Článok

Hudáček verí v úspešné play-off. Musíme sa však vyhnúť CSKA a SKA, tvrdí

SlovakKHL.sk | 06.01.2020
Slovenský brankár Július Hudáček si myslí, že tohtoročný Spartak má väčšie šance na úspech v play-off, ako ten minuloročný, ktorý v prvom kole play-off vypadol po šesťzápasovej sérii s Petrohradom.

„V minulej sezóne sme mali tiež dobrý tím, ale nedávali sme to najlepšie z nás do každého zápasu. Vyhrali sme niekoľko zápasov a potom sme začali prehrávať. V tejto sezóne dokázali tréneri získať z každého hráča maximum. Hráme disciplinovane a dokážeme zdolať kohokoľvek,“ povedal.

Moskovský klub je momentálne s 54 bodmi na piatom mieste Západnej konferencie s 13-bodovým náskokom pred prvým nepostupujúcim tímom. Pozícia je to pohodlná, ale tím ešte hrá o to, aby mal v prvom kole čo najprijateľnejšieho súpera.

„Ak dostaneme SKA alebo CSKA, bude to veľmi náročné. Preto musíme skončiť v základnej časti čo najvyššie. Ani ostatné tímy nám to však nedarujú. Lokomotiv, Jokerit či Dynamo Moskva sú tiež nároční súperi. Play-off nebude ľahké, ale ak budeme hrať rovnako, s rovnakým odhodlaním, a dáme do toho všetko, tak cez prvé kolo prejdeme,“ verí Hudáček.

CSKA Moskva momentálne ako najlepší tím KHL vedie poradie Západnej konferencie s dvojbodovým náskokom pred druhým Petrohradom. To sú tímy, ktorým by sa Spartak vyhol najradšej.

„Samozrejme. Nemôžem povedať, že by sme proti nim nemali žiadnu šancu, ale hrať proti nim by bolo veľmi náročné. Aj v minuloročnom play-off sme predviedli náš najlepší hokej v sérii proti SKA, ale nakoniec sme aj tak prehrali,“ dodal Hudáček.

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist