Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Memorial Cup 2023: Demek pomohol priblížiť tím k postupu! + video

V nedeľu bol na Memorial Cupe v akcii domáci tím. Proti šampiónovi OHL dostal šancu hrať aj slovenský zástupca na prestížnom turnaji.

Peterborough – Kamloops 2:10 (0:3, 1:4, 1:3)

Góly: 36. Hayes (Othmann, Mayer)(PP), 60. Page (Lefebvre, Smith) – 6. Michael, 10. Minten (Hofer, Levis)(PP), 14. Ferster (Van Olm, Demek), 21. Seminoff (Bankier, Stankoven)(PP), 24. Sydor (Stankoven, Bankier), 25. Stankoven (Seminoff, Zellweger), 29. Demek (Levis, Masters)(PP), 32. Levis (Bairos), 39. Seminoff (Stankoven, Zellweger)(PP), 53. Hofer (Demek, Stankoven)
Brankári: Simpson (15/20), Sztuska (24/29) – Ernst (28/30)

Kamloops na druhý pokus zaknihovalo výhru na domácom turnaji, keď v nedeľu zdolalo Peterborough presvedčivo 10:2. Prsty v tom mal aj slovenský útočník Jakub Demek, ktorý strelil gól a pridal dve asistencie. Gól a dve asistencie zaznamenal aj Connor Levis, dva góly a asistenciu Matthew Seminoff. Produktívnejší bol len kapitán Logan Stankoven, ktorý si pripísal gól a štyri asistencie. Skórovali aj Ryan Michael, Fraser Minten, Ashton Ferster, Dylan Sydor a dvojbodový Ryan Hofer. Po dve asistencie zaknihovali Olen Zellweger a Caedan Bankier. Dylan Ernst čelil 30 strelám, z ktorých ho prekonali Avery Hayes a Quinton Page. Michael Simpson inkasoval päť gólov z 20 striel, Liam Sztuska päť gólov z 29 striel. Demek si z duelu odniesol aj tri strely a menší trest za podrazenie. Jeho tím čaká ešte zápas proti Seattlu, Petes o deň skôr narazia na Quebec.Nasledujúci zápas:
29.05. Quebec - Seattle

Memorial Cup 2023 – Tabuľka

Tím Z V P PP B G
1. Quebec (QMJHL) 1 1 0 0 2 +5
2. Seattle (WHL) 1 1 0 0 2 +3
3. Kamloops (WHL) 2 1 1 0 2 +3
4. Peterborough (OHL) 2 0 2 0 0 -11
Pozn.: Prvý tím postupuje priamo do finále. Druhý a tretí sa stretnú v semifinále.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2023 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist