Článok

Bakoš premenil trestné strieľanie, Admiral ďalšieho favorita nezdolal

SlovakKHL.sk | 15.01.2020
V stredu sa v Kontinentálnej hokejovej lige odohral len jeden zápas. Zastúpenie v ňom však mal aj slovenský hokej.

Vladivostok na domácom ľade privítal Omsk a po víťazstve nad najlepším tímom Východnej konferencie si brúsil zuby aj na skalp druhého najlepšieho tímu. Ten sa však nedal a napriek tomu, že po prvej tretine prehrával, nakoniec vyhral 5:2, aby si predĺžil víťaznú sériu na tri zápasy.

Jeden z dvoch gólov domácich strelil slovenský útočník Martin Bakoš, ktorý v strede druhej tretiny premenil trestné strieľanie, aby stav zápasu vyrovnal na 2:2. Bol to jeho 14. gól v sezóne. Okrem neho si pripísal aj štyri strely a dva bloky, pričom odohral 18 minút a šesť sekúnd.

Výsledok - 15.01.2020:

Vladivostok - Omsk 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
Góly: 7. Drobin, 31. Bakoš (TS) – 21. Pjanov (Manuchov), 28. A. Potapov (Vojnov), 37. Širokov (Franson, Pjanov), 47. Zernov (Ručkin, Andrighetto), 55. McMillan (Šumakov, Vojnov)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   28.01.2020   ⇓
10:00 Amur - Ufa
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Góly: 2. Rasskazov (Turbin, Rudenkov), 13. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 50. Gorškov (Korjagin, Vj. Ušenin), 52. Rudenkov (Jordán, Fajzullin) – 33. Kugryšev (Arzamascev, Kadejkin), 60. Omark (Larsen, Manninen)
17:30 Omsk - Nižnekamsk
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 9. Košelev (Martynov, K. Semjonov), 27. Pokka (Pokka, Klinkhammer), 28. Andrighetto (Vojnov, Beck) – 5. R. Murphy (Pajgin), 51. Chajrullin (Šaripzjanov, Berglund)
17:30 D. Moskva - Novgorod
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Góly: 16. Jaškin (Šipačov), 16. Pulkkinen (Tarasov), 24. Jaškin (Šipačov, Indrašis), 41. Čajkovský (Indrašis, Jaškin), 54. Pulkkinen (Tarasov, Bočarov) – 50. Schroeder (Ch. Genoway, Rattie)
17:30 SKA Petr. - Minsk
5:0 (4:0, 0:0, 1:0)
Góly: 1. Karpov (Koskiranta, Kuzmenko), 2. Ivan Morozov (Tokranov, K. Marčenko), 6. Koskiranta (Bengtsson), 12. K. Marčenko (Ivan Morozov, Podkolzin), 46. Ivan Morozov (Galeňuk, Ketov)

2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
Góly: 38. Mereskin, 54. Bakoš (Lalonde, Ljungh) – 24. P. Karnauchov (M. Robinson, Kalinin), 34. Grigorenko (Slepyšev), 35. Slepyšev (Vey, Grigorenko), 48. M. Kempe (Naumenkov, Kaprizov), 54. Kaprizov (M. Kempe, Kiselevič)
17:30 Víťaz - Kazaň