Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Sezóna 2016/17

Štatistiky

Kanadské bodovanie


P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1. Sergei Mozyakin Ú Metallurg Magnitogorsk 60 48 37 85 4 11
2. Ilya Kovalchuk ĽK SKA Petrohrad 61 33 46 79 47 29
3. Vadim Shipachyov C SKA Petrohrad 50 26 49 75 22 33
4. Nikita Gusev Ú SKA Petrohrad 58 25 47 72 10 33
5. Evgeny Dadonov PK SKA Petrohrad 54 30 36 66 39 33
6. Jan Kovář Ú Metallurg Magnitogorsk 59 23 40 63 22 6
7. Nigel Dawes ĽK Barys Astana 59 36 26 62 31 -1
8. Chris Lee O Metallurg Magnitogorsk 60 14 48 62 44 14
9. Linus Omark Ú Salavat Julajev Ufa 55 14 43 57 38 -5
10. Brandon Kozun Ú Lokomotiv Jaroslavľ 59 23 32 55 55 15
11. Brandon Bochenski PK Barys Astana 57 17 36 53 76 1
12. Alexei Kopeikin Ú Viťaz Podoľsk 61 23 29 52 16 -2
13. Dan Sexton Ú Neftechimik Nižnekamsk 51 14 37 51 16 0
14. Peter Regin Ú Jokerit 58 18 30 48 8 14
15. Matt Ellison C Dinamo Minsk 54 16 32 48 85 -9
16. Maxim Afinogenov PK Viťaz Podoľsk 59 20 26 46 44 9
17. Dmitry Kagarlitsky Ú Severstaľ Čerepovec 60 16 30 46 26 6
18. Danis Zaripov Ú Metallurg Magnitogorsk 56 16 30 46 16 7
19. Robert Sabolic Ú HC Admiral Vladivostok 58 19 25 44 48 -3
20. Miro Aaltonen Ú Viťaz Podoľsk 60 19 24 43 45 -6
21. Gilbert Brulé C Neftechimik Nižnekamsk 53 19 24 43 81 3
22. Kirill Kaprizov ĽK Salavat Julajev Ufa 49 20 22 42 66 10
23. Jeff Taffe C Slovan Bratislava 58 18 24 42 60 -7
24. Nikita Filatov Ú Lada Togliatti 57 19 22 41 60 1
25. Chad Rau C HC Red Star Kunlun 60 20 20 40 6 0
26. Petri Kontiola C Lokomotiv Jaroslavľ 59 18 22 40 34 11
27. Paul Szczechura C Traktor Čeľabinsk 60 14 26 40 32 11
28. Richard Gynge C Neftechimik Nižnekamsk 57 24 15 39 24 -1
29. Kirill Petrov Ú CSKA Moskva 54 20 19 39 22 23
30. Jonathan Cheechoo PK Slovan Bratislava 60 15 24 39 38 1
31. Alexei Makeyev Ú Viťaz Podoľsk 61 22 16 38 18 5
32. Robert Klinkhammer ĽK Dinamo Minsk 47 21 17 38 65 3
33. Maxim Shalunov Ú Sibir Novosibirsk 50 19 19 38 24 8
34. Maxim Yakutsenya Ú Traktor Čeľabinsk 60 15 23 38 24 17
35. Vladimir Tkachyov Ú HC Admiral Vladivostok 49 14 24 38 18 0
36. Pavel Datsyuk C SKA Petrohrad 45 13 25 38 14 23
37. Sean Collins C HC Red Star Kunlun 60 12 26 38 26 0
38. Matt Gilroy O Spartak Moskva 57 7 31 38 8 -16
39. Alexander Materukhin ĽK Dinamo Minsk 59 22 15 37 65 0
40. Brian O’Neill Ú Jokerit 56 17 20 37 49 1
41. Sergei Shumakov Ú Sibir Novosibirsk 54 17 20 37 35 3
42. Marc-André Gragnani O Dinamo Minsk 56 4 33 37 38 2
43. Teemu Hartikainen Ú Salavat Julajev Ufa 46 19 17 36 37 8
44. Maxime Talbot C Lokomotiv Jaroslavľ 60 15 21 36 63 15
45. Yevgeny Lapenkov Ú Jugra Chanty-Mansijsk 56 15 21 36 40 8
46. Vyacheslav Voynov O SKA Petrohrad 48 11 25 36 18 24
47. Ilya Krikunov Ú HC Sochi 54 12 23 35 18 11
48. Francis Paré C Medveščak Záhreb 51 10 25 35 18 2
49. Jakub Jerabek O Viťaz Podoľsk 60 5 30 35 60 -5
50. Ryan Stoa C Spartak Moskva 57 21 13 34 60 -6

Úspešnosť brankárov

P Meno Tím Z GAA %Z
1. Pavel Francouz Traktor Čeľabinsk
30
1.43
95,3
2. Alexander Yeryomenko Dynamo Moskva
37
1.29
95,0
3. Artyom Zagidulin Metallurg Magnitogorsk
8
1.47
94,7
4. Denis Sinyagin Spartak Moskva
1
1.50
94,7
5. Yevgeny Ivannikov SKA Petrohrad
2
1.15
94,1
6. Andrei Filonenko CSKA Moskva
4
1.60
94,1
7. Alexander Salak Sibir Novosibirsk
15
1.96
93,9
8. Igor Shesterkin SKA Petrohrad
39
1.66
93,6
9. Ilya Samsonov Metallurg Magnitogorsk
27
2.13
93,6
1 Ilya Andryukhov Amur Chabarovsk
5
1.72
93,5
11. Andrei Gavrilov Salavat Julajev Ufa
25
1.95
93,4
12. Juha Metsola Amur Chabarovsk
54
1.87
93,3
13. Vasily Demchenko Traktor Čeľabinsk
35
2.15
93,3
14. Igor Bobkov HC Admiral Vladivostok
38
2.05
93,2
15. Daniel Taylor Sibir Novosibirsk
46
2.24
93,1
16. Andrei Kareyev Neftech. Nižnekamsk
44
2.57
93,1
17. Viktor Fasth CSKA Moskva
21
1.69
92,9
18. Ilya Sorokin CSKA Moskva
40
1.64
92,8
19. Oleg Shilin Avangard Omsk
12
1.97
92,8
2 Ilya Proskuryakov Torpedo N. Novgorod
50
1.74
92,7
21. Alexei Murygin Lokomotiv Jaroslavľ
40
1.85
92,7
22. Dominik Furch Avangard Omsk
53
1.97
92,7
23. Emil Garipov Ak Bars Kazaň
41
2.03
92,7
24. Vasily Koshechkin Metallurg Magnitogorsk
45
2.14
92,7
25. Stanislav Galimov Ak Bars Kazaň
25
1.99
92,6
26. Nikita Bespalov Spartak Moskva
25
2.03
92,6
27. Tomi Karhunen HC Red Star Kunlun
27
2.16
92,6
28. Harri Säteri Viťaz Podoľsk
43
2.58
92,6
29. Jānis Kalniņš Dinamo Riga
30
2.23
92,5
30. Drew MacIntyre Medveščak Záhreb
21
2.26
92,5

Aquaparky na Slovensku

Víťazi Gagarinovho pohára
2008/09
Ak Bars Kazaň
2009/10
Ak Bars Kazaň
2010/11
Salavat Julajev Ufa
2011/12
Dynamo Moskva
2012/13
Dynamo Moskva
2013/14
Metallurg Magnitogorsk
2014/15
SKA Petrohrad
2015/16
Metallurg Magnitogorsk
2016/17
SKA Petrohrad


© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist