Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Sezóna 2010/11

Štatistiky

Kanadské bodovanie

P Meno Post Tím Z G A B TM +/-
1. Alexander Radulov PK Salavat Julajev Ufa 54 20 60 80 83 27
2. Patrick Thoresen ĽK Salavat Julajev Ufa 54 29 37 66 30 21
3. Roman Cervenka C Avangard Omsk 51 31 30 61 56 15
4. Sergei Mozyakin Ú Atlant Moskovská oblasť 54 27 34 61 12 10
5. Pavol Demitra Ú Lokomotiv Jaroslavľ 54 18 42 60 29 12
6. Alexei Morozov PK Ak Bars Kazaň 53 21 35 56 24 27
7. Josef Vasicek C Lokomotiv Jaroslavľ 54 24 31 55 34 16
8. Matt Ellison C Torpedo Nižný Novgorod 53 21 29 50 28 -6
9. Jaromir Jagr PK Avangard Omsk 49 19 31 50 48 6
10. Mattias Weinhandl PK SKA Petrohrad 54 21 28 49 42 14
11. Ryan Vesce C Torpedo Nižný Novgorod 51 25 23 48 18 -7
12. Lukas Kaspar Ú Barys Astana 51 27 20 47 61 6
13. Petri Kontiola C Metallurg Magnitogorsk 54 14 33 47 36 18
14. Brandon Bochenski PK Barys Astana 40 24 22 46 36 19
15. Charles Linglet ĽK Torpedo Nižný Novgorod 53 21 25 46 30 -9
16. Karel Rachunek O Lokomotiv Jaroslavľ 50 11 35 46 99 11
17. Lauris Darzins ĽK Dinamo Riga 45 21 23 44 70 9
18. Andrei Subbotin ĽK Avtomobilist Jekaterinburg 54 18 24 42 26 10
19. Juhamatti Aaltonen Ú Metallurg Magnitogorsk 54 20 21 41 22 8
20. Mikelis Redlihs Ú Dinamo Riga 54 17 24 41 30 9
21. Kevin Dallman O Barys Astana 53 13 28 41 40 8
22. Igor Grigorenko PK Salavat Julajev Ufa 44 24 16 40 30 20
23. Jan Marek Ú CSKA Moskva 51 16 24 40 54 -5
24. Alexander Korolyuk PK Lokomotiv Jaroslavľ 48 14 26 40 30 15
25. Jiri Novotny C Barys Astana 53 12 28 40 78 9
26. Ilya Nikulin O Ak Bars Kazaň 49 6 34 40 54 14
27. Sergei Konkov Ú Neftechimik Nižnekamsk 52 20 19 39 49 11
28. Danis Zaripov Ú Ak Bars Kazaň 40 20 19 39 18 17
29. Jarkko Immonen C Ak Bars Kazaň 53 21 17 38 16 11
30. Alexander Guskov O Lokomotiv Jaroslavľ 54 19 19 38 58 17
31. Josef Straka C Severstaľ Čerepovec 52 19 19 38 18 -2
32. Maxim Pestushko Ú Neftechimik Nižnekamsk 51 18 20 38 31 11
33. Maxim Sushinsky PK SKA Petrohrad 50 16 22 38 48 10
34. Vadim Shipachyov C Severstaľ Čerepovec 51 14 24 38 22 4
35. Alexander Perezhogin PK Avangard Omsk 51 20 17 37 28 14
36. Jori Lehterä C Lokomotiv Jaroslavľ 53 16 21 37 38 15
37. Petr Cajanek Ú SKA Petrohrad 51 13 24 37 54 13
38. Konstantin Gorovikov C Dynamo Moskva 54 11 26 37 32 12
39. Anton Kuryanov C Avangard Omsk 49 17 19 36 22 21
40. Igor Mirnov Ú Sibir Novosibirsk 52 15 21 36 30 -2
41. Anton But ĽK SKA Petrohrad 53 12 24 36 28 4
42. Konstantin Glazachev Ú Dinamo Minsk 52 12 24 36 28 2
43. Alexei Kaigorodov C Metallurg Magnitogorsk 52 10 25 35 12 26
44. Alexei Tsvetkov Ú Severstaľ Čerepovec 51 9 26 35 60 8
45. Geoff Platt C Dinamo Minsk 54 18 16 34 50 2
46. Alexander Kalyanin Ú Lokomotiv Jaroslavľ 53 15 19 34 56 16
47. Dmitry Makarov Ú Neftechimik Nižnekamsk 51 15 19 34 34 10
48. Aleksandrs Nizivijs PK Dinamo Riga 53 12 22 34 18 0
49. Niko Kapanen C Ak Bars Kazaň 53 7 27 34 24 25
50. Martins Karsums Ú Dinamo Riga 52 19 14 33 46 -2

