Článok

Súťaže zručností: Gusev prekonal Hudáčka parádnym blafákom + video

Marián Masaryk | 13.01.2018
V kazažskej Astane sa v sobotu začal Víkend hviezd KHL 2018 súťažami zručností. Z víťazstva sa tešil Výber Charlamovovej divízie. V nedeľu sa uskutočni exhibičný turnaj štyroch divíznych výberov.

VÝCHOD – ZÁPAD 5:3 (Charlamovova 3, Ćernyševova 2 – Bobrovova 2, Tarasosova 1)

Najrýchlejší korčuliar (obkrúženie klziska): 1. Daniel Sexton (Charlamovova divízia), rekord KHL: Enver Lisin, 2017 – 12,45 s.



Hokejový biatlon (korčuľovanie pomedzi prekážky + presná streľba): 1. Černyševova divízia


Najtvrdšia strela: 1. Patrik Hersley (Bobrovova divízia) – 165,98 km/h (rekord KHL: Alexander Riazancev – 183,67 km/h)


Najlepší brankár: Ryan Zapolski (Bobrovova divízia)


Najzaujímavejší samostatný nájazd: 1. Nigel Dawes (Černyševova divízia), 2. Nikita Gusev (Bobrovova divízia, líder KHL s 58 bodmi, 22+36) – proti Júliusovi Hudáčkovi (Tarasovova divízia)

Dswes ako hetrikový kráľ:

Gusev vs Hudáček:

Špeciálne zručnosti (rýchlosť, presnosť, kontrola puku na čas): Tarasovova divízia

Tímová štafeta na rýchlosť (5 hráči + brankár): Charlamovova divízia

Súťaž asistentiek trénerov (najrýchlejšie olepenie čepele hokejky páskou): Maria Bass (Charlamovova divízia)


Na súťaže dozerali rozhodkyne zo ženskej ligy (WHL):


Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   18.10.2018   ⇓
16:00 Magnitogorsk - Omsk
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Góly: 25. Pakarinen (Wolski, Rasmussen), 51. Mozjakin (Rasmussen, N. Kuljomin), 54. Mozjakin (Ellison, Matuškin), 58. Timkin (Platonov) – 42. Širokov (K. Petrov)
16:00 Čeľabinsk - Astana
4:5 pp (1:0, 3:2, 0:2, 0:1)
Góly: 12. Šarov (Rybakov), 27. Glinkin (A. Petrov, Kravcov), 36. Rybakov, 39. Šarov (Bergström, Stoa) – 25. A. Petersson, 37. Bochenski (Dallman), 55. Blacker, 60. Frattin (Dietz), 62. Bochenski (Frattin)
18:00 Kazaň - Ufa
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Góly: 19. Postma (Judin, Lukojanov), 24. Lander (Azevedo, Sekáč), 26. An. Popov (Jarullin, Markov) – 18. Burdasov (Hartikainen, Omark)
18:00 Jaroslavľ - Vladivost.
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
Góly: 27. Kajumov, 33. Apalkov (Jelesin, Kartajev), 35. Apalkov (Alexejev, Kartajev), 38. Denisenko (Kontiola, Loktionov)
18:00 N. Novgorod - Jokerit
4:5 pp (1:1, 2:1, 1:2, 0:1)
Góly: 17. Setdikov (Šurakov, Orlov), 22. Paršin (Holm), 34. Paršin, 41. Varnakov (Paršin) – 14. Lööv (Jensen Aabo), 25. Platt (Manninen, Nicklas Jensen), 49. Joensuu (Moses, O'Neill), 60. Joensuu (Nicklas Jensen, Manninen), 63. O'Neill
18:30 Petrohrad - D. Moskva
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 10. N. Gusev (Jakupov), 25. Dergačov (Kručinin, Barabanov), 36. Hersley (Dacjuk, A. Belov) – 2. Mozer, 59. Moisejev (Koivisto, Pepeljajev)
18:30 Slovan - Chabarovsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 33. Sukel' (Meszároš, Virta), 37. Červený (Lunter) – 58. Pjanov (Jordán)
18:30 Spartak - Riga
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Góly: 27. Leščenko (Zubov), 46. Kulik (Filatov) – 12. Gegeris (Batna), 13. Maione (Videll, Darzinš), 50. Clark (Ališauskas)
18:30 Víťaz - Nižnekamsk
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Góly: 4. Kokarev (Mojsejev), 12. Makejev (A. Nikulin, Stoljarov), 36. P. Černov (A. Nikulin, Švec-Rogovoj) – 60. Šaripzjanov

19.10.2018
18:00 Čerepovec - Jekaterin.
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Soči - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

20.10.2018
09:00 Kunlun - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Novosibirsk - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Čeľabinsk - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Spartak - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Víťaz - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
20. 10. 16:00  Spartak - Slovan
22. 10. 18:30  Soči - Slovan
26. 10. 18:30  Slovan - CSKA
28. 10. 17:00  Slovan - Petrohrad
Najnovšie články

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist