Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Slovan zdolal Ufu, Réway pri debute asistoval! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   13. 11. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Slovan Bratislava ukončil v pondelok dvojzápasovú sériu prehier doma i celkovo, ked zdolal Ufu 3:2. Asistenciou k výhre prispel debutant Martin Réway.

SLOVAN BRATISLAVA – Salavat Julajev Ufa 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)

Góly: 3. Řepík, 46. Boychuk (Bačík, Réway), 50. Sersen (Boychuk) – 52. Kemppainen (Hartikainen), 56. Burdasov (Fiodorov)
Strely: 19-26 (8-8, 4-7, 7-11), Trestné minúty: 8-0 (2-0, 4-0, 2-0)

Slovan vstúpil do zápasu výborne a už v tretej minúte bol za snahu odmenený gólom Michal Řepík, ktorý úspešne zakončil peknú individuálnu akciu. Práve on bol neskôr vylúčený a daroval Ufe prvú presilovku, v ktorej mohla vyrovnať stav. Slovan sa však ubránil a Štěpánek si udržal čisté konto. Oba tímy mali do konca prvej tretiny ešte dve väčšie šance, ale skóre sa už nemenilo. Pomer striel bol vyrovnaný 8-8.

Druhá tretina veľa vzrušenia nepriniesla. Tímy si nevypracovali takmer žiadne vyložené gólové šance a brankári boli takmer bez práce. O tri strely viac smerovali na Štěpánka, ktorý držal zatiahnutú roletu. Neinkasoval ani v druhej presilovej hre Ufy, ktorú si vybojovala v strede dueu. Sedem sekúnd pred druhou prestávkou prišla tretia, ktorú však dohráva v záverečnej tretine.

Slovan v prvej polovici tretej tretiny využil chyby súpera a dvoma gólmi zvýšil svoj náskok už na 3:0. Najskôr skóroval po úniku dvoch proti jednému Zach Boychuk a potom Scrivensa zaskočil nahodený puk Michala Sersena od modrej čiary. Ufa sa však nevzdala a Joonas Kemppainen s Antonom Burdasovom vďaka dôrazu pred bránkoviskom znížili stav na 2:3. Vyrovnať však už nedokázali, a tak Slovan zvíťazil 3:2. Štěpánek prispel k triumfu 24 zákrokmi, Scrivens čelil iba 19 strelám. Ufa nemala ani jedného vylúčeného hráča. Martin Réway si pri debute v drese domácich pripísal asistenciu.

Slovan teraz čaká týždenné voľno pred pokračovaním domácej série. Najbližšie privíta na budúco pondelok Viťaz.

Zostava SLOVANA: Štěpánek (Mazanec) – Sersen, Ebert, Kašpar, Viedenský, Řepík – Bačík, Meszároš, Réway, Boychuk, Genoway – Barker, Voráček, Sherbatov, Šťastný, Skalický – Švarný, Sloboda, Hrnka, Mikúš

Zostava Ufy: Scrivens (Karejev) – Larsen, Loginov (C), Garejev, Panin, Beľakov, Arzamascev, Busarov, Gončarov – Hartikainen, Kemppainen, Soloduchin – Burdasov, Zubov (A), Omark – Lisin (A), Junkov, Fiodorov – Makarov, Kuzmin, Majorov

1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Góly: 44. Meňšikov (A. Petersson, K. Semjonov)
17:00 Jaroslavľ - Ufa
3:2 pp (0:2, 1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 27. Korškov (Kraskovskij, Čerepanov), 41. Kronwall (Kozun, Kontiola), 65. Nakládal (Kozun, Loktionov) – 16. Larsen (Omark), 19. Burdasov (M. Majorov, Korotkov)
17:30 CSKA - Kazaň
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Góly: 2. Nesterov (Kaprizov), 9. Kuzmenko (Naumenkov, Svetlakov), 50. K. Petrov (Al. Popov, Ničuškin)
17:30 Jokerit - Soči
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Góly: 10. Kivistö (Joensuu, Norman), 14. Jormakka (Wirtanen, Palola) – 13. Wellman (Mamkin), 41. Cvetkov (Mamkin, Laričev), 53. Padakin (Chlopotov)
17:30 Viťaz - Nižnekamsk
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 31. A. Nikulin (Makejev) – 27. E. Galimov (Sexton), roz.SN: E. Galimov

18.11.2017
08:00 Chabarovsk - D. Moskva
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 60. Potechin (Vj. Ušenin) – 47. Petunin (I. Nikulin, Alexejev), roz.SN: Jefremov
08:00 Vladivostok - Minsk
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Góly: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)
10:30 Kunlun - Petrohrad
1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
Góly: 22. Yip (K. Makarov, A. Kulda) – 16. Barabanov (Rykov, Kablukov), 17. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 24. Kovalčuk (Kalinin), 25. N. Gusev (Karpov), 36. Kovalčuk (Šipačov, Rundblad), 48. J. Jakovlev (N. Gusev, Prochorkin), 57. Gavrikov (Ketov), 58. Kovalčuk (S. Plotnikov, Šipačov)
15:00 Čerepovec - Magnitogorsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Góly: 55. Čibisov (Ellison, Pivcakin)
15:00 N. Novgorod - Togliatti
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)
15:00 Spartak - Čeľabinsk
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 1. Maxwell, 51. Radil