Výsledky

21.01.2020
18:30Riga - Soči
1:2 pp (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Góly: 48. Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs) – 10. Lugin (Kaletnik), 61. Rundblad (Altybarmakjan)
17:30CSKA - Petrohrad
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Góly: 39. Tolčinskij (Kaprizov), 42. Okulov (A. Marčenko, Šalunov), 43. Tolčinskij – 34. Podkolzin (A. Belov), 40. Karpov (Bengtsson, A. Belov)
17:30D. Moskva - Kazaň
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 18. Galijev (O. Li), 50. K. Petrov (Frattin, Azevedo)
17:30Jokerit - Barys
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Góly: 20. Joensuu – 4. Knight (Dietz, Videll), 26. Michajlis (Valk), 55. Šestakov (Valk, Blacker), 58. Videll, 60. Boyd (Akolzin)
17:30Víťaz - Omsk
1:2 sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
Góly: 26. Jormakka (Byvalcev, Jo. Nättinen) – 20. Beck (McMillan, Vojnov), roz.SN: Beck
17:10Minsk - Spartak
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Góly: 6. Martynov (Spooner, Morrow), 31. Prince (Gragnani, Spooner), 37. Dadonov (Drozdov, Znacharenko), 42. Kitarov – 16. Zubov (I. Višnevskij, Fjodorov), 21. R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev), 53. Daugavinš (Fjodorov, Zubov)
17:00Nižnekamsk - Jekaterinburg
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 22. White – 35. D. Bodrov (Belousov, A. Garejev), roz.SN: Dacjuk
17:00N. Novgorod - Jaroslavľ
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Góly: 12. Aljajev (Žafjarov, Varnakov), 42. Belevič (Bočarov), 51. Gončaruk (Počivalov) – 31. Tkačjov (Markov, Pääjärvi)
15:00Ufa - Vladivostok
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Góly: 29. Kugryšev, 37. Sošnikov (Hartikainen, Omark)
13:30Novosibirsk - Čeľabinsk
5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Góly: 10. Loginov, 14. Puustinen (Jokipakka, Ruohomaa), 39. Šarov (Puustinen, Jokipakka), 56. Milovzorov (Šaškov, Ruohomaa), 59. Sajustov (Milovzorov, Demidov) – 22. Hyka (Calof), 37. Sedlák (Karpuchin, Hyka)
12:30Kunlun - Chabarovsk
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Góly: 15. Shinkaruk (Yip, T. Murphy), 31. Brulé (Yip, Shinkaruk), 36. Magee (Šustr), 41. Chelios (Shinkaruk, Yip) – 10. H. Zohorna (Rasskazov, Korjagin), 60. Turbin (Golubev, Rudenkov)
16.01.2020
17:30CSKA - Soči6:1 (1:0, 0:0, 5:1)
17:30Petrohrad - Jokerit4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
17:30Víťaz - Minsk5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
17:00Čerepovec - Spartak1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
17:00Nižnekamsk - Čeľabinsk3:4 SN (1:0, 2:0, 0:3, 0:0)
17:00N. Novgorod - D. Moskva6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
15:00Jekaterinburg - Ufa4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
14:30Barys - Magnitogorsk4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
12:30Kunlun - Kazaň3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
10:30Vladivostok - Omsk1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
10:00Chabarovsk - Novosibirsk1:2 SN (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
15.01.2020
10:30Vladivostok - Omsk2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
14.01.2020
17:30CSKA - Minsk5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
17:30Petrohrad - Riga3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
17:30Víťaz - Jokerit2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
17:00Čerepovec - Jekaterinburg3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
17:00N. Novgorod - Soči2:1 PP (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
15:00Čeľabinsk - Magnitogorsk2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
14:30Barys - Ufa5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
12:30Kunlun - Novosibirsk4:5 SN (1:1, 0:1, 3:2, 0:0)
10:00Chabarovsk - Kazaň2:3 SN (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
13.01.2020
12:30Kunlun - Novosibirsk 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
10:00Chabarovsk - Omsk1:2 SN (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)
12.01.2020
15:10Minsk - Spartak1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
15:00CSKA - Jekaterinburg2:3 SN (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)
15:00Nižnekamsk - Víťaz 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
15:00Petrohrad - D. Moskva2:1 PP (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
13:00Čeľabinsk - Soči2:3 SN (1:1, 1:0, 0:1, 0:0)
12:30Ufa - Riga5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
12:00Barys - Jaroslavľ4:3 PP (2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
08:00Vladivostok - Kazaň5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
11.01.2020
15:00Jokerit - Čerepovec2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
15:00Nižnekamsk - N. Novgorod4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
12:30Barys - Omsk0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
10.01.2020
17:30CSKA - Kunlun3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17:30Jokerit - Čerepovec4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30Soči - Spartak2:1 SN (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
17:10Minsk - Víťaz3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
15:00Ufa - D. Moskva3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
13:30Novosibirsk - Jaroslavľ2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
09.01.2020
17:00Kazaň - N. Novgorod1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
15:00Jekaterinburg - Vladivostok5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
15:00Magnitogorsk - Chabarovsk4:3 (1:0, 3:0, 0:3)
08.01.2020
18:30Riga - Čerepovec2:3 SN (0:0, 2:1, 0:1, 0:0)
15:00D. Moskva - CSKA1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
15:00Nižnekamsk - Barys1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
15:00Spartak - Jokerit2:3 PP (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
12:30Ufa - Jaroslavľ1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
07.01.2020
15:10Minsk - Kunlun1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
15:00Kazaň - Magnitogorsk2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
15:00D. Moskva - Chabarovsk4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
15:00N. Novgorod - Vladivostok1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
15:00Soči - Čeľabinsk0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
15:00Spartak - Petrohrad3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
13:00Jekaterinburg - Novosibirsk3:4 PP (2:2, 0:1, 1:0, 0:1)
06.01.2020
18:30Riga - Jokerit0:7 (0:4, 0:3, 0:0)
15:00Omsk - Barys2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
12:30Ufa - CSKA4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
05.01.2020
15:00Kazaň - Čeľabinsk4:3 PP (0:1, 0:2, 3:0, 1:0)
15:00Čerepovec - Chabarovsk2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
15:00Jaroslavľ - Kunlun 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
15:00Spartak - D. Moskva0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
15:00Víťaz - Vladivostok4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
15:00Minsk - Petrohrad1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
13:00Jekaterinburg - Nižnekamsk3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
13:00Magnitogorsk - Novosibirsk3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
04.01.2020
16:00Riga - Barys1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
15:00Soči - CSKA1:7 (0:1, 1:2, 0:4)
03.01.2020
17:30Jokerit - Petrohrad6:0 (0:0, 5:0, 1:0)
15:00Omsk - Vladivostok4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
15:00Čerepovec - Minsk 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
15:00D. Moskva - Kunlun2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
15:00Jaroslavľ - Chabarovsk2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
15:00N. Novgorod - Čeľabinsk1:6 (1:3, 0:0, 0:3)
15:00Spartak - Víťaz2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
13:00Magnitogorsk - Jekaterinburg3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
11:30Novosibirsk - Nižnekamsk1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
30.12.2019
17:30CSKA - Jaroslavľ4:3 PP (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)
17:30Jokerit - Viťaz4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
17:10Minsk - Riga0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
15:00Čeľabinsk - Omsk1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
14:30Barys - Kunlun2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
29.12.2019
15:00Čerepovec - Petrohrad3:2 PP (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
15:00Soči - Spartak1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
13:00Magnitogorsk - D. Moskva5:4 SN (3:1, 0:1, 1:2, 0:0)
12:00Barys - Jekaterinburg4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
08:00Vladivostok - Chabarovsk0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
28.12.2019
15:00Kazaň - Jaroslavľ3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
15:00CSKA - Víťaz3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
15:00Nižnekamsk - Omsk2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
15:00N. Novgorod - Riga 5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
15:00Soči - Jokerit4:3 PP (1:0, 1:3, 1:0, 1:0)
11:30Novosibirsk - Kunlun3:2 SN (1:0, 1:0, 0:2, 0:0)
27.12.2019
15:00Čeľabinsk - Spartak2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
14:30Barys - D. Moskva 3:4 PP (0:2, 2:0, 1:1, 0:1)
13:30Novosibirsk - Petrohrad0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
10:00Chabarovsk - Jekaterinburg4:3 SN (0:2, 1:1, 2:0, 0:0)
26.12.2019
17:00Jaroslavľ - Jokerit3:4 PP (0:1, 2:1, 1:1, 0:1)
16:00Riga - Magnitogorsk0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
25.12.2019
17:30Omsk - Čeľabinsk1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
17:30CSKA - D. Moskva0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
17:00Čerepovec - Soči4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Kazaň2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0, 0:0)
14:30Barys - Petrohrad 2:6 (2:3, 0:3, 0:0)
13:30Novosibirsk - Spartak0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
12:30Kunlun - Minsk 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
10:30Vladivostok - Jekaterinburg1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
10:00Chabarovsk - N. Novgorod 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
24.12.2019
17:30CSKA - Magnitogorsk3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
23.12.2019
17:00Čerepovec - Čeľabinsk2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
15:00Ufa - Kazaň4:3 PP (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)
12:30Kunlun - Jekaterinburg1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
10:30Vladivostok - N. Novgorod0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
10:00Chabarovsk - Minsk4:3 (0:1, 0:2, 4:0)
22.12.2019
15:00D. Moskva - Soči3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
15:00Petrohrad - Magnitogorsk2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
15:00Spartak - Barys3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
15:00Víťaz - CSKA1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
21.12.2019
15:00Omsk - Ufa2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
15:00Kazaň - Novosibirsk0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
15:00Jokerit - Riga5:3 (3:1, 0:0, 2:2)
15:00Jaroslavľ - Čerepovec3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
13:00Čeľabinsk - Nižnekamsk2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
08:00Kunlun - N. Novgorod2:7 (2:1, 0:4, 0:2)
08:00Vladivostok - Minsk5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
20.12.2019
17:30Spartak - Soči5:4 PP (0:1, 0:2, 4:1, 1:0)
17:30Víťaz - Barys2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
19.12.2019
17:30Omsk - Novosibirsk3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17:30D. Moskva - Čerepovec8:1 (1:1, 4:0, 3:0)
17:30Jokerit - Jaroslavľ4:5 SN (2:1, 1:2, 1:1, 0:0)
17:30Petrohrad - CSKA0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:30Víťaz - Riga1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
17:00Kazaň - Ufa2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Nižnekamsk4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
15:00Čeľabinsk - Chabarovsk 2:3 SN (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)
18.12.2019
17:10Minsk - Soči2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
17:00N. Novgorod - Barys0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
12:30Kunlun - Vladivostok6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
17.12.2019
18:30Riga - CSKA1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
17:30D. Moskva - Jokerit1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
17:30Petrohrad - Čerepovec4:3 PP (0:2, 0:1, 3:0, 1:0)
17:30Spartak - Víťaz6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
17:10Minsk - Jaroslavľ2:3 PP (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
15:00Jekaterinburg - Chabarovsk3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
15:00Magnitogorsk - Nižnekamsk4:3 SN (1:2, 2:1, 0:0, 0:0)
15:00Ufa - Novosibirsk2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
12:30Kunlun - Vladivostok4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
09.12.2019
17:30Omsk - Barys2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
17:30D. Moskva - Petrohrad2:3 SN (1:0, 0:1, 1:1, 0:0)
17:30Jokerit - Spartak3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
17:30Víťaz - N. Novgorod3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
15:00Magnitogorsk - Riga5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
15:00Čeľabinsk - Novosibirsk1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
10:00Chabarovsk - Kunlun2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
08.12.2019
15:10Minsk - CSKA2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
15:00Omsk - Kazaň3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
15:00Čerepovec - Jaroslavľ2:3 SN (2:1, 0:0, 0:1, 0:0)
15:00Nižnekamsk - Ufa1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
07.12.2019
15:00Soči - Barys 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
13:00Jekaterinburg - Riga5:4 (2:0, 1:0, 2:4)
13:00Magnitogorsk - Čeľabinsk 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
08:00Vladivostok - Kunlun5:4 SN (1:0, 2:2, 1:2, 0:0)
06.12.2019
17:10Minsk - Čerepovec3:4 SN (0:3, 1:0, 2:0, 0:0)
17:00Jaroslavľ - D. Moskva 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
17:00N. Novgorod - Kazaň3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
13:30Novosibirsk - Jokerit3:4 (0:2, 3:1, 0:1)
10:30Vladivostok - Víťaz3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
05.12.2019
17:30Soči - Jekaterinburg2:1 SN (1:0, 0:0, 0:1, 0:0)
17:00Nižnekamsk - Čeľabinsk6:4 (1:1, 3:1, 2:2)
15:00Ufa - Magnitogorsk1:2 SN (1:0, 0:1, 0:0, 0:0)
04.12.2019
18:30Riga - Čerepovec0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:30CSKA - D. Moskva2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
17:30Petrohrad - Kazaň2:1 SN (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
14:30Barys - Jokerit2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
13:30Novosibirsk - Omsk5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
12:30Kunlun - Spartak4:3 PP (2:0, 0:3, 1:0, 1:0)
10:00Chabarovsk - Víťaz2:3 SN (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
03.12.2019
17:30Soči - Minsk4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
17:00Jaroslavľ - Magnitogorsk3:2 SN (0:0, 0:1, 2:1, 0:0)
17:00N. Novgorod - Jekaterinburg2:3 PP (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
15:00Ufa - Čeľabinsk5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
02.12.2019
17:30CSKA - Petrohrad2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
15:00Ufa - Jokerit2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
12:30Kunlun - Víťaz2:1 SN (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
10:30Vladivostok - Spartak0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
10:00Chabarovsk - Omsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
01.12.2019
15:00Kazaň - D. Moskva5:2 (4:1, 1:1, 0:0)
15:00Čerepovec - Novosibirsk4:6 (1:4, 1:0, 2:2)
15:00Jaroslavľ - Jekaterinburg0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
15:00Nižnekamsk - Soči4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
12:00Barys - Minsk5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
30.11.2019
16:00Riga - Petrohrad3:5 (1:0, 2:1, 0:4)
13:00Magnitogorsk - Ufa1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
08:00Chabarovsk - Spartak5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
08:00Kunlun - Omsk 3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
29.11.2019
17:30Jokerit - Novosibirsk1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
17:00Kazaň - Soči0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:00Jaroslavľ - Minsk6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
17:00N. Novgorod - D. Moskva1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
28.11.2019
17:00Čerepovec - Vladivostok1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Barys1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
15:00Magnitogorsk - CSKA1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
15:00Čeľabinsk - Ufa4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
12:30Kunlun - Omsk2:3 SN (1:2, 1:0, 0:0, 0:0)
27.11.2019
17:30Petrohrad - Soči4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
17:30Víťaz - Nižnekamsk2:1 PP (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
17:00Kazaň - Novosibirsk2:1 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
26.11.2019
17:30D. Moskva - Jaroslavľ4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30Jokerit - Chabarovsk4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
17:10Minsk - Vladivostok2:3 PP (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
17:00Čerepovec - Riga1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
15:00Jekaterinburg - N. Novgorod3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
15:00Magnitogorsk - Barys1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
15:00Čeľabinsk - CSKA2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
25.11.2019
17:30Omsk - Víťaz3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17:30Petrohrad - Kunlun4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
17:30Spartak - Nižnekamsk1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
24.11.2019
15:00Jokerit - Jaroslavľ2:3 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
15:00Soči - Riga2:3 PP (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
13:00Jekaterinburg - CSKA2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
13:00Čeľabinsk - N. Novgorod4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
12:30Ufa - Kazaň3:4 SN (0:2, 1:0, 2:1, 0:0)
12:00Barys - Chabarovsk2:3 PP (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
11:30Novosibirsk - Vladivostok1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
23.11.2019
15:00Omsk - Minsk1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
22.11.2019
17:30Jokerit - D. Moskva3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17:30Petrohrad - Čerepovec5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
17:30Soči - Jaroslavľ2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
17:30Víťaz - Riga 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Kunlun0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
15:00Ufa - Chabarovsk5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
14:30Barys - Kazaň1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
13:30Novosibirsk - N. Novgorod1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
21.11.2019
17:30Omsk - Jekaterinburg1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
17:30Spartak - Minsk7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
10:30Vladivostok - Magnitogorsk5:4 (0:1, 2:1, 3:2)
20.11.2019
18:30Riga - D. Moskva3:4 PP (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
17:30Soči - Čerepovec4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
17:30Spartak - Jaroslavľ4:3 SN (1:0, 1:1, 1:2, 0:0)
17:30Víťaz - CSKA2:3 PP (1:2, 0:0, 1:0, 0:1)
15:00Ufa - Kunlun1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
13:30Novosibirsk - Kazaň1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
19.11.2019
17:00N. Novgorod - Minsk
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Góly: 3. Varnakov (Šenfeld, Q. Howden), 42. Rattie (Ch. Genoway, Žafjarov), 59. Q. Howden (Mišarin, Varnakov) – 39. Jevenko (Demkov, Pavlovič), 60. Pulkkinen (Spooner, Jevenko)
15:00Čeľabinsk - Jokerit
2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
Góly: 28. Bailen (Sedlák), 59. Hyka (Ščerbak, Karpuchin) – 4. Kontiola (Savinainen), 6. Oksanen (Anttila), 22. Savinainen (Kontiola, Halme), 34. Savinainen (O'Neill, Kontiola), 39. Joensuu
14:30Barys - Jekaterinburg
3:2 pp (0:1, 1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 30. Ševčenko (Akolzin, Metalnikov), 46. Videll, 61. Dietz – 10. Holland (Sexton, Litovčenko), 43. Dawes (Macek, Platt)
10:00Chabarovsk - Magnitogorsk
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Góly: 19. Golubev (T. Zohorna), 25. Rudenkov (Turbin), 40. Jordán (T. Zohorna, Golubev) – 14. N. Kuljomin, 29. N. Kuljomin (Loktionov)
18.11.2019
17:30Omsk - Ufa4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30CSKA - Čerepovec1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
17:00Nižnekamsk - D. Moskva4:6 (1:2, 0:3, 3:1)
17.11.2019
16:00Riga - Soči1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
15:00N. Novgorod - Víťaz6:2 (0:1, 5:1, 1:0)
13:00Čeľabinsk - Jekaterinburg2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
08:00Chabarovsk - Jokerit4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
08:00Kunlun - Magnitogorsk3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
08:00Vladivostok - Petrohrad1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
16.11.2019
15:10D. Moskva - Novosibirsk4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
15:00Jaroslavľ - Ufa5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
15:00Nižnekamsk - Spartak1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
15:00Minsk - Omsk1:2 SN (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
15.11.2019
18:30Riga - Víťaz4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
15:00Magnitogorsk - Soči1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
12:30Kunlun - Petrohrad2:3 PP (0:0, 1:2, 1:0, 0:1)
10:30Vladivostok - Jokerit3:2 SN (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)
14.11.2019
18:30Riga - Spartak3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
17:30CSKA - Ufa2:5 (2:2, 0:0, 0:2)
17:30D. Moskva - Barys3:2 PP (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
17:00Kazaň - Čeľabinsk4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
17:00Čerepovec - Omsk1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
17:00Jaroslavľ - Nižnekamsk6:3 (3:0, 3:0, 0:3)
17:00N. Novgorod - Novosibirsk6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
13.11.2019
17:10Minsk - Víťaz4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Soči5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
12:30Kunlun - Jokerit2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
10:00Chabarovsk - Petrohrad1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
12.11.2019
18:30Riga - Ufa1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
17:30CSKA - Spartak 2:3 PP (1:2, 0:0, 1:0, 0:1)
17:30D. Moskva - Nižnekamsk3:6 (0:1, 0:2, 3:3)
17:10Minsk - N. Novgorod6:5 SN (2:0, 2:3, 1:2, 0:0)
17:00Kazaň - Omsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
17:00Čerepovec - Barys1:2 PP (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
17:00Jaroslavľ - Novosibirsk2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
15:00Magnitogorsk - Čeľabinsk5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
04.11.2019
15:00Čerepovec - Kazaň0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
15:00Jaroslavľ - Vladivostok2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
15:00Nižnekamsk - CSKA4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
15:00Víťaz - N. Novgorod3:4 SN (0:0, 1:0, 2:3, 0:0)
03.11.2019
15:00Omsk - D. Moskva4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
15:00Petrohrad - Riga4:3 SN (1:0, 2:3, 0:0, 0:0)
15:00Soči - Kunlun2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
13:00Magnitogorsk - Novosibirsk4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
13:00Čeľabinsk - Jekaterinburg3:5 (0:2, 1:3, 2:0)
12:30Ufa - Minsk9:1 (4:0, 3:1, 2:0)
02.11.2019
15:00Jokerit - N. Novgorod3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
15:00Nižnekamsk - Kazaň4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
15:00Petrohrad - Jaroslavľ1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
15:00Spartak - Vladivostok3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
15:00Víťaz - Čerepovec2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
12:00Barys - CSKA0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
01.11.2019
17:30Omsk - Chabarovsk3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
17:30Soči - Riga3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
15:00Magnitogorsk - Minsk3:2 PP (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
31.10.2019
17:30D. Moskva - Ufa4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
17:30Jokerit - Jaroslavľ1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
17:30Spartak - Čerepovec3:2 SN (0:0, 1:1, 1:1, 0:0)
17:00N. Novgorod - Kunlun1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
14:30Barys - Jekaterinburg3:4 PP (0:1, 1:1, 2:1, 0:1)
13:30Novosibirsk - CSKA2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
30.10.2019
17:30Víťaz - Petrohrad2:3 SN (1:1, 1:0, 0:1, 0:0)
17:00Kazaň - Vladivostok2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Chabarovsk4:3 SN (0:2, 1:1, 2:0, 0:0)
15:00Čeľabinsk - Minsk4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
29.10.2019
18:30Riga - Kunlun1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
17:30D. Moskva - Omsk1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
17:30Soči - Ufa3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
17:30Spartak - Jokerit4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
17:00N. Novgorod - Jaroslavľ2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
14:30Barys - Magnitogorsk1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
13:30Novosibirsk - Jekaterinburg3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
28.10.2019
17:00Kazaň - Chabarovsk3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
17:00Čerepovec - Petrohrad1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
17:00Nižnekamsk - Vladivostok4:3 (0:0, 1:3, 3:0)
27.10.2019
15:10Minsk - Ufa2:3 PP (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
15:00Omsk - CSKA1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
15:00Spartak - Riga3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
15:00Víťaz - Kunlun2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
11:30Novosibirsk - Magnitogorsk3:2 PP (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)
26.10.2019
16:00Kazaň - Barys3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
16:00Čerepovec - Jokerit1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
16:00Jaroslavľ - Petrohrad4:3 PP (1:2, 1:0, 1:1, 1:0)
14:00Čeľabinsk - Chabarovsk1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
25.10.2019
18:30Omsk - Kunlun0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
18:10Minsk - Riga1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Magnitogorsk0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
11:30Vladivostok - Soči1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
24.10.2019
18:30CSKA - Jokerit0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
18:00Čerepovec - Nižnekamsk1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
18:00Jaroslavľ - Barys3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
18:00N. Novgorod - Spartak1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
16:00Ufa - Víťaz2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
23.10.2019
18:30Riga - Čeľabinsk2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Kazaň1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11:30Vladivostok - D. Moskva1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
11:00Chabarovsk - Soči2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
22.10.2019
18:30Petrohrad - Nižnekamsk2:3 SN (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)
18:10Minsk - Barys1:2 SN (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
17:30Jokerit - Spartak2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
16:00Ufa - Omsk1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
14:30Novosibirsk - Víťaz 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
21.10.2019
18:30CSKA - N. Novgorod5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
18:00Jaroslavľ - Čeľabinsk1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Kazaň1:6 (0:2, 1:1, 0:3)
13:30Kunlun - Soči3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
11:00Chabarovsk - D. Moskva1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
20.10.2019
16:00Riga - Nižnekamsk1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
16:00Petrohrad - Spartak2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
14:00Magnitogorsk - Omsk3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
13:00Barys - Víťaz3:2 PP (1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
19.10.2019
16:00CSKA - Čeľabinsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
15:00Jokerit - N. Novgorod3:4 PP (2:1, 1:0, 0:2, 0:1)
13:30Ufa - Kazaň3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
09:00Kunlun - D. Moskva1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
09:00Vladivostok - Čerepovec5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
18.10.2019
18:30Soči - Novosibirsk1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Omsk1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
17.10.2019
18:30Víťaz - Čeľabinsk3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
18:10Minsk - N. Novgorod0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
18:00Kazaň - Jokerit4:3 PP (2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Petrohrad2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
11:30Vladivostok - Jaroslavľ3:4 SN (1:0, 2:2, 0:1, 0:0)
11:00Chabarovsk - Čerepovec1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
16.10.2019
18:30D. Moskva - CSKA1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
18:30Soči - Magnitogorsk3:4 PP (1:2, 1:1, 1:0, 0:1)
18:30Spartak - Novosibirsk 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
15:30Barys - Riga3:4 PP (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
15.10.2019
18:30Omsk - Petrohrad3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
18:30Víťaz - Ufa1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
13:30Kunlun - Čerepovec1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
11:00Chabarovsk - Jaroslavľ2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
14.10.2019
18:30D. Moskva - Magnitogorsk6:3 (1:2, 2:0, 3:1)
18:00Kazaň - Jekaterinburg3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Novosibirsk2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
16:00Čeľabinsk - Riga3:4 (0:1, 1:3, 2:0)
15:30Barys - Vladivostok0:1 pp (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
13.10.2019
16:00N. Novgorod - Petrohrad1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
16:00Soči - CSKA0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
16:00Víťaz - Minsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
15:00Jokerit - Ufa3:2 sn (0:1, 2:1, 0:0, 0:0)
09:00Kunlun - Jaroslavľ3:6 (0:1, 2:4, 1:1)
12.10.2019
16:00Omsk - Riga4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
16:00Čerepovec - Magnitogorsk1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
16:00D. Moskva - Jekaterinburg6:3 (0:2, 2:0, 4:1)
16:00Spartak - Chabarovsk1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
14:00Čeľabinsk - Vladivostok2:3 sn (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)
11.10.2019
18:00Kazaň - CSKA2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
18:00N. Novgorod - Ufa1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
17:30Jokerit - Minsk3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
14:30Novosibirsk - Barys0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
10.10.2019
18:30Omsk - Chabarovsk1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
18:30Petrohrad - Jekaterinburg2:1 PP (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
18:00Jaroslavľ - Soči1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Vladivostok 3:4 PP (1:2, 2:0, 0:1, 0:1)
13:30Kunlun - Nižnekamsk2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
09.10.2019
18:30Riga - Minsk3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
18:00Čerepovec - Spartak3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
18:00N. Novgorod - Víťaz4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
16:00Ufa - Barys1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
16:00Čeľabinsk - D. Moskva3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
13:30Kunlun - Nižnekamsk2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
08.10.2019
18:30CSKA - Chabarovsk 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
18:00Jaroslavľ - Kazaň 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
17:30Jokerit - Soči 3:2 pp (0:1, 0:1, 2:0, 1:0)
07.10.2019
18:30Riga - Víťaz1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
18:30Petrohrad - Spartak2:3 PP (0:2, 1:0, 1:0, 0:1)
16:00Jekaterinburg - Čeľabinsk3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
16:00Ufa - Magnitogorsk0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
14:30Novosibirsk - D. Moskva1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
11:30Vladivostok - Nižnekamsk2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
06.10.2019
16:10Minsk - Kazaň2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
16:00Jaroslavľ - Omsk2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
16:00Soči - Chabarovsk1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
13:00Barys - Čerepovec5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
05.10.2019
16:00CSKA - Riga6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
16:00Petrohrad - Čeľabinsk1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
16:00Víťaz - Spartak1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
14:00Jekaterinburg - D. Moskva1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
14:00Magnitogorsk - N. Novgorod2:3 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
12:30Novosibirsk - Nižnekamsk4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
09:00Vladivostok - Kunlun2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
04.10.2019
18:30Soči - Omsk4:3 PP (0:2, 0:1, 3:0, 1:0)
16:00Ufa - Čerepovec3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
03.10.2019
18:30CSKA - Víťaz1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
18:10Minsk - Čeľabinsk5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
16:00Magnitogorsk - Jaroslavľ5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
15:30Barys - N. Novgorod2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
11:00Chabarovsk - Kunlun3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
02.10.2019
18:30Riga - Omsk0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
18:30D. Moskva - Čerepovec1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
18:00Kazaň - Petrohrad2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
18:00Nižnekamsk - Jokerit1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
11:30Vladivostok - Novosibirsk1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
01.10.2019
18:30Spartak - CSKA
3:9 (1:2, 1:4, 1:3)
Góly: 8. D. Višnevskij (Rylov, Nikoncev), 22. Gončarov (Nikoncev, Stoljarov), 41. Karsums (R. Hanzl) – 9. Vey (Mamin, Sekáč), 14. Kalinin, 30. Okulov, 35. Grigorenko (A. Romanov, Svetlakov), 39. Sekáč (Nesterov, Vey), 40. Grigorenko (Svetlakov), 44. Kaprizov (Grigorenko), 46. Kaprizov (Sekáč), 53. Kaprizov (Grigorenko, A. Romanov)
18:10Minsk - Soči
2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
Góly: 22. Pulkkinen (Shore), 62. Demkov (Paré) – 46. Šmeljov (R. Rosén, Bertilsson)
16:00Jekaterinburg - Jaroslavľ
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Góly: 6. I. Višnevskij (Kučerjavenko), 19. Sexton (Holland), 46. Dawes (Macek, Dacjuk), 58. Alexej Vasilevskij (Belousov, Holland) – 35. Kovalenko (Kronwall, Apalkov)
16:00Ufa - N. Novgorod
5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
Góly: 4. Omark (Larsen, Manninen), 26. Hartikainen (Larsen, Omark), 36. Larsen (Omark), 38. Larsen (Omark), 59. Alalykin (Chochrjakov, Muchamadullin) – 18. Varfolomejev
30.09.2019
18:30Omsk - Magnitogorsk3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
18:30Riga - Petrohrad0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
18:30D. Moskva - Jokerit1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
18:00Kazaň - Nižnekamsk3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
15:30Barys - Kunlun2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
11:30Vladivostok - NovosibirskSN (0:1, 0:1, 2:0, 0:0)
29.09.2019
16:30N. Novgorod - Soči4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
14:00Čeľabinsk - Jaroslavľ2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
28.09.2019
16:00Omsk - Spartak3:4 sn (0:1, 2:0, 1:2, 0:0)
16:00Kazaň - Kunlun5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
16:00Čerepovec - Ufa4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
16:00Nižnekamsk - Minsk5:4 sn (2:1, 2:2, 0:1, 0:0)
16:00Petrohrad - D. Moskva4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
16:00Víťaz - Magnitogorsk3:2 sn (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
15:00Jokerit - Jekaterinburg4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
09:00Chabarovsk - Novosibirsk3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
27.09.2019
18:30N. Novgorod - CSKA0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
16:00Čeľabinsk - Barys1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
26.09.2019
18:30Petrohrad - Ufa4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
18:30Soči - D. Moskva3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
18:30Spartak - Jekaterinburg1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
18:00Čerepovec - Minsk3:2 sn (0:0, 2:2, 0:0, 0:0)
18:00Nižnekamsk - Kunlun3:4 sn (1:1, 0:0, 2:2, 0:0)
11:00Chabarovsk - Vladivostok1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
25.09.2019
18:30Jaroslavľ - Riga4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
17:30Jokerit - CSKA1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
16:00Magnitogorsk - Barys1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
16:00Čeľabinsk - Kazaň0:6 (0:4, 0:2, 0:0)
24.09.2019
18:30Spartak - Ufa2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
18:30Víťaz - Jekaterinburg1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
18:00N. Novgorod - Minsk4:3 pp (1:1, 2:0, 0:2, 1:0)
11:00Chabarovsk - Vladivostok3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
23.09.2019
18:30Jaroslavľ - Jokerit1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
18:30Petrohrad - CSKA2:3 sn (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)
18:00Čerepovec - Riga6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
16:00Čeľabinsk - Nižnekamsk1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
14:30Novosibirsk - Kazaň4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
22.09.2019
16:00Omsk - Kunlun5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
16:00Petrohrad - Víťaz2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
21.09.2019
16:30D. Moskva - Riga4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
16:10Minsk - Jokerit5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
16:00Čerepovec - N. Novgorod2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
16:00Soči - Vladivostok1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
14:00Jekaterinburg - Spartak2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
14:00Magnitogorsk - Kazaň1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
13:30Ufa - Nižnekamsk2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
20.09.2019
18:00Jaroslavľ - Víťaz2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
15:30Barys - Čeľabinsk2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
14:30Novosibirsk - Chabarovsk2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
19.09.2019
18:30Kazaň - Nižnekamsk4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
18:30CSKA - Vladivostok4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
18:30D. Moskva - Petrohrad0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
18:30Soči - N. Novgorod5:4 (1:0, 3:1, 1:3)
16:00Jekaterinburg - Kunlun5:4 pp (1:2, 3:1, 0:1, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Spartak4:3 (3:0, 1:1, 0:2)
16:00Ufa - Omsk2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
18.09.2019
18:30Riga - Jaroslavľ2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
18:30Víťaz - Čerepovec4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
18:10Minsk - Chabarovsk1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
14:30Novosibirsk - Čeľabinsk1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
17.09.2019
18:30D. Moskva - Vladivostok4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
18:30Soči - Petrohrad0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
18:00N. Novgorod - Nižnekamsk3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
16:00Jekaterinburg - Omsk3:2 pp (1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
16:00Ufa - Kunlun3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
15:30Barys - Spartak3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
16.09.2019
18:30CSKA - Jaroslavľ5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
18:30Riga - Chabarovsk4:3 pp (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
18:00Kazaň - Čerepovec4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
15.09.2019
16:10Minsk - Magnitogorsk3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
16:00N. Novgorod - Omsk3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
16:00Petrohrad - Jokerit3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
09:00Kunlun - Čeľabinsk2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
14.09.2019
16:00Čerepovec - D. Moskva3:2 sn (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)
16:00Nižnekamsk - Jekaterinburg3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
16:00Spartak - Soči0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
16:00Víťaz - Novosibirsk3:2 sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)
13:30Ufa - Chabarovsk3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
09:00Kunlun - Čeľabinsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
13.09.2019
18:30Petrohrad - CSKA0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
18:00Kazaň - Magnitogorsk2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
18:00N. Novgorod - Jokerit6:5 pp (0:2, 2:2, 3:1, 1:0)
11:30Vladivostok - Barys3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
12.09.2019
18:30Jaroslavľ - D. Moskva5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
18:30Spartak - Riga5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
18:30Víťaz - Soči3:2 sn (1:0, 0:0, 1:2, 0:0)
18:10Minsk - Novosibirsk2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
16:00Ufa - Jekaterinburg0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
11.09.2019
18:00Čerepovec - Jokerit1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
18:00Nižnekamsk - Magnitogorsk3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
18:00N. Novgorod - CSKA2:1 PP (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
11:30Vladivostok - Čeľabinsk1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
11:00Chabarovsk - Barys1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
