Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Vitajte!
SlovakKHL.sk Vám prináša články o KHL a zároveň ponúka archív všetkých sezón KHL, ktorý sa bude priebežne dopĺňať. Nájdete tu aj aktuálne štatistiky a tabuľky.

Štatistiky brankárov

P Meno Tím Z MIN AVG PER SO G A TM
1.Alexei MelnichukSKA Petrohrad170.001.000000
2.Eduard ReizvikhSibir Novosibirsk140.001.000000
3.Igor UstinskyAvtom. Jekaterinburg2290.001.000000
4.Alexei KrasikovSibir Novosibirsk94601.430.9551000
5.Igor ShesterkinSKA Petrohrad1810191.410.9474010
6.Ryan ZapolskiJokerit2313811.480.9436000
7.Lars JohanssonCSKA Moskva105841.340.9402000
8.Dominik FurchAvangard Omsk2614891.610.9403010
9.Tomi KarhunenViťaz Podoľsk93002.000.940000
10.Emil GaripovAk Bars Kazaň2513891.860.9373000
11.Magnus HellbergHC Red Star Kunlun2613381.880.9375004
12.Alexander YeryomenkoDynamo Moskva2513212.040.9372002
13.Sergei KudryavtsevBarys Astana73212.240.935000
14.Ivan LisutinTorpedo N. Novgorod126151.660.9343002
15.Alexander TrushkovSpartak Moskva2902.000.932000
16.Július HudáčekSeverstaľ Čerepovec2514491.950.9314012
17.Vasily DemchenkoTraktor Čeľabinsk178742.610.9311000
18.Jānis KalniņšDinamo Riga198192.340.9301000
19.Alexander LazushinLada Togliatti2312702.170.9292000
20.Pavel FrancouzTraktor Čeľabinsk147592.370.929002
21.Mikko KoskinenSKA Petrohrad137821.760.9282000
22.Oleg ShilinAvangard Omsk52541.890.9281000
23.Jakub KovarAvtom. Jekaterinburg2715332.110.9282002
24.Igor BobkovHC Admiral Vladivostok1911072.170.928000
25.Stanislav GalimovTorpedo N. Novgorod2211901.820.9274004
26.Ivan BocharovDynamo Moskva94902.330.9271010
27.Ilya YezhovNeftech. Nižnekamsk2413722.230.9264002
28.Dmitry ShikinHC Sochi157262.310.92610025
29.Ivan NalimovSalavat Julajev Ufa84862.350.9261000
30.Nikita BespalovSpartak Moskva189612.370.9263002
31.Henrik KarlssonBarys Astana2714232.280.92530132
32.Alexander SudnitsynLokomotiv Jaroslavľ199512.080.9231000
33.Karri RämöJokerit21192.520.923000
34.Ben ScrivensSalavat Julajev Ufa2312562.250.9222020
35.Juha MetsolaAmur Chabarovsk2615272.320.9212014
36.Alexander SalakSibir Novosibirsk2111602.380.921002
37.Mikhail BiryukovViťaz Podoľsk158202.630.9211002
38.Ilya SorokinCSKA Moskva179911.700.9193000
39.Jhonas EnrothDinamo Minsk2714672.090.91930027
40.Igor SaprykinViťaz Podoľsk169202.740.9192000
41.Alexander SharychenkovJugra Chanty-Mansijsk63042.760.919000
42.Mikhail KarnaukhovDinamo Minsk51602.620.918000
43.Anton KrasotkinLada Togliatti84312.920.918000
44.Jakub StepanekSlovan Bratislava105312.940.9170110
45.Ivan FedotovSalavat Julajev Ufa1333.640.917000
46.Vasily KoshechkinMetallurg Magnitogorsk199312.710.915000
47.Ilya SamsonovMetallurg Magnitogorsk156982.750.9141002
48.Ilya ProskuryakovJugra Chanty-Mansijsk2411803.050.914000
49.Timur BilyalovJugra Chanty-Mansijsk62322.840.911000
50.Anton TodykovViťaz Podoľsk1592.030.909000
51.Maxim TretyakCSKA Moskva1572.110.909000
52.Sergei MagarilovSeverstaľ Čerepovec2852.820.9091000
53.Andrei KareyevSalavat Julajev Ufa83912.920.905000
54.Markus SvenssonSpartak Moskva146363.020.903002
55.Konstantin BarulinHC Sochi179013.000.90020010
56.Marek MazanecSlovan Bratislava2312893.400.899006
57.Andrei MakarovNeftech. Nižnekamsk52622.750.898000
58.Mantas ArmalisDinamo Riga31162.590.896000
59.Alexei MuryginLokomotiv Jaroslavľ157993.000.894010
60.Alexei ArtamkinSeverstaľ Čerepovec41624.070.889000
61.Justin PetersDinamo Riga146893.480.870000
62.Evgeny KiselevAmur Chabarovsk2734.110.868000
63.Vladislav FokinJugra Chanty-Mansijsk73313.990.862000
64.Nikita SerebryakovHC Admiral Vladivostok41004.800.852000
65.Yevgeny AlikinAmur Chabarovsk2435.580.846000
66.Yevgeny IvannikovLada Togliatti1325.620.842000
67.Vladimir SokhatskyAvtom. Jekaterinburg2606.000.818000
68.Nikolai MolkovTorpedo N. Novgorod1163.750.667000
69.Jan KoziakSlovan Bratislava00.000000
70.Juho RatilainenJokerit00.000000
71.Sergei KorobovSKA Petrohrad00.000000
72.Mikhail DrobyshevskyAvtom. Jekaterinburg00.000000
73.Janis VorisDinamo Riga00.000000
74.Dmitry RaikoDynamo Moskva00.000000
75.Bogdan DonenkoViťaz Podoľsk00.000000
76.Alexander SkrynnikHC Red Star Kunlun00.000000
77.Rafael KhakimovNeftech. Nižnekamsk00.000000
78.Ilya KonovalovLokomotiv Jaroslavľ00.000000
79.Denis SinyaginSpartak Moskva00.000000
80.Georgy KuznetsovDynamo Moskva00.000000
81.Stepan GoryachevskikhDinamo Minsk00.000000
82.Artyom ZagidulinMetallurg Magnitogorsk
83.Alexander SamonovViťaz Podoľsk
84.Denis KostinAvangard Omsk
85.Eetu MäkiniemiJokerit
86.Andrei TikhomirovTorpedo N. Novgorod
87.Jakub SedlacekSlovan Bratislava
88.Arseni AkhmetovHC Sochi
89.Andrei SukhanovTorpedo N. Novgorod
90.Vladislav PodyapolskyAk Bars Kazaň
91.Savely KononovSeverstaľ Čerepovec
92.Petr KochetkovHC Sochi
93.Vyacheslav VolkovCSKA Moskva
93 items total



⇓   28.01.2018   ⇓
16:00 Riga - Jokerit
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Góly: 44. M. Redlihs (Salmela, Galvinš) – 7. N Jensen (O'Neill, Rautanen), 42. Moses (Lepistö, Tolvanen)

26.02.2018
10:30 Chabarovsk - Vladivostok
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

27.02.2018
12:30 Kunlun - Astana
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Omsk - Novosibirsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Jekaterinburg - Čeľabinsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Magnigotorsk - Jugra
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Soči - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Kazaň - N. Novgorod
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Nižnekamsk - Togliatti
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Čerepovec
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Minsk - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Petrohrad
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Viťaz - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

KHL výsledky | Zápasy Slovana


© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist