Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Vitajte!
SlovakKHL.sk Vám prináša články o KHL a zároveň ponúka archív všetkých sezón KHL, ktorý sa bude priebežne dopĺňať. Nájdete tu aj aktuálne štatistiky a tabuľky.

Štatistiky brankárov

P Meno Tím Z MIN AVG PER SO G A TM
1.Igor UstinskyAvtom. Jekaterinburg2290.001.000000
2.Alexei MelnichukSKA Petrohrad170.001.000000
3.Eduard ReizvikhSibir Novosibirsk140.001.000000
4.Alexander TrushkovSpartak Moskva1280.001.000000
5.Ryan ZapolskiJokerit1911451.260.9515000
6.Igor ShesterkinSKA Petrohrad179591.380.9484010
7.Tomi KarhunenHC Red Star Kunlun93002.000.940000
8.Dominik FurchAvangard Omsk2212401.650.9393010
9.Magnus HellbergHC Red Star Kunlun2210951.920.9384002
10.Lars JohanssonCSKA Moskva95241.490.9361000
11.Mikhail KarnaukhovDinamo Minsk2911.980.936000
12.Emil GaripovAk Bars Kazaň2011531.930.9332000
13.Anton KrasotkinLada Togliatti42152.230.933000
14.Ivan LisutinTorpedo N. Novgorod105161.740.9313002
15.Jakub KovarAvtom. Jekaterinburg2313512.040.9312002
16.Alexander YeryomenkoDynamo Moskva2010132.250.9311002
17.Alexei KrasikovSibir Novosibirsk41921.880.9301000
18.Pavel FrancouzTraktor Čeľabinsk147592.370.929002
19.Vasily DemchenkoTraktor Čeľabinsk157532.710.9291000
20.Mikko KoskinenSKA Petrohrad95441.760.9281000
21.Július HudáčekSeverstaľ Čerepovec2112082.090.9282012
22.Ivan BocharovDynamo Moskva94902.330.9271010
23.Sergei KudryavtsevBarys Astana62582.330.926000
24.Alexander LazushinLada Togliatti2111862.330.9261000
25.Henrik KarlssonBarys Astana2311792.240.92520132
26.Igor BobkovHC Admiral Vladivostok169262.270.925000
27.Ilya SorokinCSKA Moskva148121.630.9243000
28.Stanislav GalimovTorpedo N. Novgorod169151.900.9243004
29.Ilya YezhovNeftech. Nižnekamsk2111912.170.9244000
30.Alexander SalakSibir Novosibirsk2011202.300.924002
31.Jhonas EnrothDinamo Minsk2312911.950.9233002
32.Dmitry ShikinHC Sochi136082.370.92310025
33.Mikhail BiryukovViťaz Podoľsk137762.630.9221002
34.Jakub StepanekSlovan Bratislava84512.790.9220110
35.Juha MetsolaAmur Chabarovsk2313462.410.9201014
36.Oleg ShilinAvangard Omsk41942.160.9191000
37.Ben ScrivensSalavat Julajev Ufa1910532.280.9182020
38.Jānis KalniņšDinamo Riga145072.840.918000
39.Ivan FedotovSalavat Julajev Ufa1333.640.917000
40.Alexander SudnitsynLokomotiv Jaroslavľ146542.200.9151000
41.Nikita BespalovSpartak Moskva147172.760.9151002
42.Igor SaprykinViťaz Podoľsk116612.900.9151000
43.Ilya ProskuryakovJugra Chanty-Mansijsk209763.140.915000
44.Ilya SamsonovMetallurg Magnitogorsk146922.770.9141002
45.Karri RämöJokerit1612.950.914000
46.Vasily KoshechkinMetallurg Magnitogorsk167592.690.913000
47.Andrei KareyevSalavat Julajev Ufa73552.700.912000
48.Timur BilyalovAk Bars Kazaň52322.840.911000
49.Anton TodykovViťaz Podoľsk1592.030.909000
50.Maxim TretyakCSKA Moskva1572.110.909000
51.Alexander SharychenkovJugra Chanty-Mansijsk31452.900.908000
52.Ivan NalimovHC Admiral Vladivostok63662.950.907000
53.Markus SvenssonSpartak Moskva146363.020.903002
54.Konstantin BarulinHC Sochi157832.910.90220010
55.Marek MazanecSlovan Bratislava1810113.320.901002
56.Andrei MakarovNeftech. Nižnekamsk52622.750.898000
57.Mantas ArmalisDinamo Riga31162.590.896000
58.Alexei MuryginLokomotiv Jaroslavľ157993.000.894010
59.Alexei ArtamkinSeverstaľ Čerepovec41624.070.889000
60.Justin PetersDinamo Riga146893.480.870000
61.Evgeny KiselevAmur Chabarovsk2734.110.868000
62.Vladislav FokinJugra Chanty-Mansijsk73313.990.862000
63.Nikita SerebryakovHC Admiral Vladivostok41004.800.852000
64.Yevgeny AlikinAmur Chabarovsk2435.580.846000
65.Yevgeny IvannikovLada Togliatti1325.620.842000
66.Vladimir SokhatskyAvtom. Jekaterinburg1606.000.818000
67.Sergei MagarilovSeverstaľ Čerepovec1259.600.789000
68.Nikolai MolkovTorpedo N. Novgorod1163.750.667000
69.Denis SinyaginSpartak Moskva00.000000
70.Rafael KhakimovNeftech. Nižnekamsk00.000000
71.Georgy KuznetsovDynamo Moskva00.000000
72.Jan KoziakSlovan Bratislava00.000000
73.Sergei KorobovSKA Petrohrad00.000000
74.Juho RatilainenJokerit00.000000
75.Mikhail DrobyshevskyAvtom. Jekaterinburg00.000000
76.Janis VorisDinamo Riga00.000000
77.Bogdan DonenkoViťaz Podoľsk00.000000
78.Ilya KonovalovLokomotiv Jaroslavľ00.000000
79.Vladislav PodyapolskyAk Bars Kazaň
80.Petr KochetkovHC Sochi
81.Andrei FilonenkoCSKA Moskva
82.Alexander SamonovViťaz Podoľsk
83.Sergei BolshakovHC Sochi
84.Artyom ZagidulinMetallurg Magnitogorsk
85.Stepan GoryachevskikhDinamo Minsk
86.Eetu MäkiniemiJokerit
87.Andrei TikhomirovTorpedo N. Novgorod
88.Jaroslav JanusSlovan Bratislava
89.Sergei BronnikovMetallurg Magnitogorsk
90.Denis KostinAvangard Omsk
91.Andrei SukhanovTorpedo N. Novgorod
92.Savely KononovSeverstaľ Čerepovec
93.Arseni AkhmetovHC Sochi
94.Vyacheslav VolkovCSKA Moskva
94 items total