10.09.2019
18:30Petrohrad - Novosibirsk4:2 (0:0, 3:0, 1:2)
18:30Spartak - Omsk2:3 pp (0:0, 1:2, 1:0, 0:1)
18:00Jaroslavľ - Soči2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
11:30Vladivostok - Čeľabinsk2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
09.09.2019
18:30Čerepovec - CSKA0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
18:30Víťaz - D. Moskva4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Riga4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Magnitogorsk3:2 SN (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)
13:30Kunlun - Barys2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
08.09.2019
16:00Omsk - N. Novgorod4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
16:00Spartak - Minsk4:5 (3:2, 1:2, 0:1)
09:00Chabarovsk - Čeľabinsk1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
09:00Kunlun - Barys1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
07.09.2019
16:00Soči - Kazaň3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
15:00Jokerit - Riga7:2 (2:0, 4:2, 1:0)
12:30Novosibirsk - Ufa1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
09:00Chabarovsk - Čeľabinsk1:2 pp (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
06.09.2019
18:30Omsk - Čerepovec1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
18:30CSKA - Nižnekamsk3:2 pp (1:0, 1:2, 0:0, 1:0)
18:30D. Moskva - Spartak3:2 pp (1:1, 0:0, 1:1, 1:0)
18:30Soči - Minsk5:4 (1:1, 2:2, 2:1)
18:00Jaroslavľ - N. Novgorod3:4 (1:0, 1:4, 1:0)
16:00Jekaterinburg - Petrohrad5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
16:00Magnitogorsk - Víťaz0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
05.09.2019
18:00Jokerit - Kazaň2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
15:30Barys - Chabarovsk3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
14:30Novosibirsk - Vladivostok5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
04.09.2019
18:30Riga - N. Novgorod3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
18:30D. Moskva - Minsk3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
18:30Soči - Nižnekamsk3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
18:00Jaroslavľ - Spartak2:5 (1:0, 0:4, 1:1)
16:00Jekaterinburg - Víťaz3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
16:00Magnitogorsk - Čerepovec4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
16:00Čeľabinsk - Petrohrad3:4 pp (0:1, 3:2, 0:0, 0:1)
13:30Kunlun - Ufa0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
03.09.2019
18:30CSKA - Kazaň3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
17:30Jokerit - Omsk1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
15:30Barys - Vladivostok1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
14:30Novosibirsk - Chabarovsk2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
13:00Kunlun - Ufa4:3 sn (1:0, 2:1, 0:2, 0:0)
02.09.2019
18:30Riga - Spartak2:1 pp (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
18:30D. Moskva - N. Novgorod3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
18:10Minsk - Nižnekamsk2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
16:00Jekaterinburg - Čerepovec3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Petrohrad1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
16:00Čeľabinsk - Víťaz2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
01.09.2019
14:30CSKA - Omsk1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Aktuálne zápasy
⇓   21.01.2020   ⇓
12:30 Kunlun - Amur
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Góly: 15. Shinkaruk (Yip, T. Murphy), 31. Brulé (Yip, Shinkaruk), 36. Magee (Šustr), 41. Chelios (Shinkaruk, Yip) – 10. H. Zohorna (Rasskazov, Korjagin), 60. Turbin (Golubev, Rudenkov)
13:30 Novosibirsk - Čeľa.
5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Góly: 10. Loginov, 14. Puustinen (Jokipakka, Ruohomaa), 39. Šarov (Puustinen, Jokipakka), 56. Milovzorov (Šaškov, Ruohomaa), 59. Sajustov (Milovzorov, Demidov) – 22. Hyka (Calof), 37. Sedlák (Karpuchin, Hyka)
15:00 Ufa - Admiral
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Góly: 29. Kugryšev, 37. Sošnikov (Hartikainen, Omark)
17:00 Nižnekamsk - Jekate.
1:2 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Góly: 22. White – 35. D. Bodrov (Belousov, A. Garejev), roz.SN: Dacjuk
17:00 Novgorod - Jaroslavľ
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Góly: 12. Aljajev (Žafjarov, Varnakov), 42. Belevič (Bočarov), 51. Gončaruk (Počivalov) – 31. Tkačjov (Markov, Pääjärvi)
17:10 Minsk - Spartak
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Góly: 6. Martynov (Spooner, Morrow), 31. Prince (Gragnani, Spooner), 37. Dadonov (Drozdov, Znacharenko), 42. Kitarov – 16. Zubov (I. Višnevskij, Fjodorov), 21. R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev), 53. Daugavinš (Fjodorov, Zubov)
17:30 CSKA - SKA Petr.
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Góly: 39. Tolčinskij (Kaprizov), 42. Okulov (A. Marčenko, Šalunov), 43. Tolčinskij – 34. Podkolzin (A. Belov), 40. Karpov (Bengtsson, A. Belov)
17:30 D. Moskva - Kazaň
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 18. Galijev (O. Li), 50. K. Petrov (Frattin, Azevedo)
17:30 Jokerit - Barys
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Góly: 20. Joensuu – 4. Knight (Dietz, Videll), 26. Michajlis (Valk), 55. Šestakov (Valk, Blacker), 58. Videll, 60. Boyd (Akolzin)
17:30 Víťaz - Omsk
1:2 sn (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
Góly: 26. Jormakka (Byvalcev, Jo. Nättinen) – 20. Beck (McMillan, Vojnov), roz.SN: Beck
18:30 Riga - Soči
1:2 pp (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
Góly: 48. Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs) – 10. Lugin (Kaletnik), 61. Rundblad (Altybarmakjan)

22.01.2020
12:30 Kunlun - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

23.01.2020
15:00 Jekaterin. - Čeľabin.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Kazaň - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:00 Jaroslavľ - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 D. Moskva - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Jokerit - Admiral
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 SKA Petr. - Barys
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Spartak - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist