Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Čajkovský opäť skóroval, Ďaloga sa zranil! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   10. 10. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V piatich utorkových zápasoch KHL sa predstavila aj dvojica slovenských obrancov. Kým Michal Čajkovský skóroval v druhom zápase po sebe, Marek Ďaloga sa zranil pri zákernom faule súpera.

Čajkovského gól tentoraz pomohol k výhre

Čajkovský strelil svoj druhý gól v 11. zápase sezóny, ktorým vyrovnal v ôsmej minúte domáceho duelu proti Viťazu stav na 1:1. Napokon ním prispel k výhre 5:3. S časom 20:19 bol druhým najvyťažovanejším hráčom tímu, s piatimi strelami bol najaktívnejším strelcom. Zaznamenal aj plusový bod a rozdal tri bodyčeky. Strelecký i bodový účet v ročníku si otvoril pri nedeľnej prehre s Jokeritom (1:3).

Ďaloga nedohral duel po údere do hlavy

Pre Ďalogu sa zápas na ľade Jugry bez Martina Štajnocha v zostave skončil už po prvej tretine. V jej závere ho zasiahol lakťom do hlavy Andrej Ankudinov, ktorý bol vylúčený do konca duelu a zrejme sa nevyhne suspendácii od Disciplinárnej komisie KHL. Slovenský reprezentant stihol odohrať iba päť minút a tri sekundy počas deviatich striedaní. Kunlun, navyše, prehral 1:2.

4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Góly: 17. Tkačov (Burdasov), 28. Hartikainen (Larsen, Panin), 40. Omark (Burdasov), 59. Loginov (Tkačov, Zubov) – 2. Švec-Rogovoj (Vyglazov)
17:00 Kazaň - Jokerit
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 8. Galijev (Zaripov, Markov), 23. Burmistrov (Glinkin, Klinkhammer) – 56. Lepistö (Regin)
17:00 Nižnekamsk - CSKA
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Góly: 27. E. Gustafsson (Filatov, Sexton)
17:30 Soči - Slovan
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 47. Collins (Jokipakka, Padakin) – 44. Hecl (Réway, Hrnka), roz.SN: J. Mikúš

18.01.2018
14:00 Omsk - Čeľabinsk
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Góly: 9. A. Petersson (Purcell, Čudinov) – 13. Polygalov, 54. Gynge (Szczechura, Bailen)
15:00 Jekaterinburg - Astana
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Góly: 35. Alexej Vasilevskij (A. Garejev, Chripunov), 59. Torčeňuk (A. Garejev, Alexej Vasilevskij) – 9. Jevdokimov (Sagadejev, Michajlis), 28. Michajlis, 39. R. Starčenko (Dallman), 47. R. Starčenko (Dawes)
15:00 Jugra - Magnitogorsk
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Góly: 40. Ellison (Mozjakin), 59. Osala (Timkin), 60. Wolski (Mozjakin, Ellison)
16:00 Togliatti - Novosibirsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Góly: 58. Zackrisson
17:00 Čerepovec - Jaroslavľ
2:3 (2:0, -:-, -:-)
Góly: 9. Kagarlickij, 17. Karlin – 21. Nakládal (Kontiola), 23. Jelesin (Averin, Korškov), 26. Iljenko (Koledov)
3:1 (2:1, -:-, -:-)
Góly: 2. Hersley (Prochorkin, N. Gusev), 9. Kalinin (Vojnov, Kovalčuk), 25. Prochorkin (Kovalčuk, Karpov) – 17. Mnacjan (Kazakov, V. Butuzov)
18:30 Riga - Chabarovsk
0:0 (-:-, -:-, -:-)