Článok

Hudáček doviedol Spartak k výhre v moskovskom derby + video

Marián Masaryk | 22.10.2018
Slovenský brankár Július Hudáček zaznamenal v pondelok druhé víťazstvo po sebe. Spartak Moskva zdolal na domácom ľade dva dni po Slovane Bratislava aj mestského rivala Dynamo.

Hudáček predviedol 28 zákrokov a vyrovnal si tohtosezónnu bilanciu na 8-8. V 17. minúte ho prekonal Miika Koivisto a v 37. minúte v presilovej hre Vladimir Briukvin. Spartak potom otočil stav z 1:2 troma gólmi po sebe. Skórovali zaň Nikita Filatov, Alexander Chochlačov, Andrej Kutejkin a Kaspars Daugavinš.

Pre Hudáčka išlo o druhý domáci triumf v rade po predošlých dvoch prehrách. Spartak si upevnil 6. miesto v Západnej konferencii s 22 bodmi v 21 zápasoch sezóny.

Tradičná Hudashow po domácej výhre:

Zostrihy zo zápasu:

Diváci mohli okrem šiestich gólov vidieť aj pästný súboj Iľju Nikulina s Michailom Grigorievom:

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   21.03.2019   ⇓
17:30 CSKA - D. Moskva
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Góly: 14. P. Karnauchov (Marčenko, Svetlakov), 31. M. Robinson (Al. Popov), 47. Vey (Grigorenko, Kaprizov) – 20. J. Zajcev (Indrašis, Brjukvin), 39. Kagarlickij (I. Nikulin, Šipačov)
17:30 Petrohrad - Jaroslavľ
5:4 pp (0:1, 4:1, 0:2, 1:0)
Góly: 21. N. Gusev (Byvalcev, S. Plotnikov), 25. N. Gusev (Tokranov, Prochorkin), 31. Zub (Rukavišnikov, Prochorkin), 38. Byvalcev (S. Plotnikov, N. Gusev), 67. Chafizullin (S. Plotnikov, N. Gusev) – 5. Alexejev (Kozun, Beljajev), 31. Sannikov (Apalkov, Denisenko), 46. Apalkov (Denisenko, Sannikov), 53. Rafikov (Korškov, Kudrjavcev)

22.03.2019
12:00 Astana - Omsk
3:5 (1:0, 1:4, 1:1)
Góly: 11. Frattin (Bochenski, Valk), 21. Frattin (Bochenski), 60. Michajlis (Sagadejev, Ševčenko) – 24. Pivcakin (Desharnais, A. Galimov), 24. K. Petrov (Talbot, Širokov), 36. Beck (Franson, Šumakov), 37. Širokov (Franson, Beck), 45. Čudinov (Pivcakin, Franson)
15:00 Jekaterinburg - Ufa
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Góly: 52. Česalin – 2. Hartikainen (Panin, Larsen), 5. Tkačov (Hartikainen, Larsen), 31. Omark (Kemppainen), 43. Kemppainen (Hartikainen)