Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Vitajte!
SlovakKHL.sk Vám prináša články o KHL a zároveň ponúka archív všetkých sezón KHL, ktorý sa bude priebežne dopĺňať. Nájdete tu aj aktuálne štatistiky a tabuľky.

Štatistiky brankárov

P Meno Tím Z MIN AVG PER SO G A TM
1.Pavel FrancouzTraktor Čeľabinsk3017181.430.9535022
2.Alexander YeryomenkoDynamo Moskva3720921.290.9509012
3.Artyom ZagidulinMetallurg Magnitogorsk84021.470.94710010
4.Denis SinyaginSpartak Moskva1401.500.947000
5.Yevgeny IvannikovSKA Petrohrad2521.150.941000
6.Andrei FilonenkoCSKA Moskva41871.600.941000
7.Alexander SalakSibir Novosibirsk157941.960.93920010
8.Igor ShesterkinSKA Petrohrad3921301.660.9368030
9.Ilya SamsonovMetallurg Magnitogorsk2711272.130.9362000
10.Ilya AndryukhovAmur Chabarovsk52091.720.935000
11.Andrei GavrilovSalavat Julajev Ufa2511371.950.9342000
12.Juha MetsolaAmur Chabarovsk5431161.870.9337022
13.Vasily DemchenkoTraktor Čeľabinsk3519222.150.9334014
14.Igor BobkovHC Admiral Vladivostok3821752.050.9325010
15.Daniel TaylorSibir Novosibirsk4624482.240.93150024
16.Andrei KareyevNeftech. Nižnekamsk4424182.570.9314016
17.Viktor FasthCSKA Moskva2111691.690.92940014
18.Ilya SorokinCSKA Moskva4023401.640.9285022
19.Oleg ShilinAvangard Omsk125251.970.9282000
20.Ilya ProskuryakovTorpedo N. Novgorod5025841.740.9277012
21.Alexei MuryginLokomotiv Jaroslavľ4022431.850.9275010
22.Dominik FurchAvangard Omsk5330611.970.9272024
23.Emil GaripovAk Bars Kazaň4122732.030.9274002
24.Vasily KoshechkinMetallurg Magnitogorsk4523002.140.9276000
25.Stanislav GalimovAk Bars Kazaň2512381.990.9263000
26.Nikita BespalovSpartak Moskva2512702.030.9263004
27.Tomi KarhunenHC Red Star Kunlun2715592.160.9263000
28.Harri SäteriViťaz Podoľsk4324212.580.9262000
29.Jānis KalniņšDinamo Riga3017252.230.9252000
30.Drew MacIntyreMedveščak Záhreb2111702.260.9254000
31.Igor SaprykinViťaz Podoľsk2412082.530.924004
32.Konstantin BarulinHC Sochi5329072.310.92340058
33.Ivan LisutinAvtom. Jekaterinburg2713522.400.9232010
34.Alexei KrasikovSibir Novosibirsk2710002.580.9231000
35.Vladimir SokhatskyAvtom. Jekaterinburg3518552.430.9224004
36.Alexander SharychenkovJugra Chanty-Mansijsk4123412.200.9212012
37.Vladislav FokinJugra Chanty-Mansijsk178392.360.92110012
38.Alexander LazushinDynamo Moskva2312392.180.9202012
39.Henrik KarlssonBarys Astana4626032.540.92070022
40.Barry BrustSlovan Bratislava4223762.400.91930276
41.Ilya YezhovLada Togliatti5029192.610.9193012
42.Ville KolppanenNeftech. Nižnekamsk3014422.750.91920018
43.Ben ScrivensDinamo Minsk5532122.240.91880336
44.Mikko KoskinenSKA Petrohrad2414462.070.9173036
45.Vladislav PodyapolskyMetallurg Novokuzneck196613.270.917002
46.Maxim TretyakHC Admiral Vladivostok41832.300.915000
47.Jakub KovarSeverstaľ Čerepovec5530882.450.9152022
48.Dmitry ShikinHC Sochi177022.480.912000
49.Andrei MakarovHC Red Star Kunlun3016532.580.9122000
50.Alexander SudnitsynLokomotiv Jaroslavľ2111582.280.9111000
51.Alexander ZalivinDynamo Moskva63093.110.910000
52.Alexander TrushkovSpartak Moskva51692.490.909000
53.Kevin PoulinBarys Astana157672.660.9091002
54.Ryan ZapolskiJokerit4124892.480.9082000
55.Nikita SerebryakovHC Admiral Vladivostok146992.770.908000
56.Mikhail BiryukovTorpedo N. Novgorod2915643.830.908010
57.Rafael KhakimovMetallurg Novokuzneck166932.670.905002
58.Igor UstinskyAvtom. Jekaterinburg2714842.790.905002
59.Jakub SedlacekDinamo Riga3419122.730.9031018
60.Denis KostinAvangard Omsk2632.860.903000
61.Justin PoggeSlovan Bratislava2411923.120.9030118
62.Michael GarnettMedveščak Záhreb178773.150.9032000
63.Riku HeleniusJokerit2012182.660.902012
64.Ivan NalimovSibir Novosibirsk188382.880.9021000
65.Nikolai MolkovTorpedo N. Novgorod1292.070.900000
66.Markus SvenssonSpartak Moskva4121273.020.8983012
67.Niklas SvedbergSalavat Julajev Ufa4825282.990.89710014
68.Kevin LalandeDinamo Minsk63042.170.893000
69.Roman SmiryaginSeverstaľ Čerepovec125533.150.891000
70.Edgars MasalskisLada Togliatti157113.630.885000
71.Georgy BoyarshinovJugra Chanty-Mansijsk82983.020.883000
72.Alexander PechurskyAmur Chabarovsk92573.500.874000
73.Anton KrasotkinLokomotiv Jaroslavľ41523.550.873000
74.Sergei GaiduchenkoMedveščak Záhreb73394.780.867000
75.Ivan KasutinNeftech. Nižnekamsk113673.520.865000
76.Vitaly KolesnikBarys Astana62304.170.855000
77.Niko HovinenMedveščak Záhreb62455.390.842000
78.Mikhail KarnaukhovDinamo Minsk41135.840.8250010
79.Yevgeny AlikinAmur Chabarovsk1356.860.810000
80.Gustavs Dāvis GrigalsDinamo Riga00.000000
81.Andrei LitvinovSalavat Julajev Ufa00.000000
82.Alexei SemenovLada Togliatti00.000000
83.Alexander SamoilovCSKA Moskva00.000000
84.Anton TodykovViťaz Podoľsk00.000000
85.Pavel ShegaloSibir Novosibirsk00.000000
86.Christian PavlasSlovan Bratislava00.000000
87.Timur BilyalovAk Bars Kazaň00.000000
88.Pavel LavrinenkoAvtom. Jekaterinburg00.000000
89.Ivan StarostinMetallurg Novokuzneck00.000000
90.Kirill KuzminHC Red Star Kunlun00.000000
91.Sergei BolshakovHC Sochi00.000000
92.Wouter PeetersJokerit00.000000
93.Vladislav GrossAvtom. Jekaterinburg00.000000
94.Pavel PoluektovBarys Astana00.000000
95.Savely KononovSeverstaľ Čerepovec00.000000
96.Yevgeny YaroslavlevAk Bars Kazaň00.000000
97.Ilya DonchenkoSeverstaľ Čerepovec00.000000
98.Sergei BronnikovMetallurg Magnitogorsk00.000000
99.Vyacheslav VolkovCSKA Moskva00.000000
100.Kresimir Mate TomljenovicMedveščak Záhreb00.000000
103 items total12Next
Show all


⇓   14.04.2017   ⇓
18:30 Petrohrad - Magnitogorsk
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Góly: 23. Chafizullin (Šipačov, N. Gusev), 42. Zubarev (Prochorkin, N. Gusev), 53. Chafizullin (Hersley, N. Gusev) – 1. Antipin (J. Birjukov, Mozjakin), 35. Osala (Santala)

16.04.2017
18:30Magnitogorsk - Petrohrad
3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
Góly: 9. Osala (Santala, Chabarov), 24. Antipin (Jan Kovář), 41. Kosov – 27. N. Gusev (Dadonov, Šipačov), 30. Barabanov (Kovalčuk), 35. Dadonov (Šipačov, N. Gusev), 41. Kovalčuk (Hersley), 59. S. Plotnikov (Prochorkin)



KHL výsledky | Zápasy Slovana



Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist