Článok

Čajkovský gólom zariadil svojmu tímu bod! + video

Marián Masaryk | 02.11.2017
V siedmich zápasoch štvrtkového programu KHL sa predstavili dvaja slovenskí obrancovia. Kým Marek Ďaloga opäť nebodoval pri prehre, Michal Čajkovský skóroval a pomohol Jekaterinburgu bodovať.

Čajkovský skóroval pri prehre Avtomobilistu

Michal Čajkovský strelil svoj štvrtý gól v 18. zápase sezóny, druhý v posledných troch, ktorým pomohol Jekaterinburgu k zisku bodu. V 22. minúte vyrovnával stav v presilovke na 2:2, no jeho tím napokon prehral doma s Čeľabinskom 2:3 po predĺžení. Slovenský zadák odohral v dueli 16 minút a 15 sekúnd aj so šiestimi strelami na bránu, najviac v tíme. Avtomobilist ukončil sériu troch výhier, kým Traktor si predĺžil tú víťaznú na štyri zápasy.

Kunlun s ďalšou prehrou, Ďaloga opäť bez bodu

Čínsky Kunlun pokračuje v nevýrazných výkonoch. Gilbert Brule síce dvakrát zmazal náskok Ufy, ale ani on nezabránil domácej prehre 2:3, už ôsmej v ostatných 11 zápasoch. Rozhodol o nej Iľja Zubov 53 sekúnd pred koncom. Marek Ďaloga nebodoval už v 13. dueli po sebe. Tentoraz odohral 13 minút a 41 sekúnd s bilanciou mínusový bod a strela. Po 29 súbojoch sezóny má na konte stále iba gól a dve asistencie.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   23.09.2018   ⇓
16:00 Riga - Spartak
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Góly: 41. Videll (Maione) – 4. Nikoncev (Truňov, Maxwell), 14. R. Hanzl (Karsums), 15. Chochlačov (Truňov, Maxwell)