Článok

KHL oznámila aj mená trénerov pre Zápas hviezd!

Marián Masaryk | 27.12.2018
KHL v stredu skompletizovala divízne výbery pre mini turnaj v rámci Zápasu hviezd 2019 vymenovaním hlavných trénerov. Stali sa nimi kormidelníci Petrohradu, CSKA Moskva, Kazane a Omska.


Tréner SKA Iľja Vorobiov povedie Tím Bobrovovej divízie, v ktorom uvidíme aj jediného Slováka – brankára Júliusa Hudáčka. Druhé mužstvo zo Západnej konferencie povedie kouč CSKA Igor Nikitin. Na východe bude viesť Výber Charlamovovej divízie kormidelník majstrovskej Kazane a hostiteľa podujatia Zinetula Biľaletdinov. Tím Černyševovej divízie povedie najznámejší zahraničný tréner v KHL stojaci na lavičke Omska – Bob Hartley.


V sobotu 19. januára sa v Kazani uskutočnia súťaže zručností a o deň neskôr mini turnaj hviezd, ktorého sa zúčastní spolu 44 hráčov z 23 tímov KHL. Slovan Bratislava nebude mať zastúpenie, keďže Michal Řepík v závere prestupového obdobia odišiel do Viťazu.

Kompletné zostavy tímov pre Zápas hviezd 2019:

Bobrovova divízia

Brankári: Július Hudáček (Spartak Moskva), Magnus Hellberg (Petrohrad)
Obrancovia: Sami Lepistö (Jokerit), Mathew Maione (Riga), Patrik Hersley (Petrohrad), Miika Koivisto (Dynamo Moskva)
Útočníci: Dmitrij Kagarlickij (Dynamo Moskva), Nikita Gusev, Alexander Barabanov (Petrohrad), Linus Videll (Riga), Alexander Chochlačov (Spartak Moskva)
Tréner: Iľja Vorobiov (Petrohrad)

Tarasovova divízia

Brankári: Iľja Sorokin (CSKA Moskva), Konstantin Barulin (Soči)
Obrancovia: Alexander Jelesin, Jakub Nakládal (Jaroslavľ), Nikita Nesterov (CSKA Moskva), Kristian Chenkel (Minsk)
Útočníci: Miro Aaltonen (Viťaz), Kirill Kaprizov (CSKA Moskva), Andrej Loktionov (Jaroslavľ), Eric O´Dell (Soči), Michal Řepík (SLOVAN BRATISLAVA)
Tréner: Igor Nikitin (CSKA Moskva)

Charlamovova divízia

Brankári: Jakub Kovář (Jekaterinburg), Vladislav Podjapolsky (Kazaň)
Obrancovia: Viktor Antipin (Magnitogorsk), Paul Postma (Kazaň), Nikita Triamkin (Jekaterinburg), Denis Barancev (Nižný Novgorod)
Útočníci: Vitalij Kravcov (Čeľabinsk), Nigel Dawes, Stéphane Da Costa (Jekaterinburg), Sergej Moziakin (Magnitogorsk), Juuso Puustinen (Nižnekamsk)
Tréner: Zinetula Biľaletdinov (Kazaň)

Černyševova divízia

Brankári: Juha Metsola (Ufa), Igor Bobkov (Omsk)
Obrancovia: Marc-Andre Gragnani (Kunlun), Darren Dietz (Astana), Phillip Larsen (Ufa), Jan Kolář (Chabarovsk)
Útočníci: Anton Burdasov (Ufa), Sergej Širokov, Iľja Michejev (Omsk), Roman Starčenko (Astana), Nikita Michajlov (Novosibirsk)
Tréner: Bob Hartley (Omsk)



Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   21.09.2019   ⇓
13:30 Ufa - Nižnekamsk
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Góly: 42. Omark (M. Majorov, Sošnikov), 45. M. Majorov (Ar. Sergejev, Kadejkin)
14:00 Jekaterin. - Spartak
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Góly: 15. Platt (Sexton, Holland), 27. Holland (Macek) – 20. Fjodorov (Gončarov, Chochlačov), 21. Juňkov (D. Višnevskij, Gončarov), 21. Rylov (Chochlačov, Fjodorov), 35. Gončarov
14:00 Magnitka - Kazaň
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Góly: 4. Loktionov (Paršin) – 22. Wikstrand (Azevedo, Ožiganov), 44. Cormier (Wikstrand, K. Petrov)
16:00 Traktor - Novgorod
2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Góly: 12. A. Alexejev (Nikolišin), 57. Kodola (Chochlov, Markovin) – 2. Bočarov, 16. Q. Howden (Szczechura, Orlov), 18. Schroeder (Žafjarov), 40. Schroeder (Ch. Genoway, Szczechura)
16:00 Soči - Admiral
1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 4. Šmeljov (Collins, Lugin) – 22. V. Butuzov (Ibatullin, J. Petrov), 62. Glazačev
16:10 Minsk - Jokerit
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Góly: 27. Gotovec, 32. Pulkkinen (Derjabin, Ďukov), 39. A. Kosticyn (Prince), 42. Feoktistov (Kitarov, Ďukov), 55. Pulkkinen (Kogaljov, Shore)
16:30 D. Moskva - Riga
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Góly: 40. A. Petersson (Šipačov, Mironov), 40. Ljamin (J. Zajcev, Šipačov), 57. A. Petersson, 59. Jaškin (Šipačov) – 59. Ališauskas

22.09.2019
16:00 Omsk - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 SKA Petr. - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

23.09.2019
14:30 Novosibirsk - Kazaň
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Čeľabinsk - Nižneka.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Traktor - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Jaroslavľ - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 SKA Petr. - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist