Článok

Slovan prehral na nulu druhýkrát po sebe. V Jaroslavli padol jediný gól + video

Marián Masaryk | 06.01.2019
Slovan Bratislava neskóroval ani v druhom zápase na prvom tohtoročnom výjazde a pripísal si celkovo tretiu prehru v sérii. Na ľade Jaroslavle prehral futbalovo 0:1, keď jediný gól inkasoval v oslabení.

Lokomotiv Jaroslavľ – SLOVAN BRATISLAVA 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Góly: 57. Nakládal (Kozun, Kronwall)(PP)
Strely: 38-24 (6-9, 18-10, 14-5), Trestné minúty: 0-8 (0-0, 0-0, 0-8), Brankári: Konovalov – Čiliak

V prvých dvoch tretinách hrali tímy pomerne vyrovnanú partiu. V tej úvodnej bol o čosi strelecky aktívnejší Slovan, v prostrednej zase Jaroslavľ. Góly však nepadali a vyše 40 minút sa hralo bez vylúčení. V 37. minúte mal vedúci gól hostí na hokejke Sukeľ, ale trafil tyčku Konovalovovej brány. V tretej tretine boli slovanisti nedisciplinovaní, na čo aj doplatili. Ubránili síce viac ako minútové oslabenie o dvoch hráčov, ale v poradí štvrtú presilovku už domáci využili. V 57. minúte strelil jediný gól zápasu Jakub Nakládal. Slovan to v závere skúsil bez brankára, ale vyrovnať už nedokázal. Ani 37 zákrokov Mareka Čiliaka neodvrátilo jeho druhú prehru na nulu po sebe. Iľja Konovalov vychytal čisté konto s 24 zákrokmi.

Tretí zápas na výjazde odohrá Slovan v utorok v Minsku. V prvých dvoch inkasoval všetky tri góly v oslabeniach. Zostáva na chvoste Západnej konferencie s bodovou stratou na Čerepovec, ktorý má však dva duely k dobru.

Zostava Jaroslavle: Konovalov (Isajev) – Nakládal, Rafikov, Kronwall, Jelesin, Osipov, Čerepanov, Kutuzov, Afanasjev – Kozun, Alexejev, Kudrjavcev – Sannikov, Korotkov, Averin – Korškov, Iljenko, Jurtajkin – Červoněnko, Ivanov, Apalkov

Zostava Slovana: Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Jánošík, Grman, Klok, Bačik, Gelinas – Lunter, Sukeľ, Červený (A) – Rau, Taffe (A), Chipchura – Lamper, Buc, Hrnka – Baranov, Sloboda

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   22.03.2019   ⇓
12:00 Astana - Omsk
3:5 (1:0, 1:4, 1:1)
Góly: 11. Frattin (Bochenski, Valk), 21. Frattin (Bochenski), 60. Michajlis (Sagadejev, Ševčenko) – 24. Pivcakin (Desharnais, A. Galimov), 24. K. Petrov (Talbot, Širokov), 36. Beck (Franson, Šumakov), 37. Širokov (Franson, Beck), 45. Čudinov (Pivcakin, Franson)
15:00 Jekaterinburg - Ufa
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Góly: 52. Česalin – 2. Hartikainen (Panin, Larsen), 5. Tkačov (Hartikainen, Larsen), 31. Omark (Kemppainen), 43. Kemppainen (Hartikainen)