HC Slovan Bratislava

Pre Slovan Bratislava je sezóna 2018/19 siedmou v KHL.

Zostava Slovana Bratislava

Hráč Dátum narodenia Miesto narodenia
Brankári
SVK Marek Čiliak 02.04.1990 Zvolen, SVK
CZE Jakub Štěpánek 20.06.1986 Vsetín, CZE
Obrancovia
SVK Patrik Bačík 07.02.1995 Bratislava, SVK
SVK Mário Grman 11.04.1997 Topoľčany, SVK
SVK Tomáš Hedera 07.11.1998 Bratislava, SVK
SVK Adam Jánošík 07.09.1992 Spišská Nová Ves, SVK
CZE Lukáš Klok 07.06.1995 Ostrava, CZE
SVK Andrej Meszároš 13.10.1985 Považská Bystrica, SVK
USA Nicholas Schaus 03.07.1986 Buffalo, NY, USA
SVK Michal Sersen 28.12.1985 Gelnica, SVK
SVK Ivan Švarný 30.10.1984 Nitra, SVK
Útočníci
RUS Yegor Baranov 27.12.1998 RUS
CZE Rudolf Červený 06.08.1989 České Budějovice, CZE
SVK Tomáš Hrnka 11.11.1991 Nitra, SVK
SVK Miloš Kelemen 06.07.1999 Zvolen, SVK
SVK Patrik Lamper 10.03.1993 Banská Bystrica, SVK
CZE Michal Řepík 31.12.1988 Vlašim, CZE
SVK Eduard Šimun 27.12.1994 Topoľčany, SVK
SVK Marek Sloboda 01.11.1997 Bratislava, SVK

Tréner: Vladimír Országh


Zápasy Slovana Bratislava v sezóne 2018/19

Dátum Domáci Hostia
Výsledok
02.09. 16:00 Metallurg Magnitogorsk Slovan Bratislava
04.09. 16:00 Traktor Čeljabinsk Slovan Bratislava
06.09. 16:00 Jekaterinburg Slovan Bratislava
09.09. 16:00 Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ
11.09. 16:00 Slovan Bratislava Čerepovec
13.09. 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Moskva
15.09. 16:00 Víťaz Podoľsk Slovan Bratislava
17.09. 16:00 Kunlun Slovan Bratislava
19.09. 16:00 Amur Chabarovsk Slovan Bratislava
21.09. 16:00 Vladivostok Slovan Bratislava
25.09. 16:00 Slovan Bratislava Spartak Moskva
27.09. 16:00 Slovan Bratislava Jokerit
29.09. 16:00 Slovan Bratislava Soči
05.10. 16:00 Salavat Ufa Slovan Bratislava
07.10. 16:00 Barys Astana Slovan Bratislava
09.10. 16:00 Sibir Novosibirsk Slovan Bratislava
11.10. 16:00 Avangard Omsk Slovan Bratislava
14.10. 16:00 Slovan Bratislava Kunlun
16.10. 16:00 Slovan Bratislava Vladivostok
18.10. 16:00 Slovan Bratislava Amur Chabarovsk
20.10. 16:00 Spartak Moskva Slovan Bratislava
22.10. 16:00 Soči Slovan Bratislava
26.10. 16:00 Slovan Bratislava CSKA Moskva
28.10. 16:00 Slovan Bratislava SKA Petrohrad
01.11. 16:00 Slovan Bratislava Sibir Novosibirsk
03.11. 16:00 Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ
05.11. 16:00 Slovan Bratislava Barys Astana
13.11. 16:00 Bars Kazaň Slovan Bratislava
15.11. 16:00 Nižnekamsk Slovan Bratislava
17.11. 16:00 Nižnij Novgorod Slovan Bratislava
19.11. 16:00 CSKA Moskva Slovan Bratislava
23.11. 16:00 Slovan Bratislava Víťaz Podoľsk
25.11. 16:00 Slovan Bratislava Avangard Omsk
28.11. 16:00 Dynamo Moskva Slovan Bratislava
30.11. 16:00 Víťaz Podoľsk Slovan Bratislava
02.12. 16:00 Jokerit Slovan Bratislava
05.12. 16:00 Slovan Bratislava Salavat Ufa
08.12. 16:00 Slovan Bratislava Bars Kazaň
12.12. 16:00 Slovan Bratislava Dinamo Riga
18.12. 16:00 SKA Petrohrad Slovan Bratislava
20.12. 16:00 Dynamo Minsk Slovan Bratislava
23.12. 16:00 Slovan Bratislava Metallurg Magnitogorsk
26.12. 16:00 Slovan Bratislava Nižnij Novgorod
28.12. 16:00 Slovan Bratislava Nižnekamsk
30.12. 16:00 Slovan Bratislava Jokerit
04.01. 16:00 Čerepovec Slovan Bratislava
06.01. 16:00 Lokomotiv Jaroslavľ Slovan Bratislava
08.01. 16:00 Dynamo Minsk Slovan Bratislava
11.01. 16:00 Slovan Bratislava Víťaz Podoľsk
13.01. 16:00 Slovan Bratislava Jekaterinburg
15.01. 16:00 Slovan Bratislava Traktor Čeljabinsk
22.01. 16:00 Dinamo Riga Slovan Bratislava
24.01. 16:00 Lokomotiv Jaroslavľ Slovan Bratislava
26.01. 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk
31.01. 16:00 Slovan Bratislava Soči
04.02. 16:00 Slovan Bratislava Dinamo Riga
11.02. 16:00 Slovan Bratislava CSKA Moskva
13.02. 16:00 Slovan Bratislava Dynamo Minsk
15.02. 16:00 CSKA Moskva Slovan Bratislava
18.02. 16:00 Dinamo Riga Slovan Bratislava
20.02. 16:00 Jokerit Slovan Bratislava
22.02. 16:00 Soči Slovan Bratislava
Aktuálne zápasy
⇓   13.11.2018   ⇓
17:00 Kazaň - Slovan
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Góly: 18. Galijev (An. Popov, Tkačov), 34. Galijev (Tkačov) – 15. Lunter
17:00 Nižnekamsk - Riga
3:4 (0:0, 0:2, 3:2)
Góly: 50. E. Galimov (Padakin, Bryncev), 54. Jo. Nättinen (Puustinen, Polášek), 60. Jo. Nättinen (Ruohomaa, Puustinen) – 25. Meija (Videll), 36. Clark (McMillan), 45. Meija (Džerinš, Gegeris), 50. Marenis (Myttynen)
17:00 N. Novgorod - CSKA
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Góly: 4. Andronov (Kalinin, Hansen), 50. Tolčinskij (Vey), 59. M. Robinson (Hansen)

