Článok

KHL oznámila aj mená trénerov pre Zápas hviezd!

Marián Masaryk | 27.12.2018
KHL v stredu skompletizovala divízne výbery pre mini turnaj v rámci Zápasu hviezd 2019 vymenovaním hlavných trénerov. Stali sa nimi kormidelníci Petrohradu, CSKA Moskva, Kazane a Omska.


Tréner SKA Iľja Vorobiov povedie Tím Bobrovovej divízie, v ktorom uvidíme aj jediného Slováka – brankára Júliusa Hudáčka. Druhé mužstvo zo Západnej konferencie povedie kouč CSKA Igor Nikitin. Na východe bude viesť Výber Charlamovovej divízie kormidelník majstrovskej Kazane a hostiteľa podujatia Zinetula Biľaletdinov. Tím Černyševovej divízie povedie najznámejší zahraničný tréner v KHL stojaci na lavičke Omska – Bob Hartley.


V sobotu 19. januára sa v Kazani uskutočnia súťaže zručností a o deň neskôr mini turnaj hviezd, ktorého sa zúčastní spolu 44 hráčov z 23 tímov KHL. Slovan Bratislava nebude mať zastúpenie, keďže Michal Řepík v závere prestupového obdobia odišiel do Viťazu.

Kompletné zostavy tímov pre Zápas hviezd 2019:

Bobrovova divízia

Brankári: Július Hudáček (Spartak Moskva), Magnus Hellberg (Petrohrad)
Obrancovia: Sami Lepistö (Jokerit), Mathew Maione (Riga), Patrik Hersley (Petrohrad), Miika Koivisto (Dynamo Moskva)
Útočníci: Dmitrij Kagarlickij (Dynamo Moskva), Nikita Gusev, Alexander Barabanov (Petrohrad), Linus Videll (Riga), Alexander Chochlačov (Spartak Moskva)
Tréner: Iľja Vorobiov (Petrohrad)

Tarasovova divízia

Brankári: Iľja Sorokin (CSKA Moskva), Konstantin Barulin (Soči)
Obrancovia: Alexander Jelesin, Jakub Nakládal (Jaroslavľ), Nikita Nesterov (CSKA Moskva), Kristian Chenkel (Minsk)
Útočníci: Miro Aaltonen (Viťaz), Kirill Kaprizov (CSKA Moskva), Andrej Loktionov (Jaroslavľ), Eric O´Dell (Soči), Michal Řepík (SLOVAN BRATISLAVA)
Tréner: Igor Nikitin (CSKA Moskva)

Charlamovova divízia

Brankári: Jakub Kovář (Jekaterinburg), Vladislav Podjapolsky (Kazaň)
Obrancovia: Viktor Antipin (Magnitogorsk), Paul Postma (Kazaň), Nikita Triamkin (Jekaterinburg), Denis Barancev (Nižný Novgorod)
Útočníci: Vitalij Kravcov (Čeľabinsk), Nigel Dawes, Stéphane Da Costa (Jekaterinburg), Sergej Moziakin (Magnitogorsk), Juuso Puustinen (Nižnekamsk)
Tréner: Zinetula Biľaletdinov (Kazaň)

Černyševova divízia

Brankári: Juha Metsola (Ufa), Igor Bobkov (Omsk)
Obrancovia: Marc-Andre Gragnani (Kunlun), Darren Dietz (Astana), Phillip Larsen (Ufa), Jan Kolář (Chabarovsk)
Útočníci: Anton Burdasov (Ufa), Sergej Širokov, Iľja Michejev (Omsk), Roman Starčenko (Astana), Nikita Michajlov (Novosibirsk)
Tréner: Bob Hartley (Omsk)



Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   15.01.2019   ⇓
10:30 Chabarovsk - Jaroslav.
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 16. Kozun, 34. Denisenko (Sannikov, Alexejev)
10:30 Vladivostok - Jokerit
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 38. V. Polák (Kubát, Zajcev), 46. Glazačev (Vicharev, Ďjakov), 58. Koňkov (Mereskin), 60. A. Strelcov (Glazačev) – 4. Nicklas Jensen (O. Lauridsen, Stollery)
12:30 Kunlun - Čerepovec
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Góly: 40. Yip (St. Pierre, V. Lajunen) – 9. Lapenkov (Jakimov, A. Kulda), 25. Kinrade (Jakimov), 40. Markovin (Petunin), 60. Michnov
13:30 Novosibirsk - Soči
5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
Góly: 12. Sajustov (Michajlov), 13. Prince (Brulé, J. Peltola), 20. Savčenko (Brulé, Milovzorov), 39. J. Peltola (Brulé), 52. Ignatovič (Brulé) – 6. Archipov (Točickij, Akmaldinov), 16. O'Dell (Pajgin, R. Rosén), 20. Jokipakka (J. Alexandrov, Collins), 25. Bakoš (Collins)
14:30 Astana - Spartak
4:5 (3:2, 1:3, 0:0)
Góly: 1. Svedberg (Bochenski), 6. Frattin, 8. A. Petersson (Dietz, Valk), 25. Sagadejev – 12. Talalujev (Fjodorov), 13. Nikoncev (R. Hanzl, Lisin), 24. Cyplakov (Maxwell, Leščenko), 25. Grišin (Talalujev, Zubov), 36. Nikoncev
17:30 Petrohrad - Nižnekams.
2:3 pp (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 6. S. Plotnikov (Dacjuk, Karpov), 10. Byvalcev (Kuzmenko, Gavrikov) – 12. Nestrašil, 24. E. Galimov (Semjonov, Chajrullin), 63. Padakin (An. Sergejev, Chajrullin)
17:30 Minsk - Víťaz
2:3 pp (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Góly: 28. Pulkkinen (Q. Howden), 30. Litvinov (Lisovec, A. Kosticyn) – 19. Makejev, 34. Švec-Rogovoj (Stoljarov), 64. Stasenko (Švec-Rogovoj, Makejev)
17:30 CSKA - Magnitogorsk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 35. Grigorenko (Slepyšev, Blažijevskij), 58. Vey (Grigorenko, Kaprizov), 59. Telegin
17:30 Omsk - Ufa
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Góly: 35. Fisenko (Franson)
18:30 Riga - Jekaterinburg
1:2 pp (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 50. Maione (McMillan, M. Redlihs) – 48. Sexton (Dawes, Kolcov), 64. Paré (Sexton)
18:30 Slovan - Čeľabinsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Góly: 32. Gubarev (Stoa, Thomas), 60. Thomas (Bergström)

17.01.2019
10:30 Chabarovsk - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
10:30 Vladivostok - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
13:30 Novosibirsk - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:30 Astana - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čeľabinsk - N. Novgo.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Nižnekamsk - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Jekaterinburg
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Petrohrad - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Magnitogorsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

21.01.2019
Najbližšie zápasy Slovana
22. 01. 18:30  Riga - Slovan
24. 01. 17:00  Jaroslavľ - Slovan
26. 01. 17:00  Slovan - Minsk
31. 01. 18:30  Slovan - Soči
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist