Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka

Memorial Cup 2023: O osude slovenskej nádeje rozhodla dráma

Vo štvrtok sa na prestížnom Memorial Cupe odohral zápas, ktorý rozhodol o súperovi Seattlu v semifinále. Nanešťastie, znamenal stopku pre slovenského zástupcu.

Kamloops - Peterborough 4:5 PP (3:1, 1:3, 0:0, 0:1)

Góly: 12. Stankoven (Levis, Bairos), 13. Zellweger (Kuefler, Bankier)(PP), 18. Brunicke, 25. Bairos (Seminoff) - 8. Lockhart (Dubois, Lefebvre), 28. Othmann, 38. Mayer (Lockhart, Dubois)(PP), 39. Zanetti, 71. Avon (Beck)
Brankári: Ernst (25/30) - Simpson (43/47)

Slovenský útočník Jakub Demek ani na druhý pokus Memorial Cup nezíska. Jeho Kamloops, hostiteľ turnaja, vo štvrtok nezužitkovalo vedenie 4:1 a nakoniec podľahlo Peterborough 4:5. O všetkom pritom v 11. minúte predĺženia rozhodol J.R. Avon. Skóre stretnutia otvoril dvojbodový Connor Lockhart, trojgólovú stratu následne zmazali v druhej tretine Brennan Othmann, Samuel Mayer a Brian Zanetti. Jax Dubois dvakrát asistoval a Michael Simpson zneškodnil 43 striel. Dvakrát ho ohrozil aj Demek, ktorý si z duelu odniesol mínusový bod. Z jeho spoluhráčov skórovali Logan Stankoven, Olen Zellweger, Harrison Brunicke a Logan Bairos, ktorý pridal aj asistenciu. Dylan Ernst urobil 25 zákrokov. Demek odohral na turnaji štyri zápasy, v ktorých zaznamenal gól a dve asistencie, ako dva mínusové body a dve trestné minúty. Bodoval len v prvom zápase proti Petes ešte v rámci skupinovej fázy turnaja.

Nasledujúci zápas:
02.06. Seattle – Peterborough (semifinále)
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2023 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist