Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Wingas Cup: Slovan na úvod tesne prehral s Rigou

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   08. 08. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Bratislavský Slovan odštartoval v utorok turnaj Wingas Cup v nemeckom Kasseli. Prvý zápas proti Rige mu však nevyšiel podľa predstáv a prehral tesne 2:3.

Dinamo Riga – SLOVAN BRATISLAVA 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 2. Meija (Ševčenko, K. Rēdlihs), 23. Kristo (Gillies, Indrašis), 32. Ševčenko (Rēdlihs, Galiardi) – 4. Buchtele (Kašpar, Ebert), 20. Šťastný (Ramstedt, Taimi)

#dinamoriga - @hcslovan #wingascup

Príspevok, ktorý zdieľa Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial),

Riga vstúpila do zápasu lepšie a už po 107 sekundách viedla 1:0 zásluhou Ginisa Meiju. Slovan však rýchlo vyrovnal, keď sa vo štvrtej minúte presadil Jan Buchtele. Prvý bod pri debute v jeho drese si za asistenciu pripísal Nick Ebert. Dinamu však vyšla druhá dvadsaťminútovka, ktorú vyhralo 2:0. V 23. minúte skóroval Danny Kristo a v 32. zvýšil náskok na 3:1 Eriks Ševčenko. Jeho gól bol napokon víťazný. Slovanu sa totiž podarilo už iba zdramatizovať duel v poslednej minúte, keď Andrej Šťastný upravil stav na konečných 2:3. Na gól mu prihral Teemu Ramstedt, ktorý taktiež bodoval pri premiére v drese „belasých".

#hcslovan počas prvého dňa na turnaji #WingasCup #Kassel @khl

Príspevok, ktorý zdieľa HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan),

Druhý zápas na Wingas Cupu odohrá Slovan už v stredu proti domácemu tímu EC Kassel Huskies.

Zostava Rigy: Kalniņš (Naumovs) – Galviņš, Ališauskas, Balinskis, Jerofejevs, Ševčenko, K. Rēdlihs, Kārkls – Indrašis, Bičevskis, Kristo – Jeļisejevs, Galiardi, M. Rēdlihs – Gillies, Meija, Lipsbergs – Ģēģeris, Batņa, Kulda – Misjus

S touto zostavou otvorí #hcslovan #WingasCup proti @dinamorigaofficial @khl

Zostava SLOVANA: Janus (Štěpánek) – Voráček, Ebert, Kašpar(A), Viedenský, Buchtele – Švárny (C), Taimi, Hrnka, Smoleňák, Řepík – Kozák, Bačík, Šťastný, Ramstedt, Skalický – Černý, Fereta, Hlinka, Mikúš, Hecl

Ďalšie prípravné zápasy Slovana pred sezónou 2017/18:

09.08.2017 EC Kassel Huskies – HC SLOVAN Bratislava (Wingas Cup)
10.08.2017 Viťaz Podolsk – HC SLOVAN Bratislava (Wingas Cup)

3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Góly: 24. Juňkov (Lisin), 28. Hartikainen (Omark), 47. Kemppainen (Arzamascev, Hartikainen) – 1. Jelesin (Loktionov), 20. Kozun (Kronwall)