Úspešnosť brankárov

P Meno Tím Z V P %ÚZ GAA ČK
1.
Vehanen Petri
Ak Bars Kazaň
43 25 12 92.7 2.10 2
2.
Yeremeyev Vitaly
Barys Astana
35 15 15 92.7 2.30 2
3.
Ersberg Erik
Salavat Julajev Ufa
18 11 5 92.6 2.12 4
4.
Ramo Karri
Avangard Omsk
44 33 5 92.5 1.97 5
5.
Barulin Konstantin
Atlant Moskov. oblasť
28 13 8 92.5 1.91 6
6.
Holt Christopher
Dinamo Riga
33 13 11 92.4 2.47 1
7.
Stepanek Jakub
SKA Petrohrad
32 16 8 92.3 2.05 3
8.
Koval Vitaly
Atlant Moskov. oblasť
34 12 10 92.2 2.05 2
9.
Mezin Andrei
Dinamo Minsk
30 15 8 92.2 2.11 2
10.
Kolesnik Vitaly
Salavat Julajev Ufa
27 15 4 92.2 2.28 3
11.
Tellqvist Mikael
Dinamo Riga
20 8 9 92.2 2.63 1
12.
Gelashvili Georgy
Metallurg Magnitogorsk
38 18 13 92.1 2.52 2
13.
Kotschnew Dimitrij
Lokomotiv Jaroslavľ
44 24 13 92.0 2.41 3
14.
Biryukov Mikhail
Jugra Chanty-Mansijsk
39 16 10 91.8 2.26 4
15.
Staňa Rastislav
Severstaľ Čerepovec
26 11 10 91.7 2.24 4
16.
Liv Stefan
Sibir Novosibirsk
39 19 16 91.6 2.21 4
17.
Garnett Michael
Dynamo Moskva
34 17 13 91.6 2.24 2
18.
Vyukhin Alexander
Lokomotiv Jaroslavľ
Metallurg Novokuzneck
33 11 16 91.6 2.65 1
19.
Hasek Dominik
Spartak Moskva
46 23 19 91.5 2.48 7
20.
Murygin Alexei
Amur Chabarovsk
32 6 19 91.3 3.09 0
21.
Proskuryakov Ilya
Metallurg Magnitogorsk
CSKA Moskva
21 10 6 91.3 2.62 3
22.
Glass Jeff
Barys Astana
23 7 9 91.1 2.95 1
23.
Danis Yann
Amur Chabarovsk
31 8 17 91.0 3.05 2
24.
Lisutin Ivan
Avtomobilist Jekaterinburg
Metallurg Magnitogorsk
27 9 14 90.7 2.99 1
25.
Volkov Alexei
Dynamo Moskva
24 12 7 90.7 2.47 1
26.
Koshechkin Vasily
Severstaľ Čerepovec
32 15 14 90.6 2.92 2
27.
Bruckler Bernd
Torpedo Nižný Novgorod
48 22 21 90.4 2.67 4
28.
Klyuchnikov Yury
Sibir Novosibirsk Region
18 5 9 90.4 2.74 1
29.
Lalande Kevin
Viťaz Moskov. oblasť
45 10 26 90.3 2.96 2
30.
Kasutin Ivan
Neftechimik Nižnekamsk
36 14 16 90.3 2.83 2


Víťazi Gagarinovho pohára
2008/09
Ak Bars Kazaň
2009/10
Ak Bars Kazaň
2010/11
Salavat Julajev Ufa
2011/12
Dynamo Moskva
2012/13
Dynamo Moskva
2013/14
Metallurg Magnitogorsk
2014/15
SKA Petrohrad
2015/16
Metallurg Magnitogorsk



Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist