03. 11. 2011 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Novgord uspel v Chabarovsku, Dynamo v Novokuznecku

Vo štvrtok sa odohrali v KHL len dva zápasy, v ktorých sa z víťazstiev po samostatných nájazdoch tešili hosťujúce celky Novgorodu a Dynama Moskva.

V prvom zápase potvrdil Novgorod svoju formu a zdolal vedúci tím súťaže po samostatných nájazdoch. Chabarovsk síce viedol v druhej tretine o dva góly, no napokon nemusel získať ani bod za remízu. V 58. minúte vynútil predĺženie Vrána, ktorý si zo zápasu odniesol dva góly a jednu asistenciu. O víťazstve Torpeda 5:4 rozhodol Matt Ellison, ktorý sa presadil aj v normálnej hracej dobe. Hostí podržal aj brankár Tuokkola, ktorý čelil 35 strelám.

Samostatné nájazdy rozhodli o víťazovi aj v Novokuznecku a opäť to boli hostia, ktorí sa tešili z výhry. Kvapil premenil rozhodujúci nájazd, aby doviedol Dynamo Moskva k výhre 3:2. V normálnom hracom čase sa presadili Kokarev a Gorokhovo, pričom Yeryomenko zaznamenal 23 zákrokov. prekonali ho Kuklev a Robitale. Kým moskovský klub vyhral tretí zápas v rade, Novokuzneck prehral posledné štyri zápasy. Dominik Gra?ák odohral 25 minút a 14 sekúnd, no nebodoval.