Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Čajkovský sa tešil z výhry nad úradujúcim šampiónom KHL! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   27. 12. 2017   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V stredajšom programe KHL sa predstavil jediný Slovák – obranca Michal Čajkovský. Nebodoval, ale Jekaterinburg doma zdolal dominantný Petrohrad 4:3.

Obhajca Gagarinovho pohára mal od úvodu herne navrch, ale domáci trestali jeho chyby. V 23. a 24. minúte udreli v rozmedzí 44 sekúnd Popov s Česalinom. Odvtedy Petrohrad už len doťahoval stratu a napriek celkovej streleckej prevahe 41:24 prehral s Avtomobilistom piaty z ostatných šiestich vzájomných súbojov. Víťazný gól strelil v 55. minúte v presilovej hre dvojgólový Česalin, zvyšný pridal taktiež trojbodový Golyšev. Jakuba Kovářa prekonali dvakrát Gusev a raz Plotnikov. V bráne SKA stál Šesťorkin, ktorý chytil aj jedinú strelu Čajkovského. Ten odohral 18 minút a 20 sekúnd.

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:

⇓   19.01.2018   ⇓
15:00 Ufa - CSKA
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 12. Lisin (Arzamascev, Zubov), 35. Zubov (Lisin, Fjodorov) – 55. Naumenkov (Šumakov)
17:00 Nižnekamsk - Viťaz
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Góly: 20. Everberg (Chajrullin), 26. Bikmullin (Bryncev), 39. Filatov (E. Gustafsson, Sexton) – 17. A. Lazarev (Petrakov, Pankov)
17:30 Kazaň - Slovan
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Góly: 12. Lukojanov (M. Gluchov), 51. Svitov (Markov) – 16. Sersen, 35. Meszároš (J. Mikúš, Řepík), 35. Hrnka, 41. Boychuk (Meszároš, Řepík)
17:30 Soči - Jokerit
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Góly: 29. A. Ivanov (Chlopotov), 56. Tomilin (Collins, Akmaldinov) – 7. Gilroy (Regin, Palola)

20.01.2018
12:30 Čeľabinsk - Jugra
Góly: 34. Polygalov (Kručinin), 47. Šolochov (Kokujov, Rybakov) – 18. Ugolnikov (Pestuško, Savinainen)
13:00 Magnitogorsk - Omsk
3:6 (2:2, 0:1, 1:3)
Góly: 18. Čibisov (Ellison, Kokarev), 18. Ellison (Mozjakin, Jan Kovář), 56. Mozjakin (Wolski, Jan Kovář) – 4. I. Michejev (Košelev), 10. Rau (Chochrjakov), 30. Samochvalov (Fisenko), 57. Purcell (A. Petersson), 58. A. Petersson (Purcell), 60. Čudinov
15:00 D. Moskva - Vladivostok
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Góly: 20. Hietanen (Tarasov, Petunin), 24. Rylov (Markovin, Jefremov), 26. Brjukvin (Ignatuškin), 48. Markovin (Korjagin, Jefremov)
15:00 Jaroslavľ - Kunlun
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 16. Nakládal (Kontiola), 58. Averin (Kronwall, Loktionov)
15:00 N. Novgorod - Čerepovec
5:3 (0:1, 2:0, 3:2)
Góly: 26. Daugavinš (S. Kosticyn), 31. Daugavinš (Dugin), 52. Kinrade (Stoljarov, S. Kosticyn), 55. Kundrátek (Sabolič, Želdakov), 60. Žukov – 18. Stránský (Vovčenko, Trubačjov), 48. Vovčenko (Trubačjov, Stránský), 56. Verjovkin (Geraskin)
15:00 Petrohrad - Chabarovsk
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Góly: 16. Rykov (Kablukov, Tichonov), 35. Širokov (Prochorkin, Karpov), 38. Gavrikov (J. Jakovlev, Šipačov), 52. Kovalčuk (Zub, Vojnov), 58. Gavrikov (Dacjuk, Kovalčuk)
16:00 Riga - Minsk
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Góly: 13. McMillan (Kristo), 34. Rihards Bukarts – 37. Fontaine, 38. D. Osipov (Drozd, A. Volkov), 56. Skille (Denisov, Gragnani)