Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:

CSKA otočilo derby a opäť vyrovnalo konferenčné finále! + video

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~   04. 04. 2018   ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Nebude to rýchla séria. Finále Západnej konferencie sa bude hrať najmenej na šesť zápasov, keďže CSKA Moskva v stredu otočilo štvrtý duel série a po výhre 2:1 vyrovnalo jej stav na 2-2.

CSKA Moskva – SKA Petrohrad 2:1 (0:0, 0:1, 2:0), stav série 2-2

Góly: 41. Robinson (Grigorenko, Popov), 43. Ničuškin (Andronov) - 34. Vojnov (Hersley, Šipačov)(PP)
Strely: 27-20 (7-5, 11-9, 9-6), Trestné minúty: 12-14 (2-4, 6-4, 4-6), Brankári: Sorokin - Koskinen

V prvej tretine diváci nevideli ani jeden gól, na veľké šance však vyhral Petrohrad 2:1. Strelecky bolo o čosi aktívnejšie CSKA, a to aj v druhej tretine. Oba tímy hrali niekoľko presiloviek a práve pri početnej výhode obhajca titulu otvoril skóre. V 34. minúte ho poslal do vedenia 1:0 aj s prispením šťastia obranca Viačeslav Vojnov. Jeho strela skončila za chrbtom Iľju Sorokina po teči domáceho obrancu.

CSKA vyšiel vstup do tretej tretiny. Po 37 sekundách hry vyrovnal stav na 1:1 nechytateľnou strelou obranca Mat Robinson. O dve minúty neskôr viedol moskovský tím 2:1 vďaka pohotovej dorážke Valerija Ničuškina. Petrohrad už nedokázal odpovedať, navyše, v celej tretine zaznamenal iba šesť striel. Sorokin potreboval na triumf 2:1 urobiť 19 zákrokov. Mikko Koskinen čelil 27 strelám CSKA, ktoré vyrovnalo stav série na 2-2. Pokazilo tak SKA doteraz bezchybnú bilanciu v tomto play-off 7-0, ak viedlo po dvoch tretinách.

Piaty zápas série je na programe v piatok v Petrohrade.

Zostava CSKA: Sorokin (L. Johansson) – Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Naumenkov, Pašnin, Sergejev – Andronov, Petrov, Ničuškin – Kaprizov, Popov, Grigorenko – Scott, Šumakov – Ľubimov, Svetlakov, Kuzmenko

Zostava SKA: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Hersley, Jakovlev, Zub, Rykov – Kovaľčuk, Šipačov, Thoresen – Daciuk, Plotnikov, Gusev – Širokov, Koskiranta, Barabanov – V. Tichonov, Ketov, Kablukov

~ Marián Masaryk ~

Ďalšie články:

⇓   18.04.2018   ⇓
18:30 CSKA - Kazaň
3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 15. K. Petrov (Grigorenko, Al. Popov), 39. Scott (V. Žarkov, Marčenko), 73. K. Petrov (Al. Popov) – 17. Lander (Manuchov, Sekáč), 19. Galijev (Tkačov)

20.04.2018
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Góly: 28. Svetlakov (Telegin, Kuzmenko) – 20. Azevedo (Lukojanov, Ohtamaa), 28. Lander (Azevedo), 60. Lander