Článok

Zápas hviezd 2018: Hudáček sa stretne s Boychukom + kompletné zostavy tímov

Marián Masaryk | 08.12.2017
KHL v piatok zverejnila kompletné zostavy štyroch výberov z každej divízie, ktoré budú súperiť v Zápase hviezd 2018 v Astane. Je medzi nimi jeden Slovák i zástupca Slovana Bratislava.

Pozri aj:
Hudáčka nominovali do Zápasu hviezd KHL!
Fanúšikovia si zvolili hráčov pre Zápas hviezd 2018!

Hudáček vyhral hlasovanie novinárov, ktorí ho zvolili za prvého brankára vo Výbere Tarasovovej divízie. Spolu získal 22 hlasov, o jeden viac ako Iľja Sorokin z CSKA. Tretí Alexander Jerjomenko z Dynama Moskva dostal 10 hlasov. Slovan Bratislava bude zastupovať útočník Zach Boychuk, hviezda mesiaca november, ktorý bude členom Výberu Bobrovovej divízie.


Každoročné podujatie sa uskutoční v dňoch 10. až 14. januára 2018. Bude zahŕňať Ženský zápas hviezd (WHL), Juniorský zápas hviezd (MHL) a tradičný Zápas hviezd KHL spolu so súťažami zručností. Každý z 27 tímov KHL má v exhibícii najmenej jedného zástupcu. Fanúšikovia vybrali v prvej fáze hlasovania 16 hráčov, novinári v druhej fáze ďalších 12 a liga zvyšných 16.

Tu sú kompletné zostavy divíznych výberov:

Výber Tarasovovej divízie:

Brankári: JÚLIUS HUDÁČEK (Čerepovec), Iľja Sorokin (CSKA)

Obrancovia: Staffan Kronwall (Jaroslavľ), Vojtěch Mozík (Viťaz), Nikita Nesterov (CSKA), Iľja Nikulin (Dynamo Moskva)

Tréner: Igor Nikitin (CSKA)

Útočníci: Kirill Kaprizov (CSKA), Dmitrij Kagarlickij (Čerepovec), Pavel Padakin (Soči), Brandon Kozun (Jaroslavľ), Denis Paršin (Nižný Novgorod)


Výber Bobrovovej divízie:

Brankári: Ryan Zapolski (Jokerit), Igor Šesťorkin (Petrohrad)

Obrancovia: Marc-Andre Gragnani (Minsk), Dmitrij Kalinin (Spartak), Patrik Hersley (Petrohrad), Sami Lepistö (Jokerit)

Útočníci: Eeli Tolvanen (Jokerit), Iľja Kovaľčuk, Nikita Gusev (obaja Petrohrad), Miks Indrašis (Riga), Zach Boychuk (SLOVAN)

Tréner: Jukka Jalonen (Jokerit)


Výber Charlamovovej divízie:

Brankári: Emil Garipov (Kazaň), Iľja Ježov (Nižnekamsk)

Obrancovia: Andrej Markov (Kazaň), Alexej Bereglazov (Magnitogorsk), Nikita Triamkin (Jekaterinburg), Charles Genoway (Togliatti)

Útočníci: Sergej Moziakin (Magnitogorsk), Vladimir Tkačov (Kazaň), Daniel Sexton (), Paul Szczechura (Čeľabinsk), Pavel Varfolomejev

Tréner: Andrej Nazarov (Nižnekamsk)


Výber Černyševovej divízie:

Brankári: Alexej Krasikov (Novosibirsk), Magnus Hellberg (Kunlun)

Obrancovia: Kevin Dallman (Astana), Phillip Larsen (Ufa), Jevgenij Medvedev, Jegor Martynov (obaja Omsk)

Útočníci: Nigel Dawes, Linden Vey (obaja Astana), Linus Omark (Ufa), Byvaľcev (Chabarovsk), Vladimir Tkačov (Vladivostok)

Tréner: Erkka Westerlund (Ufa)



Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   18.10.2018   ⇓
16:00 Magnitogorsk - Omsk
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Góly: 25. Pakarinen (Wolski, Rasmussen), 51. Mozjakin (Rasmussen, N. Kuljomin), 54. Mozjakin (Ellison, Matuškin), 58. Timkin (Platonov) – 42. Širokov (K. Petrov)
16:00 Čeľabinsk - Astana
4:5 pp (1:0, 3:2, 0:2, 0:1)
Góly: 12. Šarov (Rybakov), 27. Glinkin (A. Petrov, Kravcov), 36. Rybakov, 39. Šarov (Bergström, Stoa) – 25. A. Petersson, 37. Bochenski (Dallman), 55. Blacker, 60. Frattin (Dietz), 62. Bochenski (Frattin)
18:00 Kazaň - Ufa
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Góly: 19. Postma (Judin, Lukojanov), 24. Lander (Azevedo, Sekáč), 26. An. Popov (Jarullin, Markov) – 18. Burdasov (Hartikainen, Omark)
18:00 Jaroslavľ - Vladivost.
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
Góly: 27. Kajumov, 33. Apalkov (Jelesin, Kartajev), 35. Apalkov (Alexejev, Kartajev), 38. Denisenko (Kontiola, Loktionov)
18:00 N. Novgorod - Jokerit
4:5 pp (1:1, 2:1, 1:2, 0:1)
Góly: 17. Setdikov (Šurakov, Orlov), 22. Paršin (Holm), 34. Paršin, 41. Varnakov (Paršin) – 14. Lööv (Jensen Aabo), 25. Platt (Manninen, Nicklas Jensen), 49. Joensuu (Moses, O'Neill), 60. Joensuu (Nicklas Jensen, Manninen), 63. O'Neill
18:30 Petrohrad - D. Moskva
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 10. N. Gusev (Jakupov), 25. Dergačov (Kručinin, Barabanov), 36. Hersley (Dacjuk, A. Belov) – 2. Mozer, 59. Moisejev (Koivisto, Pepeljajev)
18:30 Slovan - Chabarovsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 33. Sukel' (Meszároš, Virta), 37. Červený (Lunter) – 58. Pjanov (Jordán)
18:30 Spartak - Riga
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Góly: 27. Leščenko (Zubov), 46. Kulik (Filatov) – 12. Gegeris (Batna), 13. Maione (Videll, Darzinš), 50. Clark (Ališauskas)
18:30 Víťaz - Nižnekamsk
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Góly: 4. Kokarev (Mojsejev), 12. Makejev (A. Nikulin, Stoljarov), 36. P. Černov (A. Nikulin, Švec-Rogovoj) – 60. Šaripzjanov

19.10.2018
18:00 Čerepovec - Jekaterin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Soči - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

20.10.2018
09:00 Kunlun - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Novosibirsk - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Čeľabinsk - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Spartak - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Víťaz - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
20. 10. 16:00  Spartak - Slovan
22. 10. 18:30  Soči - Slovan
26. 10. 18:30  Slovan - CSKA
28. 10. 17:00  Slovan - Petrohrad
Najnovšie články

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist