Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Hudáček vychytal výhru, Čajkovský asistoval

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   04. 11. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V sobotných zápasoch KHL hrali traja Slováci. Július Hudáček vychytal pri návrate do brány víťazstvo, kým Michal Čajkovský bodoval pri prehre Jekaterinburgu.

Hudáček s víťazným návratom do brány

Po jednozápasovej absencii sa Július Hudáček vrátil do brány Čerepovca a doviedol ho k výhre 2:1 v Minsku, druhej pre tím po sebe. Zastavil pri nej 26 z 27 striel a inkasoval až v 53. minúte z hokejky Jacka Skilleho. Vylepšil si tak tohtosezónnu bilanciu na 12-10-2.

Čajkovský s prvou asistenciou v sezóne

Michal Čajkovský sa dočkal prvej gólovej prihrávky v ročníku. Avtomobilistu ňou pomohol vyrovnať stav duelu proti vicemajstrovi z Magnitogorska na 2:2, no napokon s ním doma prehral 2:3 po predĺžení. Okrem piateho bodu v 19. zápase sezóne si slovenský zadák pripísal na konto plusový bod a šesť striel, najviac zo všetkých hráčov. Odohral pritom 21 minút a šesť sekúnd. Bodoval v druhom súboji po sebe a v treťom z posledných štyroch.

Ďaloga odohral necelých päť minút pri prehre Kunlunu

Marek Ďaloga odkorčuľoval iba 4 minúty a 50 sekúnd pri domácej prehre Kunlunu 3:4 so Soči. Čínsky tím síce zmazal stratu 0:3, ale nezabránil 10. prehre v ostatných 12 zápasoch. Ďaloga nebodoval už v 14. dueli po sebe a aj po 29. v sezóne má na konte stále gól a dve prihrávky.

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:

Aquaparky na Slovensku

⇓   17.11.2017   ⇓
14:00 Omsk - Novosibirsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Góly: 44. Meňšikov (A. Petersson, K. Semjonov)
17:00 Jaroslavľ - Ufa
3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 27. Korškov (Kraskovskij, Čerepanov), 41. Kronwall (Kozun, Kontiola), 65. Nakládal (Kozun, Loktionov) – 16. Larsen (Omark), 19. Burdasov (M. Majorov, Korotkov)
17:30 CSKA - Kazaň
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Góly: 2. Nesterov (Kaprizov), 9. Kuzmenko (Naumenkov, Svetlakov), 50. K. Petrov (Al. Popov, Ničuškin)
17:30 Jokerit - Soči
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Kivistö (Joensuu, Norman), 14. Jormakka (Wirtanen, Palola) – 13. Wellman (Mamkin), 41. Cvetkov (Mamkin, Laričev), 53. Padakin (Chlopotov)
17:30 Viťaz - Nižnekamsk
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 31. A. Nikulin (Makejev) – 27. E. Galimov (Sexton), roz.SN: E. Galimov

18.11.2017
08:00 Chabarovsk - D. Moskva
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 60. Potechin (Vj. Ušenin) – 47. Petunin (I. Nikulin, Alexejev), roz.SN: Jefremov
08:00 Vladivostok - Minsk
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Góly: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)
10:30 Kunlun - Petrohrad
1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
Góly: 22. Yip (K. Makarov, A. Kulda) – 16. Barabanov (Rykov, Kablukov), 17. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 24. Kovalčuk (Kalinin), 25. N. Gusev (Karpov), 36. Kovalčuk (Šipačov, Rundblad), 48. J. Jakovlev (N. Gusev, Prochorkin), 57. Gavrikov (Ketov), 58. Kovalčuk (S. Plotnikov, Šipačov)
15:00 Čerepovec - Magnitogorsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Góly: 55. Čibisov (Ellison, Pivcakin)
15:00 N. Novgorod - Togliatti
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)
15:00 Spartak - Čeľabinsk
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 1. Maxwell, 51. Radil