Článok

Video: Rusi si v príprave hravo poradili s Bieloruskom

Marián Masaryk | 31.01.2018
Ruský olympijský tím má za sebou prvú generálku pred ZOH 2018 v Južnej Kórei. Hviezdami nabité mužstvo a jeden z najväčších favoritov na titul zdolal v Moskve reprezentáciu Bieloruska 3:0.

Rusko – Bielorusko 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)


Góly: 9. Kaprizov (Nesterov, Kovaľčuk), 25. Kaprizov (Moziakin, Šipačov), 29. Daciuk (Vojnov)(PP)
Strely: 33-10, Trestné minúty: 6-10, Brankári: Košečkin - Karnauchov


Kirill Kaprizov strelil prvé dva góly, vrátane víťazného a Vasilij Košečkin chytil všetkých 10 striel pri jasnej výhre Olympijského výberu Ruska 3:0 nad Bieloruskom v príprave na olympijský turnaj v Pjongčangu. Zvyšný gól pridal v strede zápasu kapitán Pavel Daciuk, ktorý využil jedinú z piatich presilových hier. Všetky tri góly inkasoval Michail Karnauchov z 33 striel.



Zostava Ruska: Koshechkin (Sorokin) - Nesterov, Vojnov, Kovaľčuk (A), Daciuk (C), Mozyakin - Gavrikov, Marčenko, Gusev, Šipačov, Kaprizov - Kiselevič, Jakovlev, Širokov, Prochorkin, Barabanov - Zubarev, Zub, Telegin, Andronov (A), Kalinin - Grigorenko


Zostava Bieloruska: Karnauchov (Michalkov) - Andriuščenko, Drozd, Diukov, Gavrus, kazakevič, Chenkel, Choromando, Kitarov, Koršunov, S. Kosticyn, Kovyršin, Kulakov, Linglet, Lisovec, Parfejevec, Pavlovič, Platt, Šinkevič, Stepanov, Volkov, Znacharenko



Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   18.10.2018   ⇓
16:00 Magnitogorsk - Omsk
4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Góly: 25. Pakarinen (Wolski, Rasmussen), 51. Mozjakin (Rasmussen, N. Kuljomin), 54. Mozjakin (Ellison, Matuškin), 58. Timkin (Platonov) – 42. Širokov (K. Petrov)
16:00 Čeľabinsk - Astana
4:5 pp (1:0, 3:2, 0:2, 0:1)
Góly: 12. Šarov (Rybakov), 27. Glinkin (A. Petrov, Kravcov), 36. Rybakov, 39. Šarov (Bergström, Stoa) – 25. A. Petersson, 37. Bochenski (Dallman), 55. Blacker, 60. Frattin (Dietz), 62. Bochenski (Frattin)
18:00 Kazaň - Ufa
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Góly: 19. Postma (Judin, Lukojanov), 24. Lander (Azevedo, Sekáč), 26. An. Popov (Jarullin, Markov) – 18. Burdasov (Hartikainen, Omark)
18:00 Jaroslavľ - Vladivost.
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
Góly: 27. Kajumov, 33. Apalkov (Jelesin, Kartajev), 35. Apalkov (Alexejev, Kartajev), 38. Denisenko (Kontiola, Loktionov)
18:00 N. Novgorod - Jokerit
4:5 pp (1:1, 2:1, 1:2, 0:1)
Góly: 17. Setdikov (Šurakov, Orlov), 22. Paršin (Holm), 34. Paršin, 41. Varnakov (Paršin) – 14. Lööv (Jensen Aabo), 25. Platt (Manninen, Nicklas Jensen), 49. Joensuu (Moses, O'Neill), 60. Joensuu (Nicklas Jensen, Manninen), 63. O'Neill
18:30 Petrohrad - D. Moskva
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 10. N. Gusev (Jakupov), 25. Dergačov (Kručinin, Barabanov), 36. Hersley (Dacjuk, A. Belov) – 2. Mozer, 59. Moisejev (Koivisto, Pepeljajev)
18:30 Slovan - Chabarovsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Góly: 33. Sukel' (Meszároš, Virta), 37. Červený (Lunter) – 58. Pjanov (Jordán)
18:30 Spartak - Riga
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Góly: 27. Leščenko (Zubov), 46. Kulik (Filatov) – 12. Gegeris (Batna), 13. Maione (Videll, Darzinš), 50. Clark (Ališauskas)
18:30 Víťaz - Nižnekamsk
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Góly: 4. Kokarev (Mojsejev), 12. Makejev (A. Nikulin, Stoljarov), 36. P. Černov (A. Nikulin, Švec-Rogovoj) – 60. Šaripzjanov

19.10.2018
18:00 Čerepovec - Jekaterin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Soči - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

20.10.2018
09:00 Kunlun - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Novosibirsk - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Čeľabinsk - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Spartak - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Víťaz - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
20. 10. 16:00  Spartak - Slovan
22. 10. 18:30  Soči - Slovan
26. 10. 18:30  Slovan - CSKA
28. 10. 17:00  Slovan - Petrohrad
Najnovšie články

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist