailen, Gynge), roz.SN: Bailen
16:00 Kazaň - Magnitogorsk
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Góly: 20. Sekáč (Lander), 27. Tkačov (Jarullin, Klinkhammer), 51. Jazkov (Malychin), 56. Sekáč (Lander, Malychin)
16:00 Nižnekamsk - Jekaterinburg
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 40. E. Galimov (Jeglič, Piganovič), 60. P. Kulikov
16:00 Soči - Togliatti
2:1 pp (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 46. Šmeljov (Padakin, Polášek), 64. Padakin (Collins) – 59. Mastrjukov (Kapustin, Filatov)

23.10.2017
13:30 Kunlun - Vladivostok
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Čerepovec - Jugra
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 N. Novgorod - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 CSKA - Petrohrad
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Novosibirsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Viťaz - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Spartak - Astana
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
19:00 Slovan - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

KHL výsledky | Zápasy Slovana


© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist