Článok

Marián Masaryk | 01.02.2019
Slovenský brankár Július Hudáček si vo štvrtok vybral svoju dávku smoly. Spartaku Moskva síce vychytal aspoň bod pri prehre v Rige po predĺžení, ale víťazný gól inkasoval veľmi nešťastne.

Hudáček najskôr zastavil únik Mathewa Maioneho aj jeho dorážku, no potom ho obmedzil vracajúci sa spoluhráč Anatolij Nikoncev. Linus Videll si vďaka tomu ľahko zobral odrazený puk a rozhodol o výhre Rigy 2:1 už po 27 sekundách predĺženia.

Hudáček inak urobil v zápase 22 zákrokov a zhoršil si sezónnu bilanciu na 16-17-4.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   19.04.2019   ⇓
18:30 Omsk - CSKA
2:3 pp (2:0, 0:1, 0:1, 0:1)
Góly: 13. Šumakov (Šilin), 18. Franson (Jemelin, Beck) – 24. Kaprizov (Svetlakov), 58. Okulov (Al. Popov), 78. Mamin (Dahlbeck, M. Robinson)