Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Vitajte!
SlovakKHL.sk Vám prináša články o KHL a zároveň ponúka archív všetkých sezón KHL, ktorý sa bude priebežne dopĺňať. Nájdete tu aj aktuálne štatistiky a tabuľky.

Štatistiky brankárov

P Meno Tím Z MIN AVG PER SO G A TM
1.Eduard ReizvikhSibir Novosibirsk140.001.000000
2.Igor UstinskyAvtom. Jekaterinburg2290.001.000000
3.Alexei MelnichukSKA Petrohrad170.001.000000
4.Alexei KrasikovSibir Novosibirsk94601.430.9551000
5.Igor ShesterkinSKA Petrohrad1810191.410.9474010
6.Ryan ZapolskiJokerit2313811.480.9436000
7.Lars JohanssonCSKA Moskva105841.340.9402000
8.Dominik FurchAvangard Omsk2614891.610.9403010
9.Tomi KarhunenViťaz Podoľsk93002.000.940000
10.Magnus HellbergHC Red Star Kunlun2512791.830.9395004
11.Emil GaripovAk Bars Kazaň2513891.860.9373000
12.Alexander YeryomenkoDynamo Moskva2412562.100.9352002
13.Sergei KudryavtsevBarys Astana73212.240.935000
14.Mikko KoskinenSKA Petrohrad127231.660.9332000
15.Ivan LisutinTorpedo N. Novgorod115811.650.9323002
16.Alexander TrushkovSpartak Moskva2902.000.932000
17.Stanislav GalimovTorpedo N. Novgorod2111641.700.9314004
18.Július HudáčekSeverstaľ Čerepovec2514491.950.9314012
19.Jakub KovarAvtom. Jekaterinburg2614712.080.9292002
20.Alexander LazushinLada Togliatti2312702.170.9292000
21.Pavel FrancouzTraktor Čeľabinsk147592.370.929002
22.Oleg ShilinAvangard Omsk52541.890.9281000
23.Igor BobkovHC Admiral Vladivostok1911072.170.928000
24.Vasily DemchenkoTraktor Čeľabinsk168132.660.9281000
25.Ivan BocharovDynamo Moskva94902.330.9271010
26.Ilya YezhovNeftech. Nižnekamsk2413722.230.9264002
27.Dmitry ShikinHC Sochi157262.310.92610025
28.Henrik KarlssonBarys Astana2714232.280.92530132
29.Jānis KalniņšDinamo Riga187542.470.9251000
30.Nikita BespalovSpartak Moskva179012.460.9243002
31.Karri RämöJokerit21192.520.923000
32.Alexander SudnitsynLokomotiv Jaroslavľ188912.150.9211000
33.Juha MetsolaAmur Chabarovsk2615272.320.9212014
34.Alexander SalakSibir Novosibirsk2111602.380.921002
35.Mikhail BiryukovViťaz Podoľsk158202.630.9211002
36.Ben ScrivensSalavat Julajev Ufa2211962.260.9202020
37.Ilya SorokinCSKA Moskva179911.700.9193000
38.Jhonas EnrothDinamo Minsk2714672.090.91930027
39.Igor SaprykinViťaz Podoľsk169202.740.9192000
40.Alexander SharychenkovJugra Chanty-Mansijsk63042.760.919000
41.Mikhail KarnaukhovDinamo Minsk51602.620.918000
42.Vasily KoshechkinMetallurg Magnitogorsk188792.660.917000
43.Ivan FedotovSalavat Julajev Ufa1333.640.917000
44.Ivan NalimovHC Admiral Vladivostok74262.680.915000
45.Jakub StepanekSlovan Bratislava94713.060.9150110
46.Ilya SamsonovMetallurg Magnitogorsk146922.770.9141002
47.Ilya ProskuryakovJugra Chanty-Mansijsk2311213.050.914000
48.Timur BilyalovAk Bars Kazaň62322.840.911000
49.Anton KrasotkinLada Togliatti73713.230.910000
50.Anton TodykovViťaz Podoľsk1592.030.909000
51.Maxim TretyakCSKA Moskva1572.110.909000
52.Sergei MagarilovSeverstaľ Čerepovec2852.820.9091000
53.Andrei KareyevSalavat Julajev Ufa83912.920.905000
54.Konstantin BarulinHC Sochi168412.930.90320010
55.Markus SvenssonSpartak Moskva146363.020.903002
56.Marek MazanecSlovan Bratislava2312893.400.899006
57.Andrei MakarovNeftech. Nižnekamsk52622.750.898000
58.Mantas ArmalisDinamo Riga31162.590.896000
59.Alexei MuryginLokomotiv Jaroslavľ157993.000.894010
60.Alexei ArtamkinSeverstaľ Čerepovec41624.070.889000
61.Justin PetersDinamo Riga146893.480.870000
62.Evgeny KiselevAmur Chabarovsk2734.110.868000
63.Vladislav FokinJugra Chanty-Mansijsk73313.990.862000
64.Nikita SerebryakovHC Admiral Vladivostok41004.800.852000
65.Yevgeny AlikinAmur Chabarovsk2435.580.846000
66.Yevgeny IvannikovLada Togliatti1325.620.842000
67.Vladimir SokhatskyAvtom. Jekaterinburg2606.000.818000
68.Nikolai MolkovTorpedo N. Novgorod1163.750.667000
69.Mikhail DrobyshevskyAvtom. Jekaterinburg00.000000
70.Janis VorisDinamo Riga00.000000
71.Dmitry RaikoDynamo Moskva00.000000
72.Bogdan DonenkoViťaz Podoľsk00.000000
73.Alexander SkrynnikHC Red Star Kunlun00.000000
74.Rafael KhakimovNeftech. Nižnekamsk00.000000
75.Ilya KonovalovLokomotiv Jaroslavľ00.000000
76.Denis SinyaginSpartak Moskva00.000000
77.Georgy KuznetsovDynamo Moskva00.000000
78.Stepan GoryachevskikhDinamo Minsk00.000000
79.Jan KoziakSlovan Bratislava00.000000
80.Juho RatilainenJokerit00.000000
81.Sergei KorobovSKA Petrohrad00.000000
82.Andrei TikhomirovTorpedo N. Novgorod
83.Jakub SedlacekSlovan Bratislava
84.Arseni AkhmetovHC Sochi
85.Andrei SukhanovTorpedo N. Novgorod
86.Vladislav PodyapolskyAk Bars Kazaň
87.Savely KononovSeverstaľ Čerepovec
88.Petr KochetkovHC Sochi
89.Vyacheslav VolkovCSKA Moskva
90.Artyom ZagidulinMetallurg Magnitogorsk
91.Alexander SamonovViťaz Podoľsk
92.Denis KostinAvangard Omsk
93.Eetu MäkiniemiJokerit
93 items total



⇓   10.12.2017   ⇓
12:30 Ufa - Jaroslavľ
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Góly: 24. Juňkov (Lisin), 28. Hartikainen (Omark), 47. Kemppainen (Arzamascev, Hartikainen) – 1. Jelesin (Loktionov), 20. Kozun (Kronwall)

11.12.2017
15:00 Jekaterinburg - Jugra
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Magnitogorsk - Jokerit
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Čeľabinsk - Novosibirsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Togliatti - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Kazaň - D. Moskva
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Astana
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Minsk - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Soči - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Viťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

18.12.2017
10:30 Vladivostok - Chabarovsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
12:30 Kunlun - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Omsk - Jugra
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Kazaň - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Togliatti
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Soči - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
19:00 Slovan - Astana
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

KHL výsledky | Zápasy Slovana


© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist