Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Ďalogov tím ukončil sériu prehier, Čajkovský opäť víťazne + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   31. 10. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V ôsmich utorkových zápasoch KHL sa predstavila dvojica slovenských obrancov. Kým Kunlun s Marekom Ďalogom ukončil sériu prehier, tím Michala Čajkovského si predĺžil víťaznú sériu.

Ďalogov tím ukončil nepriaznivú sériu

Čínsky Kunlun podal po dlhšom čase takmer bezchybný výkon. Po výhre 2:0 nad Nižnekamskom dal zabudnúť na sériu štyroch prehier celkovo a až piatich na domácom ľade. Magnus Hellberg zastavil pri svojom piatom čistom konte v sezóne všetkých 27 striel, víťazný gól strelil v 41. minúte v presilovej hre Pavel Vorobej. V akcii nechýbal slovenský obranca Marek Ďaloga, ktorý však nebodoval už v 12. dueli po sebe od 25. septembra. Tentoraz odohral 14 minút a 14 sekúnd. Po 28 zápasoch ročníka má na konte stále iba gól a dve asistencie.

Vorobejov rozdielový gól:

Mike Keenan, tréner Kunlunu: „V druhej tretine sme naozaj pridali. Hrali sme agresívne a intenzívne.“

Čajkovský s ďalším víťazstvom

Michal Čajkovský tentokrát nebodoval, ale Jekaterinburg zvíťazil doma nad Togliatti 6:4 a predĺžil si sériu výhier na tri zápasy. Lapa, naopak, prehral už piaty duel na ľade súpera po sebe. Rozdielový gól na 5:4 strelil v 56. minúte Jegor Milovzorov, ktorý zaznamenal dva góly a tri asistencie. Nikita Triamkin pridali ku gólu tri prihrávky. Slovenský obranca odohral 12 minút a 39 sekúnd s bilanciou štyri strelecké pokusy a jeden zblokovaný. Po 17 dueloch sezóny má na konte tri presné zásahy.

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:

Aquaparky na Slovensku

⇓   17.11.2017   ⇓
14:00 Omsk - Novosibirsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Góly: 44. Meňšikov (A. Petersson, K. Semjonov)
17:00 Jaroslavľ - Ufa
3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 27. Korškov (Kraskovskij, Čerepanov), 41. Kronwall (Kozun, Kontiola), 65. Nakládal (Kozun, Loktionov) – 16. Larsen (Omark), 19. Burdasov (M. Majorov, Korotkov)
17:30 CSKA - Kazaň
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Góly: 2. Nesterov (Kaprizov), 9. Kuzmenko (Naumenkov, Svetlakov), 50. K. Petrov (Al. Popov, Ničuškin)
17:30 Jokerit - Soči
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Kivistö (Joensuu, Norman), 14. Jormakka (Wirtanen, Palola) – 13. Wellman (Mamkin), 41. Cvetkov (Mamkin, Laričev), 53. Padakin (Chlopotov)
17:30 Viťaz - Nižnekamsk
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 31. A. Nikulin (Makejev) – 27. E. Galimov (Sexton), roz.SN: E. Galimov

18.11.2017
08:00 Chabarovsk - D. Moskva
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 60. Potechin (Vj. Ušenin) – 47. Petunin (I. Nikulin, Alexejev), roz.SN: Jefremov
08:00 Vladivostok - Minsk
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Góly: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)
10:30 Kunlun - Petrohrad
1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
Góly: 22. Yip (K. Makarov, A. Kulda) – 16. Barabanov (Rykov, Kablukov), 17. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 24. Kovalčuk (Kalinin), 25. N. Gusev (Karpov), 36. Kovalčuk (Šipačov, Rundblad), 48. J. Jakovlev (N. Gusev, Prochorkin), 57. Gavrikov (Ketov), 58. Kovalčuk (S. Plotnikov, Šipačov)
15:00 Čerepovec - Magnitogorsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Góly: 55. Čibisov (Ellison, Pivcakin)
15:00 N. Novgorod - Togliatti
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)
15:00 Spartak - Čeľabinsk
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 1. Maxwell, 51. Radil