Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Čajkovský gólom zariadil svojmu tímu bod! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   02. 11. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V siedmich zápasoch štvrtkového programu KHL sa predstavili dvaja slovenskí obrancovia. Kým Marek Ďaloga opäť nebodoval pri prehre, Michal Čajkovský skóroval a pomohol Jekaterinburgu bodovať.

Čajkovský skóroval pri prehre Avtomobilistu

Michal Čajkovský strelil svoj štvrtý gól v 18. zápase sezóny, druhý v posledných troch, ktorým pomohol Jekaterinburgu k zisku bodu. V 22. minúte vyrovnával stav v presilovke na 2:2, no jeho tím napokon prehral doma s Čeľabinskom 2:3 po predĺžení. Slovenský zadák odohral v dueli 16 minút a 15 sekúnd aj so šiestimi strelami na bránu, najviac v tíme. Avtomobilist ukončil sériu troch výhier, kým Traktor si predĺžil tú víťaznú na štyri zápasy.

Kunlun s ďalšou prehrou, Ďaloga opäť bez bodu

Čínsky Kunlun pokračuje v nevýrazných výkonoch. Gilbert Brule síce dvakrát zmazal náskok Ufy, ale ani on nezabránil domácej prehre 2:3, už ôsmej v ostatných 11 zápasoch. Rozhodol o nej Iľja Zubov 53 sekúnd pred koncom. Marek Ďaloga nebodoval už v 13. dueli po sebe. Tentoraz odohral 13 minút a 41 sekúnd s bilanciou mínusový bod a strela. Po 29 súbojoch sezóny má na konte stále iba gól a dve asistencie.

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:

Aquaparky na Slovensku

⇓   17.11.2017   ⇓
14:00 Omsk - Novosibirsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Góly: 44. Meňšikov (A. Petersson, K. Semjonov)
17:00 Jaroslavľ - Ufa
3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 27. Korškov (Kraskovskij, Čerepanov), 41. Kronwall (Kozun, Kontiola), 65. Nakládal (Kozun, Loktionov) – 16. Larsen (Omark), 19. Burdasov (M. Majorov, Korotkov)
17:30 CSKA - Kazaň
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Góly: 2. Nesterov (Kaprizov), 9. Kuzmenko (Naumenkov, Svetlakov), 50. K. Petrov (Al. Popov, Ničuškin)
17:30 Jokerit - Soči
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Kivistö (Joensuu, Norman), 14. Jormakka (Wirtanen, Palola) – 13. Wellman (Mamkin), 41. Cvetkov (Mamkin, Laričev), 53. Padakin (Chlopotov)
17:30 Viťaz - Nižnekamsk
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 31. A. Nikulin (Makejev) – 27. E. Galimov (Sexton), roz.SN: E. Galimov

18.11.2017
08:00 Chabarovsk - D. Moskva
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 60. Potechin (Vj. Ušenin) – 47. Petunin (I. Nikulin, Alexejev), roz.SN: Jefremov
08:00 Vladivostok - Minsk
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Góly: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)
10:30 Kunlun - Petrohrad
1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
Góly: 22. Yip (K. Makarov, A. Kulda) – 16. Barabanov (Rykov, Kablukov), 17. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 24. Kovalčuk (Kalinin), 25. N. Gusev (Karpov), 36. Kovalčuk (Šipačov, Rundblad), 48. J. Jakovlev (N. Gusev, Prochorkin), 57. Gavrikov (Ketov), 58. Kovalčuk (S. Plotnikov, Šipačov)
15:00 Čerepovec - Magnitogorsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Góly: 55. Čibisov (Ellison, Pivcakin)
15:00 N. Novgorod - Togliatti
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)
15:00 Spartak - Čeľabinsk
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 1. Maxwell, 51. Radil