Aquaparky na Slovensku

⇓   21.10.2017   ⇓
11:30 Kunlun - Vladivostok
1:2 sn (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)
Góly: 21. Kane (Lockhart) – 60. Alexandrov, roz.SN: Alexandrov
16:00 CSKA - Jaroslavľ
2:3 pp (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Góly: 14. Šalunov (Šumakov), 38. Kaprizov (Nesterov, Šumakov) – 31. Polunin, 35. Kadejkin (Koledov), 62. Apalkov (Nakládal)
16:00 Čerepovec - Omsk
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Góly: 15. Bumagin (Kagarlickij) – 9. Manukjan (K. Semjonov), 32. Kugryšev (A. Galimov, Chochrjakov), 40. A. Petersson (Gustafsson, I. Michejev)
16:00 N. Novgorod - Astana
3:4 pp (2:1, 1:1, 0:1, 0:1)
Góly: 4. Paršin (S. Kosticyn), 16. Stoljarov (Paršin, Galuzin), 31. Daugavinš (Mozer) – 5. R. Starčenko, 21. Dietz (Dallman, Frattin), 56. Dawes, 61. Dawes (Dallman, Vey)
16:00 Petrohrad - Jokerit
4:3 pp (0:0, 2:2, 1:1, 1:0)
Góly: 34. Širokov (Hersley), 38. Vojnov (Širokov, Kablukov), 58. Kalinin (Gavrikov, Chafizullin), 62. Dacjuk (N. Gusev) – 29. Niemi (Jensen, Gilroy), 36. Jensen (Norman, O. Lauridsen), 48. Pihlström (Jensen)
16:00 Viťaz - D. Moskva
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Góly: 43. A. Nikulin (Makejev) – 9. Varnakov (Volkov, Salminen), 21. Varnakov (Rylov, Salminen), 33. Varnakov (Boyd), 58. Brjukvin, 60. I. Nikulin (Markovin, Jefremov)
16:00 Spartak - Jugra
4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
Góly: 9. Stoa (Radil), 19. Maxwell (Stoa), 49. Maxwell (A. Osipov, Stoa), 50. Leščenko (Kulik, Chochlačov) – 5. Viklund (Kurjanov), 18. Koroljov (Vitásek, A. Michejev), 54. Panov (Šulakov, Pogorišnyj)

22.10.2017
13:30 Ufa - Čeľabinsk
3:4 sn (0:1, 2:0, 1:2, 0:0)
Góly: 22. Lisin (Fjodorov, Arzamascev), 33. Lisin (Fjodorov, Jelizarov), 58. Kemppainen (Hartikainen, Omark) – 11. Bailen (Gynge, Szczechura), 51. Szczechura (Bailen, Videll), 56. Videll (Bailen, Gynge), roz.SN: Bailen
16:00 Kazaň - Magnitogorsk
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Góly: 20. Sekáč (Lander), 27. Tkačov (Jarullin, Klinkhammer), 51. Jazkov (Malychin), 56. Sekáč (Lander, Malychin)
16:00 Nižnekamsk - Jekaterinburg
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 40. E. Galimov (Jeglič, Piganovič), 60. P. Kulikov
16:00 Soči - Togliatti
2:1 pp (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 46. Šmeljov (Padakin, Polášek), 64. Padakin (Collins) – 59. Mastrjukov (Kapustin, Filatov)

23.10.2017
13:30 Kunlun - Vladivostok
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Čerepovec - Jugra
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 N. Novgorod - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 CSKA - Petrohrad
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Novosibirsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Viťaz - Minsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Spartak - Astana
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
19:00 Slovan - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

KHL výsledky | Zápasy Slovana


© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist