Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

Čajkovský ukončil gólové i bodové suchoty, Hudáček vychytal bod!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   16. 01. 2018   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
V prvom hracom dni v KHL po Víkende hviezd sa predstavila aj dvojica Slovákov. Ako prvý dohral Michal Čajkovský, ktorý po dlhšom čase skóroval. Jeho tím však doma hladko prehral.

Čajkovský pretrhol dve nepriaznivé série

Michal Čajkovský strelil svoj prvý gól od 5. decembra po 11 zápasoch a ukončil aj štvorzápasovú sériu bez bodu. Jeho presilovkový gól na 1:0 z tretej minúty zápasu proti Sibiru, ôsmy v sezóne, bol však jediný pri domácej prehre Jekaterinburgu 1:4. Napriek tomu si tím s náskokom drží tretie miesto vo Východnej konferencii, kým Novosibirsk bojuje o play-off. Slovenský obranca odohral 20 minút a 17 sekúnd ako tretí najvyťaženejší hráč tímu. Bol však najaktívnejším strelcom duelu, keď zaznamenal osem z 25 striel Avtomobilistu na bránu súpera. Po 40 zápasoch ročníka má na konte 19 bodov (8+11).

Hudáček prišiel o víťaznú šnúru

Július Hudáček zastavil 35 striel a tri z piatich nájazdov, ale nezabránil prehre Čerepovca 3:4 s Nižným Novgorodom. Prišiel o sériu troch domácich výhier, ale predĺžil si aspoň bod vychytal vo štvrtom dueli po sebe. Zhoršil si tohtosezónnu bilanciu na 21-17-5. Severstaľ sa však napriek tomu posunul na siedme miesto v Západnej konferencii.

1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Góly: 44. M. Redlihs (Salmela, Galvinš) – 7. N Jensen (O'Neill, Rautanen), 42. Moses (Lepistö, Tolvanen)