14.11.2018
13:30 Novosibirsk - Kunlun
2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
Góly: 2. Kazakov (Sajustov), 38. Brulé – 17. Latta (Mertl, Viklund), 51. Bartulis (Yip), 52. Fontain (Mertl), 60. Latta
14:30 Astana - Chabarovsk
5:6 (3:4, 1:2, 1:0)
Góly: 5. A. Petersson (Cormier), 16. A. Petersson (H. Karlsson), 20. Michajlis (Dietz, H. Karlsson), 30. R. Starčenko, 44. Cormier (Makljukov, Dallman) – 10. Vj. Ušenin (Korjagin, Vj. Ušenin), 14. Rudenkov, 15. Gorškov (Vj. Ušenin, Vl. Ušenin), 17. Železkov (Veličkin), 22. Rasskazov, 31. A. Lazarev
17:30 Omsk - D. Moskva
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Góly: 20. Kagarlickij (Hietanen, I. Makarov), 26. Kagarlickij (Koivisto, Šipačov), 27. Brjukvin (Volkov, Indrašis), 56. Igumnov (Alexejev)
17:30 Minsk - Magnitogorsk
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Góly: 44. N. Kuljomin (Matuškin), 60. Rasmussen (Pakarinen)
17:30 Jokerit - Čerepovec
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Góly: 8. Jensen Aabo (Mäki), 32. Jensen Aabo (O'Neill), 35. Kivistö (Lepistö, Manninen), 57. Moses (Platt)
17:30 Petrohrad - Vladivosto.
8:2 (0:1, 3:0, 5:1)
Góly: 27. Rundblad (Prochorkin, N. Gusev), 31. Prochorkin (Tokranov), 39. Koskiranta, 41. Kablukov (Rukavišnikov), 44. Karpov (Prochorkin, N. Gusev), 50. Prochorkin (N. Gusev, Karpov), 59. Prochorkin (Karpov, Gavrikov), 60. Kuzmenko (Byvalcev) – 8. Glazačev (Serebrjakov, A. Strelcov), 43. Glazačev (Tatalin, K. Voronin)
17:30 Soči - Jaroslavľ
3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
Góly: 24. Polunin (O'Dell, J. Alexandrov), 60. Bočarov (R. Rosén, Jokipakka), 64. Bočarov (R. Rosén, O'Dell) – 5. Nakládal (Kajumov), 25. Apalkov (Averin)
17:30 Spartak - Jekaterinbur.
4:3 pp (0:1, 1:2, 2:0, 1:0)
Góly: 30. Zubov (Daugavinš), 46. Chochlačov (Kulik), 54. Chochlačov (Provolnev, R. Hanzl), 65. Leščenko (Chochlačov) – 9. Sexton (Paré), 29. A. Garejev (Ljamin, Trjamkin), 32. Sexton (Trjamkin)
17:30 Víťaz - Čeľabinsk
3:4 pp (0:1, 1:1, 2:1, 0:1)
Góly: 40. Kokarev (A. Sjomin, Hrivík), 45. Švec-Rogovoj, 56. A. Sjomin (TS) – 20. Kravcov (Glinkin, Polygalov), 32. Stoa (Thomas), 59. Bailen (Isajev, Stoa), 61. Stoa (Thomas, Bailen)

15.11.2018
17:00 Kazaň - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Nižnekamsk - Slovan
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 N. Novgorod - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najbližšie zápasy Slovana
15. 11. 17:00  Nižnekamsk - Slovan
17. 11. 15:00  N. Novgorod - Slovan
19. 11. 17:30  CSKA - Slovan
23. 11. 18:30  Slovan - Víťaz
Najnovšie články

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist