Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
27. 12. 2017 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Slovan zlanáril ďalšieho bývalého hráča NHL!

Tím Slovan Bratislava oznámil v stredu meno ďalšej zámorskej posily so skúsenosťami z NHL. Je ňou útočník Ryan Garbutt, ktorý hral v tejto sezóne za dva rôzny kluby v KHL.


Tridsaťdvaročný Kanaďan sa upísal Slovanu do konca sezóny v posledný deň prestupového obdobia. Aktuálny ročník je jeho prvým v Európe. Odohral v ňom doposiaľ 21 zápasov za Soči a Nižný Novgorod s bilanciou gól a šesť asistencií.

Rodák z Winnipegu má na konte spolu 305 duelov základnej časti NHL so ziskom 87 bodov (39+48) v dresoch Dallasu Stars, Chicaga Blackhawks a Anaheimu Ducks. V 13 súbojoch play-off strelil štyri góly.

„Nechceli sme to urobiť predovšetkým kvôli našim skvelým fanúšikom. Majú právo vidieť všetkých našich najlepších hráčov až do konca súťaže. Naším spoločným cieľom musí byť čo najlepšie dohrať všetky zvyšné zápasy základnej časti a pokúsiť sa čo najčastejšie o taký výkon a výsledok ako naposledy v Helsinkách,“ vysvetlil generálny manažér Patrik Ziman, prečo sa nevzdal žiadneho zo svojich hráčov v prospech iných tímov KHL.
reklama
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist